Jump to content
Dogomania

Czy jest ktoś z Kalisza?


Agata psiara

Recommended Posts

Qrcze wcięło mi mojego posta:mad:... Więc tak, Miu jeśli jesteś chętna, to możemy do schronu śmignąć razem, bo ja mam w planach zabrać na spacerek Afrę... A w kupie siła:lol: Bonsai, co o tym myślisz?? Bo Tyś obeznana:lol: a co do spotkania to mi pasuje weekend, bo mam cały wolny, a jeśli w tygodniu to tylko po 13! A teraz komu w drogę, temu wrotki:roll: 120 km przede mną, więc się zbieram, życzę miłego wieczorku i mam nadzieję, że w niedzielę, jak wrócę będzie już konkretna data;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki Olu za ściągnięcie mnie tu. Jak najbardziej pasuje mi przyszła sobota czyli 19 styczeń 2008r.;) godz. 13-14. Nie mamy nic zaplanowane więc powinłyśmy się zjawić (ja i Sonia). W tygodniu odpada bo pracuję do 15, dojazd do Gołuchowa po rudą to byłabym o 16 - a to już jest za późno. Pozdrawiam Wiola:multi:

Link to comment
Share on other sites

WiolaW - masz PW. :cool3:
Chińska altanka, wyglądająca tak oto:
[img]http://stary.kalisz.pl/zdjecia_dzisiaj/park18.jpg[/img]

Aby do niej dotrzeć należuy udać się na prawo, tak jakby chciało dojść się na stadion. Jeżeli przejdziesz taki stawik, po środku którego jest wysepka z domkiem - znaczy, że poszłaś zbyt na prawo i musisz zawrócić. :cool3:
Ale od początku, droga powinna wyglądać tak:
- Teatr.
- Mostem w strone parku
- Kierujesz się na prawą stronę
- Mijasz panią z andrutami :P
- skręcasz bodajże drugą lub trzecią ścieżkę w lewo (taka ładna, z białych kamyczków, dość szeroka. Nie skręcaj w bagniste ścieżki ;) )
- idziesz cały czas prosto, mijasz kilka skrzyżowań,
- aż wreszcie po Twojej lewej stronie powinien ukazać się taki zabytek:
[IMG]http://images33.fotosik.pl/107/cbd52d9744961fe8.jpg[/IMG]
(choć podobno jest teraz w remoncie :P )

legenda do obrazku:
1 - stąd powinnaś dojść, jeżeli pójdziesz wg moich wskazówek ;)
2 - tam dalej jest stawik o którym mówiłam. Jeżeli go zobaczysz musisz się cofnąć
3 - ścieżka numer 3 prowadzi na stadion po drugiej stronie rzeki.

Powodzenia! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja się wybieram do schroniskaw przyszłym tygodniu - wiem,że jest wolontariat, bo wczoraj wyciągałam pieska i się zapytałam kierowniczki. Obgadamy wszystko na zlocie. :cool3:

Po za tym będzie też mój TŻ z Czakim, może uda mi się go namówić, aby wziął też swoją labradorkę.

Miu - nie ma mowy, aby volontariuszka nie poszła!

Link to comment
Share on other sites

Obgadamy na zlocie? Tzn. mamy przyjść bez psów i wszyscy razem będziemy się pchać do schroniska? Poza tym zastanawiamy się z volontariuszką, czy nie iść tam wcześniej w ramach wolontariatu. Btw volontariuszka jednak idzie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...