Jump to content
Dogomania

Kilkumiesięczny katowany szkielecik Gacuś!PILNIE potrzebny DT-zobacz ludzkie dzieło


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='Klaudus__'][I]A więc tak...
Z trudem, bo z trudem,ale udało się nam Go wczoraj wyciągnąć.
Jeżeli o płeć chodzi to faktycznie ja namieszałam robiąc z Niego - Ją :P
Ale to dlatego,że uwierzyłam na słowo - a nie chciałam Go w ten piątek tarmosić.
Ale faktycznie to chłopak :)
Pojechał natychmiast do weta.
Wszystko co wczoraj zjadł - zwymiotował.
Nie ja po Niego byłam - więc wszystko co wiem - wiem z szybkich rozmów telefonicznych - bo rozmowy nie były priorytetem - Gacuś był najważniejszy.
Ma coś z przełykiem - co dopiero dzisiaj się dowiemy.
Na 100% silna anemia i silnie odwodniony.
Krew pobrano do badania.
Najważniejsze,że chłopak już bezpieczny i nie marznie w schroniskowej budzie.
Dzisiaj zapewne będzie o wiele więcej informacji - trzymajcie za Niego kciuki.
Oczywiście miał obdukcję zrobioną.
Sprawa zostanie zgłoszona.
Gacuś musi zostać prawnie odebrany - żeby sobie o Nim czasem 'nie przypomnieli'...

Pieniążki można wpłacać na konto:
[B]Komitet Pomocy dla Zwierząt
Bank Śląski S.A. O/Tychy
skrytka pocztowa 79
43-100 Tychy

Konto zbiórkowe: 69 1050 1399 1000 0090 7715 1463[/B]

[/I][/QUOTE]

Dziękujemy za wieści - najważniejsze, ze Gacuś w dobrych rękach i teraz to może być tylko lepiej. Trzymam kciuki mocno. Po tych wczorajszych wieściach, to nawet spacer po lesie z Bluniem nie potrafił dać mi tyle radości, co zawsze, Blunio musiał coś wyczuć, bo kompletnie olewał grzyby i w ogóle był osowiały.

[B]A propos konta - czy wysyłając pieniążki dopisywać np. dla Gacusia, czy nie.

Gaciusiu - uszy do góry, Klaudus - uszy do góry / obie pary /[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rita60']Czyli teoretycznie psiak ma właścicieli ? nie bardzo rozumiem...[/QUOTE]

[I]Tak.
Nie wiem dokładnie jak doszło do tego,że trafił do schronu - więc nie chcę siać zamętu.
Bo na razie mam szczątkowe informacje.
To nie byli młodociani - dorośli,aczkolwiek młodzi zwyrodnialcy.

[/I]

Link to comment
Share on other sites

z calym szacunkiem ciotki , od poczatku czytalam watek kilkakrotnie i nic nie rozumiem , wiem ze jest balagan na tym watku , liczy sie dobro psa , i trzeba watek uporzadkowac , i zmienic tytul , od poczatku sa rozne informacje szczatkowe nie potwierdzone , , szkoda psiaka , rowniez ja chce mu pomoc ,proszezalozycielke watku o uporzadkowanie inf. podanie dokladnych informacji na poczatku watku , to 2 duszek i duzo ludzi bedzie tu wchodzilo , jest duze zainteresowanie , nawet nie wiem gdzie jest teraz pies ,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ida47']z calym szacunkiem ciotki , od poczatku czytalam watek kilkakrotnie i nic nie rozumiem , wiem ze jest balagan na tym watku , liczy sie dobro psa , i trzeba watek uporzadkowac , i zmienic tytul , od poczatku sa rozne informacje szczatkowe nie potwierdzone , , szkoda psiaka , rowniez ja chce mu pomoc ,proszezalozycielke watku o uporzadkowanie inf. podanie dokladnych informacji na poczatku watku , to 2 duszek i duzo ludzi bedzie tu wchodzilo , jest duze zainteresowanie , nawet nie wiem gdzie jest teraz pies ,[/QUOTE]

[I]Ale co ja mam więcej napisać?
Wczoraj do 23:00 byłam w pracy - 12 godzin - nie miałam czasu odpisywać na każdy post - zresztą napisałam,że idę do pracy.
Informacje może i są nieskładne,ale pewne jest ,że stan Gacusia jest ciężki - tak też określają Go weterynarze.
Jest w lecznicy od wczoraj.
Musi być opieką wet.
Ma robioną trafsfuję.[/I]

Link to comment
Share on other sites

[B]Selenga[/B] - dziękuję za uwagi odnośnie cegiełkowego allegro - mam nadzieję, że będę dobrą uczennicą.
[B]Gacusiu[/B] - nie dawaj się, przed Tobą wspaniałe życie, które jest Tobie obce, ale poznasz je i pokochasz - dlatego musisz być dzielny i wyzdrowieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Nie wydaje się Wam,że pycholek On ma ciut astowaty?:)[/I][/QUOTE]

patrząc na zdjęcia wydaje mi się (z umaszczenia) że sobie chłopaki za dwie stówki szczeniaczka asta kupiły i miał być "lans na dzielnicy" a wyrósł bidulek mało astusiowy niestety i dlatego jego losy tak się potoczyły ...

słów brakuje ...

powiem szczerze że gdyby to moje dziecko coś takiego zrobiło to ....... regulamin zabrania napisać co bym zrobiła

Link to comment
Share on other sites

[quote name='plina']Rzeczywiście nieźle się pomieszało i wyszło że Gacuś to dziewczyna ;)[/QUOTE]
[I]To ja namieszałam - zastałam Go w klatce - dopiero co przywiezionego - usłyszałam,ze to dziewczynka - tak mnie w schronie poinformowano - więc jak papuga tak powtarzałam :P
Nie sprawdziłam osobiście,bo nie chciałam Mu więcej bólu sprawiać ruszaniem, i sprawdzaniem - płeć w obliczu tej tragedii była dla mnie zupełnie nie ważna.
Ale jak trafił do lecznicy to dowiedzieliśmy się ,że to przystojny młodzieniec :)[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']patrząc na zdjęcia wydaje mi się (z umaszczenia) że sobie chłopaki za dwie stówki szczeniaczka asta kupiły i miał być "lans na dzielnicy" a wyrósł bidulek mało astusiowy niestety i dlatego jego losy tak się potoczyły ...[/QUOTE]

[I]Wiesz...
Idealnie taki sam obraz mam przed oczami - pewnie miał być "groźny AMSTAFF"...[/I]

Link to comment
Share on other sites

Bidulek! Dobrze, że jest w lecznicy, tam się nim porządnie zajmą.

Informuj Klaudus__ na bieżąco co z Gackiem.

Ja w swoim bazarku, który zrobiłam m.in. dla Gacka (link wrzuciłam wczoraj) muszę koniecznie zmienić, że to chłopak, bo też wpisałam, że to sunia. Ale w tej sytuacji, to faktycznie szczegół.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria'][B][I]usłyszałam,ze to dziewczynka - tak mnie w schronie poinformowano
[/I][/B]Super ten schron jest,skoro nawet nie sprawdzili płci, a co tu mówić o zbadaniu psiaka i udzieleniu Mu pomocy[I] - [/I]ręce opadają[/QUOTE]

[I]Ale jak pisałam - Ona była dopiero co przywieziona.
To ze mnie dupa - bo mogłam poogladać jak Go z klatki brałam.
Ale zawaliłam.
Wstał sam - i kicał - nie chciałam podnosić i oglądać - zresztą szczerze to w ogóle nie było to dla mnie ważne w tamtej chwili...[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Ale jak pisałam - Ona była dopiero co przywieziona.
To ze mnie dupa - bo mogłam poogladać jak Go z klatki brałam.
Ale zawaliłam.
Wstał sam - i kicał - nie chciałam podnosić i oglądać - zresztą szczerze to w ogóle nie było to dla mnie ważne w tamtej chwili...[/I][/QUOTE]
A tam zawaliłam ... Co to ma za znaczenie -sunia czy psiak??? Bieda do ratowania i tyle. Walczą o niego, ma założony wątek , my jesteśmy...
Dzięki Klaudus :)
Pieseczku kochany, walcz skarbie !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria'][I]To ze mnie dupa - bo mogłam poogladać jak Go z klatki brałam.
Ale zawaliłam.
[/I]
Nie żartuj - ważne, że psiaka ratujesz. Młodzieniec powinien być dumny, że tyle cioteczek w Nim zakochanych:loveu:[/QUOTE]

racja;)
amstaf nie amstaf gacek gackowa;)
potrzebuje pomocy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...