Jump to content
Dogomania

Łezka skazana na powolną śmierć-łysa, udręczona suczka- Nareszcie w nowym domu :)


A&L

Recommended Posts

  • Replies 451
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Zgadzam się, ale chcę zauważyć, że akurat ten wątek założyłam ja, a nie organizowałam żadnej zbiórki pieniędzy i nie ja mam kontakt z Łezką - tak dla jasności sprawy ;)

Link to comment
Share on other sites

sorry, ale rzadko tu zaglądam z braku czasu. Łezka po sterylizacji super, doszła szybko do siebie, ślicznie odrosła, musiała to być też kwestia hormonów, bo choroba poszła sobie w końcu w cholerę:) A co najważniejsze dziewczyna ma super dom, dużo miłości i cudowną opiekę!!!! Jak tylko dostanę fotki to wstawię!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&L']Zgadzam się, ale chcę zauważyć, że akurat ten wątek założyłam ja, a nie organizowałam żadnej zbiórki pieniędzy i nie ja mam kontakt z Łezką - tak dla jasności sprawy ;)[/QUOTE]
sorki, ale to co napisałam jest w większości wypadków prawdą.

Widzę, że Lulka wpisała informacje.
Dom jest domem stałym?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lulka']sorry, ale rzadko tu zaglądam z braku czasu. Łezka po sterylizacji super, doszła szybko do siebie, ślicznie odrosła, musiała to być też kwestia hormonów, bo choroba poszła sobie w końcu w cholerę:) A co najważniejsze dziewczyna ma super dom, dużo miłości i cudowną opiekę!!!! Jak tylko dostanę fotki to wstawię![/QUOTE]
No i widzisz, nawet nikt nie wiedział, że Łezka ma DS...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...