Jump to content
Dogomania

RAMZES w hotelu od listopada 2011 do maja 2016, następnie u mnie w BDT. Pożegnaliśmy go w kwietniu 2018


Recommended Posts

Ja z czasem strasznie krucho stoję... - przede mną b. ważny egzamin... :(
Dlatego właśnie nie spamuję...
Ale gdybyśmy podzielily się literkami, to może jakoś damy wspólnie radę :)

To było tak, że jak brałam Atoska, to miałam tylko Emusię w hoteliku, a poza tym jedna dziewczyna obiecywała mi regularne wpłaty 200 zł. No wiem, że jestem naiwna, ale w sumie chłopak tak mnie ujął, i taki biedny był w tej izolateczce... Postanowiłam zaryzykować. Trochę jednorazówek wpadło dzięki biednemu Hugo, który miał jechać do hoteliku ale umarł jeszcze w schronisku...
A potem wyszła sprawa Ramzia. Ramzio naprawdę nie mógł czekać ani chwili, jeszcze jadąc po niego bałam się, czy zastanę go żywego, czy go może akurat nie usypiają... :( Dla Ramzia też miałam obietnice... ehhh
Ale cały czas myślałam sobie - no tyle nas jest w tym Wrocławiu, jakoś to będzie... i d... :(

Link to comment
Share on other sites

Co innego jeżeli kogoś do tego zmusiła sytuacja życiowa, ale czasem ludzi deklarują pod wpływem chwili, a potem się okazuje, że jednak nie wyrobią, to już jest niestety nieodpowiedzialne i tyle.
Ja też powoli muszę brać się za robotę, bo na początku grudnia też mam poważny egzamin, ale z tym wysyłaniem o tyle dobrze, że tak naprawdę kopiujesz i naciskasz plus minus co 30s wyślij, można przy tym robić coś innego.
Ja mogę pomóc w razie czego, tyle że we dwójkę niewiele zdziałamy, a raczej zajmie Nam to w cholerę czasu.
Tak tylko zaproponowałam, bo inaczej nawet takie bazarkowanie nic nie da, bo nie wiemy ile jeszcze czasu psiaki będą siedziały w hotelikach- to mogą być tygodnie, a mogą być miesiące, na dłuższą metę się tak nie wyrobi, to jest zaledwie pomoc doraźna.

Link to comment
Share on other sites

Zdaję sobie sprawę z tego, że to pomoc doraźna... mimo wszystko jestem Wam bardzo wdzięczna za pomoc!
Wysyłanie PW nawet co 30 sekund jest straszne, spamowałam tak dla Zefirka, 2 godziny siedziałam, no i zgłosiły się chyba 3 Cioteczki... No ale trzeba walczyć. To ja zamawiam A i od jutra będę wysyłać chociaż po kilka spamików dziennie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira']to ja biorę C, tylko proszę o instrukcję:)[/QUOTE]

Dzięki! :)
Włączasz nową wiadomość, wpisujesz w polu adresata C i pokazują Ci się różne nicki - no i po kolei wysyłasz spam do różnych osób :)
Proponuję słać Atoska i Ramzeska :)
Z Emusią może jakoś dam radę, jeśli chłopaki będą miały regularne wpływy.

Link to comment
Share on other sites

Dobra, to na szybko:
Prosimy o grosik dla dwóch psiaków:modla: Niestety deklaracje wykruszyły się, co doprowadziło do powstania ogromnych długów. Każda złotówka na wagę złota!
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/215447-RAMZES-ponad-500-zł-na-minusie-a-jeszcze-jest-Atos-i-Emka![/URL]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/213275-ATOS-700-zł-na-minusie-a-jeszcze-jest-Ramzes-i-Emka![/URL]

Może być?

Aaaaa i Szira, jak wejdzie na społeczność, to daj wyszukiwanie zaawansowane, tam masz takie coś:
Ostatni post / autor
[LIST]
[*]Po:
[*]Przed:
[/LIST]
[COLOR=#777777]Proszę uzupełnić wg. wzoru rrrr-mm-dd hh:mm:ss (np. 2007-08-22 21:23:12)

[COLOR=#000000]Wpisz datę sprzed jakichś 10-15 dni, bo jest mnóóóóóstwo osób, które są zarejestrowane i których nie ma na dogo od dawna i wysyłanie wiadomości do takich osób to kompletna strata czasu, a roboty i tak wystarczająco.[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123']Jeżu kolczasty ale jesteś szybkościowa :)
Bardzo Ci dziękuję!!!!
CZekamy na wszystkie Basie i Buby ;)[/QUOTE]

Miejmy nadzieję, że takowe się pojawią, prosimy bardzo:modla:
Ja po prostu późno chodzę spać ;)
Bierę literkę D:eviltong:

[quote name='ceris']He he he to znaczy, że padłam ofiarą literki c :evil_lol: Niech Wam będzie 10 zł mogę rzucić Ramzesowi. Zakochałam sie w tym długonogim chłopaku :lol: Proszę o nr konta. To deklaracja "stała" na okres najbliższego roku.[/QUOTE]

Wybacz kochana;)
Nie ma wyboru, dług się z dnia na dzień tylko powiększa i bardzo, bardzo dziękujemy:Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ceris']He he he to znaczy, że padłam ofiarą literki c :evil_lol: Niech Wam będzie 10 zł mogę rzucić Ramzesowi. Zakochałam sie w tym długonogim chłopaku :lol: Proszę o nr konta. To deklaracja "stała" na okres najbliższego roku.[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy!!! :)
Niech żyje literka C ;)

Link to comment
Share on other sites

No jest "ofiara" na b :eviltong:. Jak się tak przyglądam to Ramzes mógłby być ojcem mojej Diorki ( te dłuuuuugie łapy), a rodzinie się nie odmawia. Dajcie nr konta, prześlę na razie 50 zł, przybranej córce od pyska wyszarpie :diabloti:.
Prawda, że podobna, trochę bardziej zarośnięta ale to pewnie po mamie.....[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233737-Prawie-Owczarek-Diora-Ca%C5%82kie1m-Berne%C5%84czyk-Bruno-%29%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233737-Prawie-Owczarek-Diora-Ca%C5%82kie1m-Berne%C5%84czyk-Bruno-))[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brunka']No jest "ofiara" na b :eviltong:. Jak się tak przyglądam to Ramzes mógłby być ojcem mojej Diorki ( te dłuuuuugie łapy), a rodzinie się nie odmawia. Dajcie nr konta, prześlę na razie 50 zł, przybranej córce od pyska wyszarpie :diabloti:.
Prawda, że podobna, trochę bardziej zarośnięta ale to pewnie po mamie.....[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233737-Prawie-Owczarek-Diora-Całkie1m-Berneńczyk-Bruno-))[/URL][/QUOTE]

hEHE, podobieństwo marne ale witamy serdecznie i podziwiamy sunię bo piękna :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...