Jump to content
Dogomania

Karma dla rosnącego szczeniaka molosa.


bobroska.

Recommended Posts

Miałam nadzieję nigdy nie zakładać takiego wątku.. ale niestety musimy zrezygnować z acany. :-( Jest to dla mnie karma idealna, ale niestety szczeniak źle na nią reaguje.

Co polecicie? Mam nowofundlanda, ma teraz 5 miesięcy, ładnie rośnie, jest już dość duży. Chciałabym jak najlepszą karmę koniecznie dla szczeniaków dużych ras, cena nie ma znaczenia, z konkretnie podanym składem (głównie o ilość mięsa w suchej masie mi chodzi), chondroityną, glukozaminą itd. Mam wrażenie, że obczaiłam już wszystkie szerzej znane karmy... :shake: Może jest jakaś mało znana ze składem zbliżonym do acany? Dla mnie istnieją tylko dwie sensowne: brit z tańszych, acana z droższych, Meli zawsze wszystko odpowiadało, ale Mały jest strasznie delikatny... Zastanawiam się nad britem care.. No i eukanubą, nie odpowiada mi ta karma bardzo, jednak siostra Zosia reaguje na nią dobrze. Proszę, pomóżcie. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biedroneczka']Gratuluję wyboru rasy!!! :loveu:
A może warto zastanowić się nad Orijen Puppy Large Breed albo 1st Choice Puppy Medium& Large?
Brit Care też jest dobrym pomysłem.[/QUOTE]

Dziękuję. :lol: Dzięki za tego 1st choice'a, wyleciał mi z głowy! Skład nawet nawet, ale karmę kupuje Mama, więc będę jeszcze musiała ustalić czy cena jest ok, bo karma idzie strasznie szybko. Muszę jeszcze poszukać dawkowania, nie mogę nigdzie znaleźć.

Edit: Nie grzeszę inteligencją, sprawdziłam tylko jeden sklep i na tej podstawie ustaliłam jaka jest cena. :roll: Spoko jest, niewiele więcej od acany kosztuje. :lol: Dziękuję, jeszcze porozmawiam z Mamą i zmieniamy na tego 1st choice, zobaczymy jak będzie.

[quote name='gryf80']spróbuj brita care.no i oczywiście jeśli chcesz to royala giant[/QUOTE]

Dzięki, jeśli nie znajdę niczego lepszego w ciągu 3-4 dni to przechodzimy na brita. Na royalu był na początku, jeszcze w hodowli też, ale nie podoba mi się ta karma, więc zmieniłam.


Edit: 1st choice już zamówiony, będzie pewnie w poniedziałek. :) Dziękuję za rady. :)

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że 1st Choice świetnie się sprawdzi u niufka.
Ja kupuję karmy przez internet w dwóch sklepach: [url]www.swiatkarm.pl[/url] (jeśli zamówisz na kwotę powyżej 50zł wysyłkę masz gratis i 5% rabatu na każdy produkt) i [url]www.najlepszekarmy.pl[/url]. Czasami kupuję też na allegro.

Link to comment
Share on other sites

Też mam wypróbowane już obydwa te sklepy, ale że w świecie karm nie ma 1st choice, a w najlepszych karmach kosztuje 250zł, to wybrałam allegro, do tego mam jeszcze punkty payback. :) Mam jeszcze drugiego ośmioletniego psa, więc sklepy mam wszystkie obczajone. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...