Jump to content
Dogomania

CWC Miastko 1/10/2011


A&A

Recommended Posts

[B]Lista zgłoszonych siberianów:[/B]
[B]
PIESKI[/B]

kl.baby:
JOURNEY MAKER Inner Vision
VIPER Srebro Północy

kl.młodzieży:
TIGER Srebro Północy

kl.pośrednia:
UNION Z Pierwszej Ręki

kl.otwarta:
ARROW Fuzzball
JASPER de Ciukci

[B]SUCZKI

[/B]kl.szczeniąt:
TARA D.B Arctic

kl.młodzieży:
SALLY D.B Arctic
ARKTOGEA LARNA Fortunatus Poland FCI

kl.otwarta:
TIFFANY BRAZIL Z Pierwszej Ręki


[B]Życzymy udanej zabawy oraz pięknej pogody! ;)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=red][SIZE=4][B]Ogromne gratulacje dla Agnieszki, Karola, [/B][/SIZE][/COLOR][B][COLOR=red][SIZE=4]Tary, Sally, Jasperka!!!!![/SIZE][/COLOR][/B]


[LEFT] [SIZE=5][B][COLOR=darkgreen]JASPER de Ciukci[/COLOR][/B][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=magenta]BOB, BOG, II BEST IN SHOW :multi::multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/B]

[SIZE=5][COLOR=darkgreen][B]TARA D.B Arctic[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=magenta]BOB PUPPY, IV BEST IN SHOW PUPPY :multi::multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/B]


[SIZE=5][COLOR=darkgreen][B]SALLY D.B Arctic[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=magenta]Zw.Młodzie[/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=magenta][SIZE=5][B]ży, NJwR :multi::multi::multi::multi::multi:[/B][/SIZE][/COLOR]


[CENTER][COLOR=magenta][SIZE=5][B][SIZE=4][COLOR=sienna]:bigcool::bigcool::bigcool: Aga, Karol daliście czadu!!!! :bigcool::bigcool::bigcool:[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR]
[/CENTER]

[/LEFT]

[SIZE=4][COLOR=red][B]Bardzo się cieszymy z Waszych sukcesów, a Karol i Jasper wyraźnie podbijają wszystkie ringi!!!!![/B][/COLOR][/SIZE]

[/CENTER]
[LEFT]
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

hus-1 [INDENT] Ogromne gratki dla Agnieszki Karola i ich psiaków szczególnie dla Jasper!!!!!!!!!
a my możemy sie również pochwalić :


[COLOR=red][B]Journey Maker of Inner Vision vel SKY BEST BABY , I BEST IN SHOW!!!!!!

sorki małe sprostowanie :
BEST IN SHOW BABY::)))))))
z tego wszystkiego cos mi sie poplatało z nazwami::))


[/B][/COLOR] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

hus-1 [INDENT] Ogromne gratki dla Agnieszki Karola i ich psiaków szczególnie dla Jasper!!!!!!!!!
a my możemy sie również pochwalić :


[COLOR=red][B]Journey Maker of Inner Vision vel SKY BEST BABY , I BEST IN SHOW!!!!!!

sorki małe sprostowanie :
BEST IN SHOW BABY::)))))))
z tego wszystkiego cos mi sie poplatało z nazwami::))

:crazyeye:
[/B][/COLOR] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&A'][CENTER][COLOR=red][SIZE=4][B]Ogromne gratulacje dla Agnieszki, Karola, [/B][/SIZE][/COLOR][B][COLOR=red][SIZE=4]Tary, Sally, Jasperka!!!!![/SIZE][/COLOR][/B]


[LEFT] [SIZE=5][B][COLOR=darkgreen]JASPER de Ciukci[/COLOR][/B][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=magenta]BOB, BOG, II BEST IN SHOW :multi::multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/B]

[SIZE=5][COLOR=darkgreen][B]TARA D.B Arctic[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=magenta]BOB PUPPY, IV BEST IN SHOW PUPPY :multi::multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/B]


[SIZE=5][COLOR=darkgreen][B]SALLY D.B Arctic[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=magenta]Zw.Młodzie[/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=magenta][SIZE=5][B]ży, NJwR :multi::multi::multi::multi::multi:[/B][/SIZE][/COLOR]


[CENTER][COLOR=magenta][SIZE=5][B][SIZE=4][COLOR=sienna]:bigcool::bigcool::bigcool: Aga, Karol daliście czadu!!!! :bigcool::bigcool::bigcool:[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR]
[/CENTER]

[/LEFT]

[SIZE=4][COLOR=red][B]Bardzo się cieszymy z Waszych sukcesów, a Karol i Jasper wyraźnie podbijają wszystkie ringi!!!!![/B][/COLOR][/SIZE]

[/CENTER]
[LEFT]
[/LEFT]
[/QUOTE]

[B]Gratuluję!!!!Tak Piękny Pies Jasper!!!Cudo!!!!-tylko szkoda ,że z [COLOR=red]kataraktą [/COLOR]echhhh....[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daniel ED'][B]Gratuluję!!!!Tak Piękny Pies Jasper!!!Cudo!!!!-tylko szkoda ,że z [COLOR=red]kataraktą [/COLOR]echhhh....[/B][/QUOTE]

[B][COLOR=olive]Katarakta nie wyklucza psa z biegania po ringu i zdobywania tytułów! A co ciekawe, uczestnictwo psa w wystawach pozwala obserwować dużemu gronu osób, jak choroba się rozwija i czy przeszkadza psu w życiu. Jak widać Jasperowi nie przeszkadza ani trochę![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka'][B][COLOR=olive]Katarakta nie wyklucza psa z biegania po ringu i zdobywania tytułów! A co ciekawe, uczestnictwo psa w wystawach pozwala obserwować dużemu gronu osób, jak choroba się rozwija i czy przeszkadza psu w życiu. Jak widać Jasperowi nie przeszkadza ani trochę![/COLOR][/B][/QUOTE]
[B]
Ależ oczywiście Żanetko!!!!!
Racja 100%%%%
Twoim psom z[COLOR=red] poważnymi[/COLOR] chorobami oczu przecież też to nie przeszkadzało biegać po ringach:-))))))[/B]

Link to comment
Share on other sites

moja pierwsza wypowiedź na tym forum :) ogromnie gratulujemy Izie, Adze i Karolowi- super występ i piękne pieski :)
nasz Tigerek dostał kolejne zwycięstwo młodzieży chociaż w dniu wczorajszym postanowił pójść w ślady braciszka Viperka i skakać a nie biegać :) :) :)
Viperek - 2

dziękujemy za przesymatyczną atmosferę na ringu :)

Pozdrawiamy Wiola& Paweł

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B][SIZE=3]:ghost_2:Daniel co do Twoich Gratulacji to wiesz co możesz sobie zrobić z nimi :))))
Jak dla nas Twoje zdanie jest tyle samo warte co pusty kieliszek po wznoszeniu Toastu z przyjaciółmi na wystawie za Świetny Sukces Jaspera :diabloti::diabloti: I NIE TYLKO JEGO BO PRZECIEZ DZIEWCZYNKI SPISAŁY SIE RÓWNIE WSPANIALE.
Zamiast interesować się naszymi psiakami zajmij się swoimi , widać przerosło cie życie kynologiczne i sukcesy innych po prostu cie zżerają !!!

Potwierdza się to co pisałam i uważam "nie tylko mamy pseudo hodowców ale pseudoznajomych"[/SIZE]
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daniel ED'][B]
Ależ oczywiście Żanetko!!!!!
Racja 100%%%%
Twoim psom z[COLOR=red] poważnymi[/COLOR] chorobami oczu przecież też to nie przeszkadzało biegać po ringach:-))))))[/B][/QUOTE]

Nie wiem, które psy TY MASZ NA MYSLI, ale ja wiem o dwóch psach, które nie zostały użyte do hodowli, po ringach biegały, zanim sie dowiedziały o chorobie i ubolewam, że później nie brały udziału w wystawach, bo z pewnością świetnie by sobie radziły. Na szczęście do dziś widzą, chociaż mają już ponad 8 lat.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=green]Dziękujemy bardzo wszystkim za Gratulacje i za doping .
Naprawdę ogromnie było miło że zostaliście z nami do końca .
Myślę że nic nie jest wstanie popsuć humorku
po takim dniu jak wczoraj
Zresztą nie tylko sukcesy psiaków były powodem do świętowania i dobrej zabawy :))[/COLOR][/SIZE][/B])
[SIZE=4][B][COLOR=lime]Ilona serdecznie Gratulacje Pani magister[/COLOR][/B][/SIZE]:Cool!::bigcool:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=darkred][SIZE=3]:loveu:Izo gratki i dla Was!!! Wspaniały wynik! Świetny debiucik! Widziałam fotki - mały jest śliczny!:loveu:

[COLOR=red]Aga, Karol niektórzy bardzo Wam zazdroszczą widać wspaniałych psów, jakie macie. Wasze dziewczynki z D.B. Arctic zawsze doskonałe, a Jasperek ostatnio przechodzi sam siebie z Karolem!! Nadal nie umiem pojąć skąd w ludziach tyle zawiści!!!???

Jeszcze raz wielkie brawa dla Was!!! :multi::multi::multi:
[/COLOR][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ja dziękuję wszystkim za gratulacje i dobre słowa ::)))))
Cieszymy sie bardzo z udanego debiutu a tym bardziej że od sędziów mały też dostał rewelacyjne opinie!!!!!!

Wielkie Gratulacje dla wszystkich obecnych!!!!!!

Dzięki za miłe towarzystwo!!!!!
:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Też mieliśmy suczkę z chorobą oczu - dystrofią rogówki. Żylą z tym wiele lat. Miala calkiem niezly wzrok do końca życia czyli do 14 lat.
Przez rok miala problem z owrzodzeniami rogówki - bywalo tak, że nie mogła otworzyć oczek, tak ją te owrzodzenia bolały (to tak około 11-12 rokiem życia wypadło, potem było lepiej na sam koniec życia). Owrzodzenia potworzyły się dlatego, że zlogi w rogowce ukladaly się nierównomiernie, było to miękkie, "podpuchnięte" przez stan zapalny. Galka oczna byla jakby nieco sflaczala piłka - powieki o te nierówności tarly i zrobily się owrzodzenia.

Odnośnie wystaw, to u nas są traktowane jako przegląd hodowlany - dlatego można by się czepiać, że ktoś wystawia psa z tym czy tamtym co do hodowli nie pasuje.
To już kwestia gustu, kto jak traktuje wystawy.
Jak dla mnie polityka trzech ocen bdb czy trzech doskonałych na wystawach, to pomyłka w kasyfikowaniu do hodowli. Brak porządnego przeglądu hodowlanego. Wystawy powinny zostać konkursem piękności. To moje zdanie ale niezgodne z polityką hodowlaną, jaką stosuje ZKwP.

Husky nie są predysponowane do ślepoty, więc psy z kataraktą młodzieńczą czy dystrofią rogówki będą jakoś sobie radzić ze wzrokiem.
Dla mnie nie powinno się ich rozmnażać. Lecz w Polsce nie ma ograniczeń co do stanu oczu jeśli chodzi o hodowlę. Pozostaje kwestia sumienia właściciela czy hodowcy.

Agnieszko widzę, że musisz zostawić po sobie ruiny i zgliszcza osobom, które uważaly Cię kiedyś za przyjaciółkę czy dobrą znajomą. Nie Ty się chwaliłaś kiedyś znajomością z Danielem i bylaś dumna z tej znajomości? Nie wiem czy Daniel uważał Cię za przyjaciółkę czy dobrą znajomą ale rośnie liczba osób w tym środowisku, na których najpierw zrobiłaś dobre wrażanie i zaangażowały się w znajomość z Tobą, a potem dalaś im popalić. Tak jak z nami zrobiłaś. Sądzę, że osoby, które teraz uważają Cię za przyjaciółkę powinny się zastanowić nad tym, czy prędzej lub później nie podzielą losu już iluś osób, które nie chcą mieć teraz do czynienia z Tobą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Huskuś']Agnieszko widzę, że musisz zostawić po sobie ruiny i zgliszcza osobom, które uważaly Cię kiedyś za przyjaciółkę czy dobrą znajomą. Nie Ty się chwaliłaś kiedyś znajomością z Danielem i bylaś dumna z tej znajomości? Nie wiem czy Daniel uważał Cię za przyjaciółkę czy dobrą znajomą ale rośnie liczba osób w tym środowisku, na których najpierw zrobiłaś dobre wrażanie i zaangażowały się w znajomość z Tobą, a potem dalaś im popalić. Tak jak z nami zrobiłaś. Sądzę, że osoby, które teraz uważają Cię za przyjaciółkę powinny się zastanowić nad tym, czy prędzej lub później nie podzielą losu już iluś osób, które nie chcą mieć teraz do czynienia z Tobą.[/QUOTE]


Do niedawna wydawało mi się ze forum dogomanii poświęcone jest psiaką ale wychodzi na to ze robi się portal rodem z Brazylijskich seriali :)
Droga Haniu Nie wydaje mi się żebym musiała ci się tłumaczyć z moich znajomości czy relacji z ludzmi , oraz tego czy tamtego co odpisałam Danielowi .
Myślę że zorientował się sam o co mi chodziło i nie potrzebuje adwokata w twojej osobie:)

Za to ty po raz kolejny wypowiadasz sie w imieniu innych osób ... skoro zaczełaś to prosze może wyjawisz nam te sekretne osoby na których najpierw zrobiłam dobre wrażanie i zaangażowały się w znajomość ze mną ,
a potem dałam im popalić i które nie chcą mieć teraz do czynienia ze mną?
A może to nie chodzi o mnie tylko o Ciebie i ten wniosek wyciągnęłaś ze swoich wieloletnich obserwacji i doświadczeń w spotkaniach z ludzmi którzy poznali się na Tobie ......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...