Jump to content
Dogomania

Holcia ;* - Elvikam .


Holly11

Recommended Posts

Hej ! Jestem szczesliwa posiadaczka wyczekiwanego od 2 l. owczarka australijskiego imieniem - Holly ;d
Holcia ur. sie w hodowli Elvikam . Po ojcu - Rock z SAUSSUREA i Holly z Elvikam'u ;)
Mloda jest zywa i odwazna , lubi spacery i zabawy ;d
uczymy sie sami fresbee. Mloda umie:
*siad
*lezec
*lapa<1 i 2>
* piatka
*turlaj sie
*obrot
*popros
*zostan
*pusc
i uczymy sie akuku ;d
Jak mi ktos pomoze dodawaa tu zdj to chetnie sie pochwalimy ;d

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 468
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja ci z chęcią pomogę :)
Zdaje sie umiesz linkować foty :P
Więc link do zdjęcia kopiujesz, klikasz [IMG]http://www.dogomania.pl/images/editor/insertimage.png[/IMG] w okienko które wyskoczy wklejasz link i gotowe ;)
JKest jeszcze sposób, żeby fotkę wkleić między [img]a[/img]
owczywiście bez tego 'a' P)

Link to comment
Share on other sites

Dziekujmy*za*komentarze*.*;)*i*zdj*bede*wstawiala*po*parew*poscie;p****mala*jet*przezabawna*mysle,*ze*charakterek*tez*ma*super*;*d********To tak myslelismy nad imieniem wymyslalismy, przekrecalismy i zaproponowalam dac malej imie po mamie czyli Holy . I tak juz zostalo ;d
Gdy jechalismy po Holy to ojej , co sie dzialo! Wszysty podekscytowani i nie mogli sie juz doczekac ! Ja od 4 rano juz nie spalam ;d
W koncu zadzwonil telefon i zaczelismy sie szykowac do wyjscia. Po 30 min. drodze wysiadlam i popedzilam do samochody, w ktorym ujzalam juz klatke ;d
Jako pierwsza ujrzalam Roxi potem patrze, patrze I JEST! Mala, wlochata kulka. Wzielam ja od razu na rece i zaczepilam obroze . Tata podpisal umowe, wziol wyprawke troche rozmawial z Pania i poszlismy do samochodu . Holy troszke piszczala, ale juz od wczoraj byla w podrozy, wiec sie nie dziwilam. Odkrylam, ze mala uwielbia wspinac sie na plecy i zagladac zza okna samochodu. Przyjechalismy do domu, nalalam malej wody. I wiecie co zaczela robic?! Kopac w misce oczywiscie wylewajac z niej wode. I tak przez caly czas gdy pije ;d, lubi tez klasc sie na miski i spac na nich . Gdy zostala na chwilke sama w pokoju zaczela piszczec ale popracujemy nad zostawaniem ;D Gdy przyszli gosci strasznie sie nia zachwycali. Ciocia to mi juz ja ukrasc chciala! A bo ona taka puszysta, bo tak ladnie sie patrzy,bo ma kolorowe oczy ( prawe- niebieskie, lewe- zielone)
Holy to bardzo bystra i odwazna suczka! Juz umie siad,lezec,popros ,*lapa(lewa*i*prawa)*,*obrot*w*obydwie*stony,*turlaj*sie*,*wstan,*zostan,*pusc,*akuku,**i*dziaj*uczylimy*sie*uklonu;d**Wczoraj*mloda*miala*4*mies.*!*************

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Holly11']A*pani/Ty*jest(es)*z*Leszna*?*Bo*my*mieszkamy**wiosce*obok*;D[/QUOTE]

No to będziecie się mogły spotkać :) Już Ci zazdroszczę Kalyna, że będziesz miała szanse zobaczyć taką piękność :loveu:

W pierwszym momencie myślałam, że suczka ma na imię Holy (przez jedno [B]L[/B]), co oznaczałoby "świętą", ale teraz sprawdziłam, że to jest Holly (przez dwa [B]L[/B]), a to oznacza ostrokrzew. I tak się zastanawiam, czym się kierował hodowca jak dawał jej to imię?!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Holly11']A*pani/Ty*jest(es)*z*Leszna*?*Bo*my*mieszkamy**wiosce*obok*;D[/QUOTE]nie
ja mieszkam w Krotoszynie. A studiuję w Lesznie. I mam 22 lata, więc żadne ze mnie Pani :)
a czemu jak piszesz to wstawiasz gwiazdki?

**
Magda to już 4 osoba z mojej okolicy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Weszłam na stronę hodowli i doczytałam, że Twoja sunia nie ma na imię Holly (Holly to imię matki szczeniąt). Twoja sunia nazywa się [B]HOT SWEET SUPRISE Elvikam[/B]. Czemu napisałaś, że to Holly??[/QUOTE]

Bo*Holly*ma*po*domowemu*;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']nie
ja mieszkam w Krotoszynie. A studiuję w Lesznie. I mam 22 lata, więc żadne ze mnie Pani :)
a czemu jak piszesz to wstawiasz gwiazdki?

**
Magda to już 4 osoba z mojej okolicy :)[/QUOTE]
Cos*mi*sie*z*klawiatura*dzieje-zamiast*spacji*roba*sie*gwiazdki:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...