Jump to content
Dogomania

*Śrubka* Psie dziecko przywiązane do drzewa.. Odnalazła swój DOM :)


necianeta89

Recommended Posts

Srubeczko kochana, cały czas dzieciaki o tobie mówią u nas w domku a na widok twoich przepięknych zdjęć wzdychają z zachwytem:-) Czokuś jest najpiękniejszym spanielem jakiego moje oczy widziały no i jeszcze relacja mojego męża jaki on ułożony :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE="4"][FONT="Book Antiqua"][I][B] Cześć Ciocie!

Ciocia Necia śpi wtulona z Czokusiem na łóżku a ja, jak to ja weszłam tutaj bo chyba się uzależniłam od komputera ;) Heh.

Co tu tak cichutko? nikt się o mnie nie pyta? Nikt mnie nie kocha? Ojej. Trudno. Popiszę sobie, bo ludzię stukać pazurkami po klawiaturze.

Ale dziś był dzień! Normalnie nie uwierzycie do dzisiaj robiłam! Byłam na wycieczce!
A jakich cudownych kolegów i koleżanki poznałam! Nie uwierzycie! Całe szczęście, że Ciocia Necia miała ze sobą aparat to porobiła zdjęcia moim nowym przyjaciołom, zaraz wam ich pokarze!

Poszalałam, pobiegałam, wybawiłam się, że hej! Było cudownie, Potem całą drogę spałam w samochodzie, bo byłam taaaka zmęczona.

W końcu ktoś się ze mną chciał bawić, wtedy kiedy ja chciałam! A co! Super! Jestem szczęśliwa!

A co do mojego zdrowia... hm, dzisiaj troszkę mnie brzuszek bolał. Ale jest lepiej, kupka też taka sobie. Poza tym, Ciocia Necia ogranicza mi jedzenie, nie wiem czemu, ja to bym zjadła konia z kopytami, a Ciocia Necia mówi, że jak za duże zjem to wybuchnę. Trochę się przestraszyłam... ale ja tak koocham jeść. Normalnie czasem mam ochotę zjeść miskę, bo mi mało. No ale cóż. Chyba muszę trzymać figurę, bo takiej damie jak ja, nie przystoi się objadać ;)

Pozdrawiam was moje kochane!

Całuje, Śrubka


P.s. Aha! Zdjęcia, prawie bym zapomniała.. dodaje i uciekam spać!

Farcik:

[IMG]http://img823.imageshack.us/img823/9661/dsc09195a.jpg[/IMG]

Nikon:

[IMG]http://img851.imageshack.us/img851/1261/dsc09255a.jpg[/IMG]

Xedos:

[IMG]http://img513.imageshack.us/img513/5934/dsc09273a.jpg[/IMG]

i Lilka :)

[IMG]http://img192.imageshack.us/img192/9306/dsc09233a.jpg[/IMG]
[/B][/I][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ja jej na nadałam imienia :) Moja siostra, to ona tak ją nazwała bo to ona spędza z nią większość czasu, a dlaczego Śrubka? Bo mała to jest wiercipięta, uwielbia wkręcać się we wszystko, chustki, włosy, ubrania, pod małe szafki, wszędzie się wciśnie ;)
A ja jeszcze się nie przyzwyczaiłam i czasem mówie Kropka ;)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="4"][FONT="Book Antiqua"][I][B] Dobry wieczór!

U mnie wszystko dobrze, jakby co.
Tylko Necia się na mnie obraziła... bo zgodnie z zaleceniem weterynarza, mam dostawać po kilka chrupek do jedzenia, no ale... ja jestem głodomor.. i zjadłabym dużo... no i dziś chciałam zjeść więcej... no wiecie... niedziela, można poszaleć więc zakradłam się znowu do Czokusiowego jedzenia, tzn ono było bardzo schowane, a ja tak się bardzo chciałam się tam dostać, że przeczołgałam się pod kaloryferem, potem za lodówką i potem za szafką by dostać się do pudełka... Necia nakrzyczała, i zasłoniła mi dostęp krzesłem i 2 koszami.. ale ja ukradkiem na siłe znów się przecisnęłam i znowu się tam dostałam, co prawda gdy Necia usłyszała, że coś się trzaska od razu mnie zabrała, nie byłam z tego powodu szczęśliwa... bo to jedzonko jest pyszne! poza tym, uwielbiam wszystko rozgryzać.!
No i tak próbowałam, tak próbowałam, że Necia się zdenerwowała i zabrała mnie na górę. Ze złości nasikałam jej w pokoju. Ha. Ha. Ha.
Eh.. ja wiem, że mam problemy żołądkowe... ale ta pokusa jest silniejsza ode mnie!

Poza tym jestem straszną gapą... Zrobiłam dziś ładną wzorową kupkę, ładnie na trawce i jakoś tak się zakręciłam, że wpadłam do tej kupki i cała się ubrudziłam.
Ciocia necia musiała mnie wyprać. A jakiego potem dostałam szału jak byłam mokra! Biegałam wszędzie i nie dałam się złapać Cioci Neci, ale jej się udało, owinęła mnie w gruby ręczniczek, polar i przytuliła.. z ciepła od razu zasnęłam jej na rękach i obudziłam się potem pod cieplutkim kaloryferem.. Było miło ;)

Buziaki!

Wasza kochana Śrubka.
[/B][/I][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89'][SIZE="4"][FONT="Book Antiqua"][I][B]
Poza tym jestem straszną gapą... Zrobiłam dziś ładną wzorową kupkę, ładnie na trawce i jakoś tak się zakręciłam, że wpadłam do tej kupki i cała się ubrudziłam.
Ciocia necia musiała mnie wyprać.
[/B][/I][/FONT][/SIZE][/QUOTE]

uwielbiam Śrubkowe teksty

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][B]Ta nasza Necianet to skarb największy na świecie[/B][/SIZE]:-) [SIZE=4][I][B][COLOR=red]Piekne zdjęcia robi:-) Cudne teksty pisze:-) Gdzie ona sie podziewała cały czas ta cioteczka?[/COLOR]:-)[/B][/I][/SIZE]
[U][SIZE=3][B]Śrubeczko ty maly szkutniku:-) bądź grzeczną dziewczynką:-)[/B][/SIZE][/U]

Link to comment
Share on other sites

A Śrubeczka była w sobotę u Cioci LILI :cool3:
Koledzy i koleżanka powyżej to moi domownicy którzy Śrubeczkę bardzo polubili mam nadzieję, że znowu do Nas zawita :D

Śrubeczka jest taka maluteńka a ja myślałam, że jest większa. Ale cudo nad cudami :loveu:
Od razu się zakochałam :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="4"][FONT="Book Antiqua"][I][B] Aloha!

Dzisiaj byłam ostatni raz na zastrzyku, ostatni i najbardziej bolesny... Pani tak go wbiła, że nóżka mi napuchła i boli, nie mogę na nią stawać :( Odsypiam cały czas...
Cholerstwo boli jak nie wiem co. Nienawidzę weterynarzy!! Ja taka malutka a oni mi taką krzywdę robią!! Czym sobie zasłużyłam?:(

Poza tym, ciocie... Ciągle mnie coś swędzi, drapie się i drapie... Czokuś też zaczął i tak mnie dziś Ciocia Necia pooglądała, ze wszystkich stron i powiedziała, że mam pchły!! Jakieś robale po mnie chodzą!! Fuuuj!! Normalnie wcale mi się to nie podoba!!
Ale ciocia Necia już mnie czymś spryskała.. mam nadzieje, że przejdzie. Bo mam koszmary jak śpie! Ciocia Necia mówi, że powarkuje i piszcze przez sen, bo to mi się te paskudzctwa śnią!! Że mnie gonią i zjedzą, a ja biegnę i biegnę i nie mogę przed nimi uciec!! Koszmar!! Nie dobrze!!

Poza tym, ciocia Necia zrobiłam mi kilka zdjęć, jak ogarnie wszystkie swoje sprawy to wieczorkiem wklei ;)

Buziaki moje kochane!

Wasza najdroższa - Śrubka.
[/B][/I][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']A Śrubeczka była w sobotę u Cioci LILI :cool3:
Koledzy i koleżanka powyżej to moi domownicy którzy Śrubeczkę bardzo polubili mam nadzieję, że znowu do Nas zawita :D

[COLOR=red][I][B]To ciocia Lilii ma takie śliczne stadko:-) ? Cuda i piekności niesamowite:-)
[/B][/I][/COLOR]
Śrubeczka jest taka maluteńka a ja myślałam, że jest większa. Ale cudo nad cudami :loveu:
Od razu się zakochałam :loveu:[/QUOTE]

[I][B][COLOR=red]piekne jest to maleństwo, prawda?[/COLOR][/B][/I]

[COLOR=red][I][B]Śrubeczko moja mała, taka biduleńka z Ciebie:-([/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="4"][FONT="Book Antiqua"][I][B] FOTECZKI ;)

Tutaj ja w roli "mam Cie! zjem Cie!"

[IMG]http://img7.imageshack.us/img7/7480/dsc09349xg.jpg[/IMG]

Tutaj moje rosnące uszy (ciocia Necia śmieje się ze mnie, że będę miała duże "radary" :oops:)

[IMG]http://img408.imageshack.us/img408/5148/dsc09354h.jpg[/IMG]

Tutaj, to co lubię najbardziej, czyli zjadanie palców Neci :diabloti:

[IMG]http://img249.imageshack.us/img249/5425/dsc09366p.jpg[/IMG]

A tu już idziemy spać ;)

[IMG]http://img98.imageshack.us/img98/8751/dsc09376l.jpg[/IMG]

Poza tym, znalazłam sobie najlepszą zabawę na świecie. Gdy Ciocia Necia robi coś w kuchni, ja skradam się do ubikacji, otwieram szafkę która jest pod zlewem i bawię się caaaałą rolką z workami na śmieci. Nawet nie wiecie jaka jest to fajna zabawa ;) A potem jak rozwinę już całą rolkę to wyciągam z ubikacji taki fajny różowy dywanik we frędzle i tarmoszę go gdzieś by Ciocia Necia nie widziała ;) A jak już mnie złapie na gorącym uczynku :oops: kiwa palcem i mówi, że nie wolno :mad:. Ale i tak się świetnie bawię!

Buziaki!

Śrubka
[/B][/I][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...