Jump to content
Dogomania

Pomóżmy !!! "NOWE" schronisko w Wieluniu!!!


MałGośka

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Strona naprawde bardzo ladna :) Jak najszybciej postaram sie umiescic adres w linkowni schroniska w Swarzedzu :) I prosze o wstawienie naszego adresiku do Was [url]www.schronisko.psiaki.com.pl[/url]

Gucio - ja mam jeszcze taki adres strony Radomia: [url]http://republika.pl/schronisko-radom/[/url] - znasz jej tworce? Maja byc dwa adresy w linkach u nas, czy tylko jeden z nich? I rowniez prosba - wrzuc link naszej stronki u siebie, bannerka jeszcze nie mamy.

Link to comment
Share on other sites

Tufi tamten adres to i ja znam :roll: i twórce też znam... :roll:
Marcin pracował w schronisku i robił strone o adresie [url]www.republika.pl/rtoz_radom[/url] ale jak odszedł z pracy w schronisku to i strona została skasowana a link do tej do której podałaś-też nie będzie aktualizowana ;)

Zaraz wsadzam Swarzędz:D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

[b]AKCJA "OBRÓŻKA"[/b] rozpoczęta!

Kochani! - mamy olbrzymią prośbę! W związku z tym, iż udało nam się przeprowadzić w schronisku akcję odpchlenia wszystkich naszych podopiecznych - marzymy o tym, by za miesiąc wszystkie zaopatrzyć w obróżki przeciwpchelne (lub nawet o działaniu przeciwkleszczowym). Paroma dysponujemy, ale psiaków jest ok. 60... Obróżki, które są SKUTECZNE - są również niestety droższe i dostępne głównie w sklepach zoologicznych lub gabinetach weterynaryjnych.

Rozpoczynamy więc akcję "Obróżka" i bardzo prosimy o pomoc :) Tylko wtedy, gdy wszystkie psiaki będą zabezpieczone obróżkami - akcja, którą przeprowadziliśmy nie pójdzie na marne, a kleszcze i pchełki nie będą nam straszne ;)

Link to comment
Share on other sites

Małgośka, coś Ty taka nieśmiała? :lol: :lol: Trzeba było walić prosto z mostu, że gadżety potrzebne!!!!!

Paczka już spakowana (koszulki, czapki, kubki, długopisy, "smycze") i czeka na recepcji na PONIEDZIAŁKOWĄ wysyłkę. Wysyłam tę paczkę na Twoje nazwisko za potwierdzeniem odbioru, OK? Powinna dojść we srodę....

Całuski,

Iza

P.S. Na drugi raz dzwoń do mnie 0 501 290 484 :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amie']Obróżki przeciw pchełkom i kleszczom :) Ważne tylko, aby nie te ziołowe, bo nie działają (psiaki miały je w zeszłym roku).

Jeżeli chodzi o rozmiary to wszystkie się przydadzą :)[/quote]

no ja poproszę o napisanie nazwy najlepiej bo kompletnie się nie znam na obróżkach takich :oops:

Link to comment
Share on other sites

[b]Iza [/b]- :buzi: Dziękuję! :angel: :angel: :angel:


[b]Malawaszka [/b]- też nie znam się na firmach, ale jak Amie napisała, ziołowe jedynie są nieskuteczne na nasze warunki (one pewnie są lepsze dla maluchów, bo nie toksyczne dla nich, ale tak tylko sobie "gdybam"). Reszta - jaka by nie była, na pewno sie przyda! :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

MałGośka wiem ze polecialo czesc obrozek i wiem tez ze udalas sie na zasluzony odpoczynek ale moze ktos powie jak tak akcja obrozki ile juz dotarlo i ile nadal trza no i jakie rozmiary czy na te wieksze czy na mniejsze ogony. Idziemy w sobote do weta i mamy obiecane ze moze mili panowie cosik wysuplaja ze swoich zapasow

Link to comment
Share on other sites

Kochani-właśnie rozmawiałam z Ewą.

Obróżek jest bardzo mało(określiła to ilością śladową) więc potrzebne są we wszystkich rozmiarach i sporej ilości.

Trzeba pamiętać o tym,że tam ilość psów nie jest stała.Niestety więcej się pojawia niż jest adoptowanych.

Do wszystkich wirtualnych opiekunów- kochani nie zapominajcie o swoich podopiecznych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...