Jump to content
Dogomania

Kilkumiesięczny katowany szkielecik Gacuś!PILNIE potrzebny DT-zobacz ludzkie dzieło


Klaudus__

Recommended Posts

nie mam słow, sama mam syna nastolatka..... na sama mysl ze mozna zrobic cos takiego....
skad u ludzi takie pomysly skad naka nienawisc i podlosc?
moge wspomoc finansowo byle tylko maluszka uratowac ...
trzymaj sie malenki ......ja trzymam kciuki mocno za Ciebie ....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochani moi, ale przeciez ci gowniarze nie doprowadzili suni do takiego stanu w jeden dzien, tak? to musialo trwac jakis czas. Ona jest zamorzona, czyli nie dawali jesc, a oprocz tego nie odrobaczali, nie leczyli.. . . .i nikt tego nie widział? a gdzie byli rodzice, sasiedzi? gdzies musiala byc, w jakims domu, czy na podworku.
Zabic, to za malo powiedziane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']okropieństwo i podłość... [B]padalce...[/B]
biedna sunia...[/QUOTE]
bardzo proszę nie obrażać tych sympatycznych jaszczurek takim porównaniem :mad:

allegro cegiełkowe będzie jak tylko Klaudus napisze co powiedzieli weci

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']bardzo proszę nie obrażać tych sympatycznych jaszczurek takim porównaniem :mad:

allegro cegiełkowe będzie jak tylko Klaudus napisze co powiedzieli weci[/QUOTE]

Super, ja też ćwiczę na allegro wstawianie cegiełkowej aukcji, może kiedyś się przyda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Super, ja też ćwiczę na allegro wstawianie cegiełkowej aukcji, może kiedyś się przyda.[/QUOTE]
Mogę Ci wysłać "instrukcję obsługi" takich aukcji :) zawsze to parę pułapek mniej będzie do ominięcia i mniej aukcji zablokowanych przez allegro...

Link to comment
Share on other sites

I ja jestem!
Nie powiem tego w słowach co czuję ale niech to wyrazi moje uczucia :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::mad::mad::mad::mad:
Cioteczki trzeba ją ratować, przytulić i odkarmić, bo kolejna taka bida jak Duszek:-(
Sypnę grosikiem. O nr konta proszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']Mogę Ci wysłać "instrukcję obsługi" takich aukcji :) zawsze to parę pułapek mniej będzie do ominięcia i mniej aukcji zablokowanych przez allegro...[/QUOTE]
Selenga, ja też bym poprosiła.
Kiedys o tym rozmawiałyśmy, ale sie rozmyło. Teraz moze za jednym zamachem byś nas obdarowała?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']Kochani moi, ale przeciez ci gowniarze nie doprowadzili suni do takiego stanu w jeden dzien, tak? to musialo trwac jakis czas. Ona jest zamorzona, czyli nie dawali jesc, a oprocz tego nie odrobaczali, nie leczyli.. . . .i nikt tego nie widział? a gdzie byli rodzice, sasiedzi? gdzies musiala byc, w jakims domu, czy na podworku.
Zabic, to za malo powiedziane.[/QUOTE]

Dokładnie myślę tak samo jak piszesz , myślę też ,że pies potrzebuje dokładnych badań , czy jego stan to "tylko":angryy: skrajne zaniedbania i uraz fizyczny, czy może cierpi na jakieś schorzenie , które uniemożliwia mu pobieranie karmy.
Zapisuję wątek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...