Jump to content
Dogomania

RAMZES w hotelu od listopada 2011 do maja 2016, następnie u mnie w BDT. Pożegnaliśmy go w kwietniu 2018


Recommended Posts

[quote name='Basia1244']Dziewczyny, a dlaczego nie hotelik u Lilu? Cena przystępna, warunki doskonałe, poza tym opiekunka bez zarzutu, no i pod Wrocławiem jest ten hotelik.[/QUOTE]

Chyba dlatego że pozwoliłam sobie na mały komentarz pod adresem "Hospicjum".

Jestem, jestem. Wczoraj padłam zaraz po napisuniu posta i już do rana spałam.
Jeśli jest Wasza wola to oczywiście wezmę chłopaka. Jeśli jest taki wyrywny to nawet gdyby się zwolniło w domu - nie dogadałby się z chodzącymi tu psiakami. No chyba że to tylko legenda i u nas się okaże że nie taki straszny .......
A co do waunków u mnie to jest jak jest - luksusów nie ma ale każdy może przyjechać kiedy chce i ocenić. W kojcach 2x4 m są cieple budy i słoma. Na teraz żaden nie siedzi w kojcu - jakoś się dogaduja i biegają po wybiegu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1244']Dziewczyny, a dlaczego nie hotelik u Lilu? Cena przystępna, warunki doskonałe, poza tym opiekunka bez zarzutu, no i pod Wrocławiem jest ten hotelik.[/QUOTE]

Ja nie mam nic przeciwko hotelikowi LILU :)
Przeleciałam na szybko wątek i odniosłam się do ostatniego postu, w którym Cantadorra proponowała akurat Mokry Nosek :)
A że znam ten hotelik i mam akurat namiary, to podałam :)
W Mokrym Nosku Ramzes też byłby raczej w kojcu :)
Jeśli jednak LILU jest bliżej, to nie ma sensu wywozić chłopaka pod Wawę ;)

Link to comment
Share on other sites

jestem u Ramzesa, widziałam jego ogłoszenia już wcześniej, chyba na owczarkach, ujął mnie tym swoim spokojnym spojrzeniem i długimi pięknymi łapkami, czeka juz chyba dość długo:shake:
na razie mogę wspomóc jednorazowo i go doglądać w zależności jak potoczą sie losy Igorka z mojego podpisu, mamy duże wydatki na leczenie i wiele niewiadomych jeszcze
ale o Ramzesie na pewno będę pamiętać:smile:

Link to comment
Share on other sites

Wooow ale nagle ruch u Ramzesa, właśnie skończyłam pracę na dzisiaj i miałam już nie zaglądać na dogo, bo niczego nowego się nie spodziewałam :)
Bardzo Wam dziękuję dziewczyny!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:
W schronisku już wiedzą, że zabieram Ramzesa najpóźniej w poniedziałek, więc mam nadzieję, że nie wytną mi numeru. No chyba że Lilu będziesz może wcześniej we Wrocku i mogłabyś go odebrać z moich rąk? Bo ja czasowo nie wyrobię przed niedzielą/poniedziałkiem, niestety jestem przywalona ważną pracą, od której wiele zależy...
No i jeszcze podaj nam cenę za hotelowanie rozbójnika :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Zosiu zebrałam deklarowaną pomoc do kupy żebyś mogła wstawić do 1 postu, jak przekopiujesz to usunę tutaj:)

deklaracje stałe:
Zosia123 - 50 zł
Mysza2 - 10 zł
DONka - 10 zł
Brzośka - 10 zł
Razem 80 zł

Deklaracje jednorazowe
Cantadora - 200 zł
Bjuta - dołoży się po paliwa (przypomnieć na pw)
Joteska - coś w miarę możliwości
Bros - bazarki
Phase - ogłoszenia
DONka - bazarki i ogłoszenia
Kocurek 5 Euro w styczniu

Jeśli coś pominęłam to proszę o sprostowanie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa36']To zbieramy na hotel dla niego ?
Ile potrzeba miesięcznie ?[/QUOTE]
Dziękuję Ewuś za przybycie:):)
Lilu jeszcze nam dokładnie nie napisała, to raczej psiak na dożywocie więc może utargujemy coś. Ale ile by nie było to daleko nam do tego.
Żeby chociaż 250-300 uzbierać to resztę się dobazarkuje:)
Za Volwa płacimy 360 (jest mniejszy od Onka)

Link to comment
Share on other sites

Mysza mnie przygnała! :p
czytać na razie nie mam czasu, fotki oblookałam - dostojny staruszek, choć trochę chudzina :(

zakładam, że plan jest wyciągnięcia chłopaka za schronu, tak?
deklaruję dyszkę miesięcznie stałej jak się to uda (uch... pójdę z torbami przez te bidy w końcu :roll:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brzośka']deklaruję dyszkę miesięcznie stałej jak się to uda (uch... pójdę z torbami przez te bidy w końcu :roll:)[/QUOTE]
Brzośka :loveu::loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu::loveu:
Zosia nas weźmie na BDT:):) (może wytargujemy gotowane a nie suche :evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kocurek']Jestem i ja u pieknego Ramzesa.U mnie juz do konca roku bida ale w styczniu(tj niestety dopiero pod koniec)Na 100 procent dorzuce jednorazowo skromniutkie 5 euro.Stalej obecnie nie moge:([/QUOTE]
:loveu::loveu::loveu: :multi::multi:Każda złotówka bardzo potrzebna i nie trzeba tłumaczyć. Bardzo dziękujemy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...