Jump to content
Dogomania

Pomóżmy !!! "NOWE" schronisko w Wieluniu!!!


MałGośka

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Małgosiu, miałam o tym właśnie pisać. Tak owszem, wszystkie licytacje któe teraz prowadzę będą ( mam nadzieję ) zakończone sukcesem , którego ofiaruję wam. Zapewniam, że to nie moja ostatnia aukcja na wasze schronisko ( nie dam wam 100 % na pewność, że zawsze będą pieniążki szły na was, kto wie? Może za kilka dni znajdzie się biedulka naprawdę potrzebująca pomocy, ale jestem z wami duchowo i umysłowo)! To wy jesteście wielkie i BARDZO KOCHANE. A Ja, sobie to bardzo cenię i dlatego chcę pomagać.

Link to comment
Share on other sites

[B]Rybc!a[/B] - pieniążki wpłynęły już 29-go :buzi: :multi: Całe 100 zł :multi:

Dla niewtajemniczonych - to efekt rybc!owych aukcji na dogomaniackim bazarku. Jak widzicie - z paru złotych może się uzbierać całkiem pokaźna sumka, a to już starczyło nam na leczenie paru ogonków :) Dziękuję więc w imieniu ich i swoim wszystkim, którzy brali w aukcjach udział :buzi:

Link to comment
Share on other sites

A ja dziękuję bardzo za oficjalne podziękowanie drogą pocztową. Cieszę się, że mogłam pomóc.
[quote]Byłam dzisiaj w Elbląskim schronisku i przeżyłam to strasznie, było kilka przypadków które cały czas mi siedzą w głowie i kłębią dobre i złe myśli:
*Bokserka-suczka, ok.8 lat, nie wiem czy ciężko chora, nie rusza się z miejsca, obryza własne ciało tzn. odlezyny, muchy ją żrą, ma zapadnięte boczki, strasznie chuda, widać jej wszystkie żebra.
*Mały czarny piesio- nie wiem jaka płeć, ok.3 lat, jedno oczko miał chyba skopane(?) była na nim duża czerwona gulka. Wiecie co to może być?
*Ogromny bernardyn, czerwone oczy, strasznie... Brudny, skołtuniony, zadniedbany... Nie wiem co z tymi oczami ...
*Dobermanka- ok. 2-3-4 lat, bardzo wystraszona... Uciekała od bramki...
Oprócz tego był szczeniak, wyglądał jak lis. Bardzo spokojny jak na szczeniaka i to co mnie oczarowało- błękitne oczy, był cudowny. Było kilkanaście psów, czysto rasowych, reszta mieszańce, kundlki... Płakałam jak debilka...[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Ruszyła nowa akcja dla naszych wieluńskich ogonków i dzięki Wam - Przyjaciołom Wieluńskiego Schroniska na pewno potrwa długo :) Dochód z tych aukcji przeznaczony jest na pilne potrzeby, przede wszystkim leki, badania, etc.. O szczegółach możecie przeczytać na naszym [URL="http://wielun.fora.pl/viewtopic.php?t=396"]forum[/URL].

Zapraszamy na nasze aukcje :)

[URL="http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3368652"][IMG]http://www.schronisko.wielun.pl/images/baner_allegro.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B]Rybc!a[/B] - jestem ostatnią osobą, która może tu decydować. Jeśli bowiem zbierasz pieniążki na jakiś konkretny cel, osoby, które tam licytują - robią to raczej na TEN cel a nie inny... Więc to ich musisz poprosić, by wyrazili swą opinię na temat dysponowania ich pieniędzmi...
Jeśli natomiast nikt jeszcze na danej aukcji nie licytował - to edytuj pierwszy swój post i zmień tytuł tak, by było widać, że to na schronisko węgrowskie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Dobermania']A czy dary rzeczowe mogą być?
Mam koleżankę w Łodzi, poproszę o zbiórkę darów, może karmy, ktoś by tylko musiał to odebrać.[/quote]
Oczywiście, że mogą! :)
Gorzej z tym odebraniem, ale sądzę, że wszystko da się załatwić ;) - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33643"]oto świeży przykład, że cuda się zdarzają[/URL]

A z potrzeb - jak tam możesz przeczytać - w suchą karmę tymczasowo jesteśmy zaopatrzeni, ale przydałyby się puszki (mamy tylko psy "na stanie"), obroże, smycze, miski metalowe, obroże przeciwpchelne (te lepsze niestety, bo za tym idzie skuteczność....), koce, ręczniki, itp. Zresztą - co by nie było przyjmiemy z otwartymi ramionami :roll:



[B]Rybc!a[/B] - 31-go października wpłynęło od Ciebie 20 zł z bazarku - dzięki wielkie! :buzi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kochani - może ktoś z Was ma choć z jedną, dwie [COLOR=Red][B]książeczki zdrowia[/B][/COLOR] dla psów? Może Wasi weci wspomogli by nas choć jedną sztuką? :roll:

Jeśli tak - baaaaaardzo by nas to ratowało, niektóre nasze nowe ogonki nie mają na razie własnych :shake:


Gdyby się cokolwiek udało zorganizować, to [url=http://www.schronisko.wielun.pl/kontakt.html]TUTAJ[/url] jest nasz adres.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

MałGosiu spodziewaj się koło piątku paczki masterlinka z książeczkami.. udało mi się załatwić kilka.. jeśli dobrze policzyłam to powinno być 20;)

[SIZE=1]Dorzuciłam do tego jeszcze kołdre w nadzieji że któremuś z waszych psów przyda się bardziej.. buźka ode mnie i Dudusia:evil_lol: [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...