Jump to content
Dogomania

Mała biszkoptowa sunia - już w nowym domu ;)


moniAmi

Recommended Posts

Dam znać skąd ta Pani jest, bo jeszcze sama nie wiem. Tak tylko pisałyśmy o tym jakie warunki może zapewnić psu itd. Przed chwilą właśnie odpisałam jej i spytałam gdzie mieszka i czy zgodzi się na wizytę. Dam znać.
O pozostałych osobach jeszcze nic nie wiem, bo dostałam od nich tylko zapytanie w stylu "Czy piesek nadal szuka domu?" Odpisałam i teraz czekam ;)
Jak będą sensowni to dam znać.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sunia miała być dziś oddana pani, która chciała ją adoptować. Pani jest osobą niepełnosprawną, ale na wizycie przedadopcyjnej wszystko wyglądało ok.
Pani miała wcześniej jamnika, który miał raka i został niedawno uśpiony. Wizyta wypadła ok.
Dziś byłyśmy umówione na wspólny spacer.
Niestety porażka na całej linii :( Byłam z tą panią i Szczotką na spacerze. Pani kompletnie sobie nie radzi z wyprowadzaniem psa jadąc na wózku. Mimo, że wcześniej zapewniała, że chodziła na spacery, to wątpię. Sama miała wątpliwości, smycz się plątała, raz najechała na łapkę małej, aż w końcu mi oddała smycz. Rozmawiałam też z jej sąsiadką, mówiła, że ten poprzedni piesek był luzem puszczany pod klatkę i błąkał się po osiedlu.
Nie mogłam zostawić jej suni, mam wątpliwości czy ona poradzi sobie z jakimkolwiek pieskiem, skoro ten poprzedni był tak puszczany luzem.

Jestem załamana, bo ona na koniec mówiła, że musi się przespać i przemyśleć, ale ja już wiem, że nie dam jej Szczotki.
Taka fajna sunia, a takie problemy, żeby znaleźć jej dom.

Link to comment
Share on other sites

moje zdanie jest takie..jesli w glebi serca czujesz to nie jest to dla tej suczki to nie miej watpliowsci czy dobrze robisz..sprawa na moje jest jasna Szczotka nie powinna trawic do tej Pani.
Niestety czasami najwspanialszy pies nie moze dlugo znalesc domu, ale kiedys ten domek sie znajdzie.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Szczotka właśnie pojechała do nowego domu do Gdańska. Sympatyczne młode małżeństwo, obiecali mi że będą ją kochać i rozpieszczać :) Wyślą mi też zdjęcia i napiszą jak mała zniosła podróż kolejką i jak zaklimatyzowała się w nowym domu. Myślę, że wszystko będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...