Jump to content
Dogomania

XXII Zimowa Wystawa Psów Rasowych w Legionowie - 10 i 11 Grudnia


BasVet

Recommended Posts

[quote name='mychaaaaa']O! To jednak pani Supronowicz jest wyrozumiała dla nieogarniętego psa? <błaga>[/QUOTE]

co by nie mówić Ona tak troche żartobliwie komentowała, moja suka niee chciala pokazać zębów, później wyjęła sie ze smyczy i weszła pod stolik i ogólnie zamiast stać kręciła sie w kółko :) Nie ma się co bać!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anka_szklanka']co by nie mówić Ona tak troche żartobliwie komentowała, moja suka niee chciala pokazać zębów, później wyjęła sie ze smyczy i weszła pod stolik i ogólnie zamiast stać kręciła sie w kółko :) Nie ma się co bać![/QUOTE]

Ufff, super, od razu jedziemy szczęśliwsi :) nasz Honey nie za bardzo lubi statykę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka_szklanka']mój suk 2/4 u p. Supronowicz, cudowny wynik biorąc pod uwage to jak się zachowywała :P
Później zjadł nas pies pijanych meneli, a więc siedzieliśmy u weta na opatrywaniu i zastrzyku, a więc nie zdążyłam złapać wszystkich z ktorymi się umawiałam, przepraszam :([/QUOTE]
No to gratuluję dobrego wyniku i mam nadzieje, że juz wszystko jest dobrze z suką?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No to gratuluję dobrego wyniku i mam nadzieje, że juz wszystko jest dobrze z suką?

Pzdr.[/QUOTE]

tak, chyba dobrze, choć ma rozwalonego fafla. Słabo, że tacy ludzie zostali wpuszczeni na wystawę, dziewczyna ledwo trzymała się na nogach, chwile później wystawiali psa ale chyba wystawiał go kto inny...Dziekujemy.

Link to comment
Share on other sites

Mojej Lilou (Fairray JETSET) udalo sie na koniec sezonu w klasie posredniej wygrac BOBa :) Jestem z niej baaardzo zadowolona! Dodatkowo z Ewelina Mazurek stanowila piekny duet i razem zdobyly BIS Junior Handling! :)

Na hali niestety baaardzo ciasno i goraco, co znaczaco wplywa na samopoczucie i prezentowanie sie psow :(

Trzymam kciuki za dzisiejszych!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka_szklanka']co by nie mówić Ona tak troche żartobliwie komentowała, moja suka niee chciala pokazać zębów, później wyjęła sie ze smyczy i weszła pod stolik i ogólnie zamiast stać kręciła sie w kółko :) Nie ma się co bać![/QUOTE]

A dzisiaj chyba miała gorszy humor. Od wejścia na ring miała o wszystko pretensje, następnie wykazała się nieznajomością wzorca, złośliwością... mówiono, że dostaniemy szczegółowy opis... dostaliśmy tylko uwagi typu "18 miesięczny pies użytkowy, niejednolicie biały, uszy mocno biszkoptowe" - no, w życiu bym na to nie wpadła :evil_lol: opis nie zajął nawet pół przewidywanego miejsca :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Hej
Gratuluje wszystkim :)

Mam pytanie do osób które robiły zdjęcia:czy ktos posiada może zdjęcia malamutów albo zdjęcia z porównania gr. V będe bardzo wdzieczna, bo mój aparat po 2h oczekiwania na ocene na dworzu odmówił posłuszeństwa :( prosiłabym albo tutaj albo na mojego @
Z góry dziękuje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']A dzisiaj chyba miała gorszy humor. Od wejścia na ring miała o wszystko pretensje, następnie wykazała się nieznajomością wzorca, złośliwością... mówiono, że dostaniemy szczegółowy opis... dostaliśmy tylko uwagi typu "18 miesięczny pies użytkowy, niejednolicie biały, uszy mocno biszkoptowe" - no, w życiu bym na to nie wpadła :evil_lol: opis nie zajął nawet pół przewidywanego miejsca :eviltong:[/QUOTE]

złośliwa była i w sobotę, no cóż, współczuje...
A ja dziś obejrzalam dopiero dokąldnie fafel mojej suki, ma ogromna dziure od wewnątrz grrr :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...