Jump to content
Dogomania

Mała biszkoptowa sunia - już w nowym domu ;)


moniAmi

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to może poszczęści się naszej Szczotce........

Zdjęcia są super! Przeurocza suczka!

Jeśli będziesz rozmawiała z osobami zainteresowanymi przygarnięciem Szczotki, to pytaj o dotychczasowe doświadczenia ze zwierzętami (jakie zwierzęta były w domu, dlaczego ich już nie ma, jakie w domu panują/panowały zwyczaje jeśli chodzi o karmienie i spacery), czy któryś z domowników nie ma czasem alergii, czy w domu są dzieci i w jakim wieku, czy i jak długo pies będzie przebywał sam w domu, co będzie się działo z psem w czasie dłuższej nieobecności (wyjazdów)? Zresztą, wierzę, że Twoja intuicja podpowie Tobie, kto jest a kto nie jest odpowiednim opiekunek dla suni.

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://allegro.pl/ShowItem2.php/run?item=1883240605&beta=0[/URL]
[URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Szczotka-w-typie-westa-szuka-domu,50003[/URL]
[URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/77408/Szczotka-w-typie-westa-szuka-swojego-czlowieka-/[/URL]
[URL]http://trojmiasto.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=323058932&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ALREADY_ACTIVEMXAdIdMZ323058932[/URL]
[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/18024809_szczotka_w_typie_westa_szuka_swojego.html[/URL]
[URL]http://zwierzeta.anonse.pl/pomorskie/gdynia/psy,594/gdynia-szczotka-w-typie-westa-szuka-swojego-czlowieka,3034842.html?type=free[/URL]



W ogloszeniach zapomnialam dodac o wizycie PA wiec dzowniacych lub piszacych bedziesz musiala o niej uprzedzic :)


Czy chcesz tez zebym zrobila wydarzenia na fb?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']
W ogloszeniach zapomnialam dodac o wizycie PA wiec dzowniacych lub piszacych bedziesz musiala o niej uprzedzic :)

Czy chcesz tez zebym zrobila wydarzenia na fb?[/QUOTE]

Tak, oczywiście uprzedzę o wizycie. Wydarzenie na fb - chyba tak, szczerze mówiąc nie wiem za bardzo co to dokładnie znaczy bo nie mam konta na Facebooku, ale jak ma pomóc, to pewnie, że tak ;)

Link to comment
Share on other sites

Mialam na poczcie zapytanie o Szczotke : Treść wiadomości
Witam serdecznie. Gdyby jakimś cudem przejeżdżali Państwo trasą w okolicach Bydgoszczy, z ochotą zaopiekowalibyśmy się sunią- jest urocza... Niestety nie mamy jak po nią przyjechać. Pozdrawiam. Z poważaniem Beata z dziećmi :) Widocznie Pani wyslala maila do "sprzedajacego" poprosilam o jakis nr do Pani, w razie co pomoge z transportem..mam znajoma w Gdansku wolontariuszke ze schroniska ona by mogla do mnie Szczotke przewiesc a ja ja ode siebie do Bydgoszczy..ale do tego jeszcze dluga droga ;)
Czy ktos sie odzywal z ogloszen?

Link to comment
Share on other sites

Właśnie, jakieś konkretne telefony? maile?

Hm, szczerze powiedziawszy, nie wiem, co myśleć na temat propozycji Pani Beaty....Ja osobiście wychodzę z założenia, że jeśli ktoś jest poważnie zainteresowany adopcją psa, to powinien sobie zadać chociaż tyle trudu i po niego przyjechać....tym bardziej, że odległość między Rumią a Bydgoszczą nie jest ogromna.....można wsiąść w pociąg (teraz taka podróż zajęłaby pewnie ze 3-4 godziny), pożyczyć od kogoś samochód (kwestia 2 godzin). Nie mówię, żeby od razu skreślać ten dom, ale podejście średnio mi się podoba....

Link to comment
Share on other sites

No rozumiem ja jak oddawalam ostatnio mojego tymczasa Tosika do nowego domku jego nowa Pani 2 krotnie pokonywala trase Torun- Świecie ;) Poprosilam zeby zadzwonila na nr podany w ogloszeniu wiec zobaczymy..mysle jednak ze jesli ktos jest bardzo mocno pieskiem zainteresowany to poprostu dzwoni ;) W razie co jesli kiedys byl by potrzebny jakis transport 3-miasto Bydgoszcz Torun mozecie na mnie liczyc :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Mialam na poczcie zapytanie o Szczotke : Treść wiadomości
Witam serdecznie. Gdyby jakimś cudem przejeżdżali Państwo trasą w okolicach Bydgoszczy, z ochotą zaopiekowalibyśmy się sunią- jest urocza... Niestety nie mamy jak po nią przyjechać. Pozdrawiam. Z poważaniem Beata z dziećmi :) Widocznie Pani wyslala maila do "sprzedajacego" poprosilam o jakis nr do Pani, w razie co pomoge z transportem..mam znajoma w Gdansku wolontariuszke ze schroniska ona by mogla do mnie Szczotke przewiesc a ja ja ode siebie do Bydgoszczy..ale do tego jeszcze dluga droga ;)
Czy ktos sie odzywal z ogloszen?[/QUOTE]
Do mnie niestety nikt się jeszcze nie odzywał z ogłoszenia.
Fajnie, że ktoś się zainteresował, ale trzeba by dokładnie sprawdzić co to za rodzina, najlepiej gdyby przeprowadzić tam wizytę. Zależy mi, żeby trafiła do dobrego domu. Gdyby rodzina okazała się ok, to oczywiście ja dowiozę sunię do Gdańska.
Najpierw jednak, przed oddaniem Szczotki muszę się upewnić czy nie zaciążyła, idę z nią na usg 26 października.
Może do tego czasu ktoś jeszcze się zgłosi. Fakt, gdyby tej Pani zależało bardzo to zadzwoniłaby do mnie, przecież w ogłoszeniach jest mój numer

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moniAmi']Do mnie niestety nikt się jeszcze nie odzywał z ogłoszenia.
Fajnie, że ktoś się zainteresował, ale trzeba by dokładnie sprawdzić co to za rodzina, najlepiej gdyby przeprowadzić tam wizytę. Zależy mi, żeby trafiła do dobrego domu. Gdyby rodzina okazała się ok, to oczywiście ja dowiozę sunię do Gdańska.
Najpierw jednak, przed oddaniem Szczotki muszę się upewnić czy nie zaciążyła, idę z nią na usg 26 października[/QUOTE]


Oczywiscie trzeba wiedziec co i jak ze Szczotka zanim podejmnie sie jakiekolwiek dzialania, wizyta PA musi byc przeciesz nie oddamy jej byle komu;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...