Jump to content
Dogomania

Aramisek pojechał do nowego domku. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy!!


Klaudus__

Recommended Posts

Słuchajcie, na wątku Bostona, któremu groziła eutanazja z powodu domniemanej agresji, podobno zgłosiło się kilka dt, i jakiś/eś ds, czy ktoś z bardziej wytrawnych dogomaniaków, może ktoś zna założyciela wątku mógłby się zorientować, czy można byłoby skorzystać z ich nie wykorzystanych domów, właśnie dla Aramisa?

a tu link:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228359-POMOCY%21%21%21-DONek_-OSTATNIE-DNI-ZYCIA%21-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-%21-%28/page3[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki, zapisuję.

stałe:
agata51 - 20zł
ja - 10 zł
beataczl - 10 zł
wolf122 - 10 zł do sierpnia
monika083 - 10 zł przez 6 miesięcy

bazarek - bela51, jeśli ktoś przyśle fanty

Dostałam też pw od wiol, że prześle jakiś grosik, jak już będzie skarbnik.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']Słuchajcie, na wątku Bostona, któremu groziła eutanazja z powodu domniemanej agresji, podobno zgłosiło się kilka dt, i jakiś/eś ds, czy ktoś z bardziej wytrawnych dogomaniaków, może ktoś zna założyciela wątku mógłby się zorientować, czy można byłoby skorzystać z ich nie wykorzystanych domów, właśnie dla Aramisa?

a tu link:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228359-POMOCY%21%21%21-DONek_-OSTATNIE-DNI-ZYCIA%21-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-%21-%28/page3"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228359-POMOCY!!!-DONek_-OSTATNIE-DNI-ZYCIA!-Czy-zdążymy-!-(/page3[/URL][/QUOTE]
Ja proponowałam bdt u ludzi na działce, mieszkają obok.Państwo są tam codziennie.Właściwie to Mortes z dogo dała namiar na tych ludzi.Żaden luksus ale ludzie podobno bardzo ok. Wiem,że to nie to co chcemy ale na jakiś czas ,żeby uciec przed Mysłowicami mogłoby wystarczyć.
[B]Ja 10 zł stałej dorzucę.[/B] Przypomnijcie mi tylko , bo mam jeszcze Kukiego z nowych deklaracji i sunię z lasu( nie z punktu) , multum starych i zaczynam się w tym wszystkim gubić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Ja proponowałam bdt u ludzi na działce, mieszkają obok.Państwo są tam codziennie.Właściwie to Mortes z dogo dała namiar na tych ludzi.Żaden luksus ale ludzie podobno bardzo ok. Wiem,że to nie to co chcemy ale na jakiś czas ,żeby uciec przed Mysłowicami mogłoby wystarczyć.
[B]Ja 10 zł stałej dorzucę.[/B] Przypomnijcie mi tylko , bo mam jeszcze Kukiego z nowych deklaracji i sunię z lasu( nie z punktu) , multum starych i zaczynam się w tym wszystkim gubić.[/QUOTE]

Może to by było jakieś wyjście? Już sama nie wiem :(

Link to comment
Share on other sites

Dopisuję:

stałe:
agata51 - 20zł
ja - 10 zł
beataczl - 10 zł
wolf122 - 10 zł do sierpnia
monika083 - 10 zł przez 6 miesięcy
ewu - 10 zł

bazarek - bela51, jeśli ktoś przyśle fanty

Dostałam też pw od wiol, że prześle jakiś grosik, jak już będzie skarbnik.


Działka chyba mogłaby być, tylko co, jeśli okaże się, że on jest rzeczywiście agresywny? W hoteliku u furciaczek miałby socjalizację. Ale może jeśli Aramis nie nadawałby się na tą działkę, to może Teddy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Ja proponowałam bdt u ludzi na działce, mieszkają obok.Państwo są tam codziennie.Właściwie to Mortes z dogo dała namiar na tych ludzi.Żaden luksus ale ludzie podobno bardzo ok. Wiem,że to nie to co chcemy ale na jakiś czas ,żeby uciec przed Mysłowicami mogłoby wystarczyć.
[B]Ja 10 zł stałej dorzucę.[/B] Przypomnijcie mi tylko , bo mam jeszcze Kukiego z nowych deklaracji i sunię z lasu( nie z punktu) , multum starych i zaczynam się w tym wszystkim gubić.[/QUOTE]
Ewu może to jest szansa, trzeba tylko Kaludus zapytać, napiszę do niej priv, żeby zaglądnęła jak da radę;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122']Witam:smile:Zrobiłem event dla Aramisa.Klaudus pewnie zajęta psiakami więc pozwoliłem sobie po swojemu zrobić wydarzenie.Jak coś będziecie chcieli zmienić lub dodac to śmiało...[URL]https://www.facebook.com/events/242007542582046/?context=create[/URL][/QUOTE]

Dziewczyny - Aramis ma wydarzenie na fb:)

Link to comment
Share on other sites

Witam.To nie tak.Po prostu zrezygnowałem z aktywności i na Dogo i na Fb.Ale ponieważ zostałem wywołany do tablicy ,to biję się w pierś i proszę Ciebie Lobaria i innych o aktywność i udostępnianie.Specjalnie przedłużyłem wydarzenie do października.Jako założyciel wątku na fb do niczego innego nie jestem potrzebny.Posty można pisać,zdjęcia wstawiać także żaden problem.Prowadząc inny event dla psa Zefirka zostałem wprowadzony w błąd,skutkiem czego zrezygnowałem.Kłótnie nie sprzyjają poprawie losu zwierząt.Zaniedbaniem było,że nie poinformowałem tu o moim wycofaniu się.Przepraszam Was a przede wszystkim Aramisa,choć Jemu nic z tego nie przyjdzie.Oczywiście zaglądam na subskrybowane wątki na Dogo do Aramisa,Carmen,Kidy,Zefirka,Rexa którym robiłem wydarzenia na fb,by w razie czego służyć pomocą jako założyciel ale z dyskusji się wyłączyłem.Wracając do Aramisa zaprosiłem kilkuset znajomych psiolubnych i wystarczy byście Wy Kochani zaczęli tam pisać,to wątek będzie żyć i może przyniesie domek Aramisowi.Pozdrawiam i w razie czego jestem obecny co jakiś czas na Dogo a na Fb tylko na priv.
P.S. W razie czego mogę kogoś z Was dopisać do eventu na FB jako administratora,piszcie proszę w razie potrzeby.;)

Edited by wolf122
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...