Jump to content
Dogomania

Pomóżmy !!! "NOWE" schronisko w Wieluniu!!!


MałGośka

Recommended Posts

MałGoska, samochod to najlepiej szukac w Urzedzie Miasta. Czesto, gesto samochody po strazy miejskiej czy policji itp, w dobrym stanie trafiaja do schronisk. Male przerobki(wyjecie foteli tylnych) zrobienie przegrody, i juz jest samochod do transportu zwierzat. Napiszcie do starostwa, wojewody moze oni tez mogli by cos pomyslec, moze beda wymieniac samochody.

Naprawde ta droga mozna dojsc do calkiem dobrych samochodow a jakis warstat moze tylko wyremontuje troszke i przemaluje-moga nawet przeciez swoje logo umiescic jesli zrobia charytatywnie.

Oglaszajcie sie w lokalnej prasie, ze nie macie samochodu, ze zwierzta piechotka i ludzie, moze ktos podaruje, jakiegos fiata czy cos niedrogiego.

Moze do Rzadu napisac? :o :o oni ciagle wymieniaja samochody-jakis starszy model lanci, volvo trafi do Was :roflt:

Najlepiej do MSWiA sie zwrocic, oni wydali rozporzadzenie o wylapywaniu zwierzat bezdomnych :roflt:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochani, troszkę mnie tu nie było/ a tutaj takie cudowne wieluńskie wieści.... :angel:

MałGoś: pracuję nad tematem Franki (Szantina ma namiar na jedną w takim pustostanie, ale tam nie ma prądu i nie wiemy, czy działa :roll: ), jedną Franię ( na chodzie) zawiozłysmy z Saidką do Jedlni i tam gdzieś stoi a mnie trafia szlag (Zemat: .... :help1: )

W temacie jaki dostałam od Ciebie na pv= przygotowałam już cały wór :P i nadal spływają fajne ciuchy...

Jutro podjedzie do mnie mąż Saidy z meblami dla Wielunia/ jakoś je u mnie upchniemy...mam nadzieję... 8) =nad lodówą/zamrażarką czuwa osobiście Saidunia :)

acha..JCebula ( :angel: ) przywiozła mi wczoraj materiały biurowe o które prosiłaś (czego tam nie ma...całe posażne biuro :lol: )

Szantinko: jesteś naszym aniołkiem :angel:

Link to comment
Share on other sites

Kochani: parę minut temu odjechała Saida z mężem i bratem /własnie upchnęliśmy meble w garażu (poczekają u mnie na wywózkę do Wielunia)/ dzięki Tobie Szantina ( tak tak tak :lol: ). Niestety pralka Frania to była jedna ruina :cry: no nic, szukamy dalej...

Wspaniała wiadomość: warsztat ślusarski p Jarosława Figla (z Żoliborza) zgodził się w ciągu 10 dni (dla naszego Wielunia i piesków) zrobić profesjonalny wózek do przewożenia psów/ bez złotóweczki :angel:, po prostu znowu trafiłam na ,,psiarza o złotym sercu"( p Figlarz ma jamnika który wszędzie z nim jeździ i z którym się nie rozstaje :) ).

Nieoceniony Bogdan (ten który zrobił poskrom) dzisiaj jedzie kupić dwa koła rowerowe :D by je dostarczyć do warsztatu p Jarka.

Saida pięknie maluje na szkle/ obiecała wymalować na szkle podziękowanie ( takie by je można było powiesić na ścianie warsztatu) dla p Figla za pomoc dla schroniska w Wieluniu...i co Wy na to kochani... :angel:

Link to comment
Share on other sites

kochani

z tą zbiórką w szkołach ( o których myślałam że będą zupełną klapą) nie będzie tak źle - tylko tyle że będzie trwała o tydzień dłużej.

Czyli dostawa poczeka na następny transport.

Szkoda że pralka to złom.Może jeszcze się coś znajdzie.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

bea100 jak będę jechał do teściów postaram się dostarczyć pralkę może do Łodzi??? :roll:

PRZEPRASZAM WAS ŻE NIE ODPOWIADAM I NIE CIĄGNĘ SPRAWY FUNDACJI :oops:

Mam większe kłopoty prawne z moją firmą , ale już nie długo zajmą się sprawą naprawdę i nie spocznę zamin ruszy FUNDACJA :wink:

Link to comment
Share on other sites

bea100 jak będę jechał do teściów postaram się dostarczyć pralkę może do Łodzi???

Zemat: czy to ta po Jedlni? Czy jakaś inna?Zresztą, grunt, że jest :angel: Może być do Łodzi, zawsze to bliżej Wielunia nie? Zajrzyj na pomoc dla Rachowa/ masz tam zaproszonko :D

Link to comment
Share on other sites

Witajcie

Moze tak troche wyskocze z propozycja, prawde mowiac nie wiem czy schronisku moze sie to przydac, ale mam do oddania lodowke, nie jest nowa ale dziala bez najmniejszych zarzutow. Jak myslicie? Musze sie jej szybciutko pozbyc, a w zasadzie moj brat bo kupil nowa wiec pomyslalam sobie, ze moze schronisko potrzebuje? A jak nie to, to moze jakies inne?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

.... mam do oddania lodowke, nie jest nowa ale dziala bez najmniejszych zarzutow. Jak myslicie? Musze sie jej szybciutko pozbyc, a w zasadzie moj brat bo kupil nowa wiec pomyslalam sobie, ze moze schronisko potrzebuje?

Skąd jesteś ? Gdzie jest do odebrania? Jakie gabaryty?

Link to comment
Share on other sites

Hej Bea, juz dzwonilam, lodoweczka bedzie odebrana jakos lada dzien :P Mam nadzieje, ze dla psiaczkow bedzie zawsze pelna jedzonka :wink:

Kochana. Naprawdę.Dziękujemy.Ogórkowa łapeczka dla Ciebie :bluepaw:

Zemat: a o tym zbieraniu :drinking: to było do mnie? :lol: Napisz szybko, bym zdażyła tyle uzbierać :drinking: byś nam nie usechł w tej Warszawce z pragnienia :wink: :lol: oj uważaj ,bo zaraz się tu już nie wymigasz od zakrapianych odwiedzin hehehe :lol:

Link to comment
Share on other sites

no i sie nie wymiga, już wie, że ja flache :drinking: kupuje :lol:

Zemat=przepadłeś, no bo jak nasza Pika coś montuje...to to musi wypalić :lol: :lol: :lol:

Wwa w piątek czeka :drinking:

Kochani: Wieluń potrzebuje taki pojemnik z rączką, no taki jaki stosuje się zwykle do przewozu kotów (w tym przypadku małych psiaczków do weta); czy może u kogoś z Was kochani stoi zbędny?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...