Jump to content
Dogomania

RAMZES w hotelu od listopada 2011 do maja 2016, następnie u mnie w BDT. Pożegnaliśmy go w kwietniu 2018


Recommended Posts

Dnia 23.09.2017 o 20:14, Zosia123 napisał:

Przepraszam, trochę mnie nie było... Dziękuję!!! Oj co by tu wybrać... Może Geriativet, bo on go regularnie dostaje? :))

Mówisz i masz Zosiu :)
Podaj mi proszę na priva adres, na jaki mam zamówić 
Zdrówka dla Ramzia :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To nie są zdjęcia ze schroniska, tylko z naszej łazienki...

CZTERY ŚLICZNE 6-TYGODNIOWE KOCIĘTA PILNIE SZUKAJĄ DOMKU!!!

TRZY SĄ JUŻ PRAWIE ZUPEŁNIE ZDROWE, JEDNA KOCICZKA JEST W GORSZYM STANIE, ALE ZA PARĘ DNI TAKŻE BĘDZIE GOTOWA DO ADOPCJI!

KIZIA I MIZIA, MISIO I RYSIO PROSZĄ O DOMKI!!!

Jeśli nie możesz pomóc, zapytaj znajomych!

P1210740.JPG

P1210741.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Ramzes ma ponownie zapalenie pęcherza. Pewnie dlatego, że nie wysikuje się porządnie z powodu demencji (na spacerach nierzadko się wyłącza i trzeba go celowo podprowadzać pod drzewa, aby mu się przypomniało, że trzeba sikać). Niestety też posikuje w domu, więc trzeba regularnie prać jego pościel. Może ktoś ma na zbyciu materacyk?

Link to comment
Share on other sites

powinnam mieć na poddaszu materacyk z dziecięcego łóżeczka, ale niestety nie jest za gruby; jutro popołudniu mogę zrobić zdjęcia jak chcesz i ewentualnie przesłać na początku przyszłego tygodnia

edit: napisałam też wiadomość na FB :)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki kochane!

Poker - chętnie się piszę, może być trochę za mały, ale wypróbuję. Mogłabym podjechać jutro rano, bo i tak jadę z Tolą do weterynarza, ewentualnie w przyszłym tygodniu, oprócz wtorku do wczesnych godzin popołudniowych, czwartku do późnych godzin popołudniowych i całego piątku.

Sharka - dzięki wielkie, ale nie chciałabym Cię narażać na koszty... W sumie ja będę w Poznaniu w przyszły piątek, ale pociągiem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...