Jump to content
Dogomania

Okolice Krosna, Boguchwały i Wysokiej Strzyżowskiej!!


Recommended Posts

Może na tym forum znajdzie się osoba chętna do "współpracy" mająca za główny cel pomoc przytuliskom/ schroniskom przed zimą?
Mam kilka pomysłów ale brakuje mi chętnych osób do pomocy w realizacji. Pisałam już na miejscowych portalach ale jak już się ktoś zgłosi to kończy się to po 2 dniach, bo albo nie ma czasu albo tyłka nie chce mu sie ruszyć:roll:
Znajdzie się ktoś kto zainteresowany tym tematem?? Ale tak na poważnie;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='pomóżpomagać']Szok!:roll:
Dobrze, że w Krośnie powstaje Krośnieńskie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami, pierwsze spotkanie organizacyjne 16 listopada, może tam się ktoś znajdzie chętny do pomocy. Obym tylko urlop dostała;)[/QUOTE]

świetna wiadomość , może i u was stworzą taki mały ośrodek adopcyjny jak w Sanoku, żeby psiaki nie musialy wałęsać sie po okolicach lub o zgrozo !!! trafiać do Mielca.

Link to comment
Share on other sites

O ile znajdą się jacyś chętni... Mamy jedno "przytulisko", wyłapane pieski trafiaja tam na 2 tyg a potem jadą do Mielca:( Jakby dało sie to zmienić to byłabym szczęśliwa i wtedy może też szybciej uzyskalibyśmy jakąkolwiek pomoc bo jak narazie to w Krośnie nie ma nikogo kto by się zainteresował losem biednego amstafa i pomógł nam w złapaniu go:/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...