Jump to content
Dogomania

XXII Zimowa Wystawa Psów Rasowych w Legionowie - 10 i 11 Grudnia


BasVet

Recommended Posts

taaaak
jest regulamin i jest przyzwoitość
mogę długo wymieniać:
w Radomiu panienka "ćwiczyła" bieganie na naszym ringu (inna rasa) z suką w cieczce, mojego jakoś opanowałam ale konkurent się zaparł i zamiast biegać właściwie leżał na ringu,
w Warszawie ludzie z suką w cieczce stali uparcie u wejścia na nasz ring (inna rasa),
w Częstochowie kilka suk było w rui (pies znajomej tylko na takie reaguje),
na innej wystawie baba podcierała suce tyłek a papierki rzucała dookoła,
i co znaczy "z boku" na ring jakoś wchodzisz, zwłaszcza na hali
dla jasności mam też sukę która nie raz z powodu cieczki na wystawę nie pojechała
więc tak Asiaczek, mogę "kochać" kogo chcę

A wracając do tematu wystawy, dawno nie byłam na wystawie gdzie większość sędziów ma ponad 100, 110 psów do oceny (sobota), będzie superexpres?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uważam, że spokojnie możesz jechać na wystawę, wszędzie potrzebny jest zdrowy rozsądek co z tego , że hala? naskakujecie na dziewczynę że chce wystawić sukę w cieczce, ze jak to będzie z boku, że zapach i tak będzie. Moja suka brzydzi się odchodami na ringu, a przecież nagminnie psy załatwiają się podczas oceny, pół hali jest że tak brutalnie powiem obsikane, obesrane i zarzygane :-( wszędzie walające się włosy z ostatnich wyczesywań, przycinań psiaków. Sporo wystawców zostawia nawet swoje śmieci w miejscu gdzie się rozłożyła .... ech....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='freda']taaaak
jest regulamin i jest przyzwoitość
mogę długo wymieniać:
w Radomiu panienka "ćwiczyła" bieganie na naszym ringu (inna rasa) z suką w cieczce, mojego jakoś opanowałam ale konkurent się zaparł i zamiast biegać właściwie leżał na ringu,
w Warszawie ludzie z suką w cieczce stali uparcie u wejścia na nasz ring (inna rasa),
w Częstochowie kilka suk było w rui (pies znajomej tylko na takie reaguje),
na innej wystawie baba podcierała suce tyłek a papierki rzucała dookoła,
i co znaczy "z boku" na ring jakoś wchodzisz, zwłaszcza na hali
dla jasności mam też sukę która nie raz z powodu cieczki na wystawę nie pojechała
więc tak Asiaczek, mogę "kochać" kogo chcę

A wracając do tematu wystawy, dawno nie byłam na wystawie gdzie większość sędziów ma ponad 100, 110 psów do oceny (sobota), będzie superexpres?[/QUOTE]
Mnie tacy ludzie również wkurzają, dlatego też napisałam dwa przypadki podejścia właściciela w cieczce, jednak czasami wystawa może być np. ostatnią, gdzie może dziewczyna zamknąć mł.ch.pl, ja bym wtedy jechała.
Jednak na pewno nie zostawałabym z suką w cieczce na finały.

Co do szybkości - zależy u kogo, niektórym liczba nie robi różnicy i oceniają swoim tempem, niektórych to mobilizuje do szybszej oceny ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak, jestem na liście, gdyby mnie nie było to bym już daawno dzwoniła do nich, zaraz po pojawieniu się spisu :)
Czasu będę mieć sporo, jadę dzień wcześniej pod Wa-wę spać w hodowli Alayki, a na wystawie pewnie pojawimy się jako jedni z pierwszych, o ile dobrze pójdzie wszystko ;)
Na wszelki wypadek wydrukuje sobie potwierdzenie mailowe + dowód wpłaty. No ale na spokojnie dwa dni jeszcze poczekam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']Tak, jestem na liście, gdyby mnie nie było to bym już daawno dzwoniła do nich, zaraz po pojawieniu się spisu :)
Czasu będę mieć sporo, jadę dzień wcześniej pod Wa-wę spać w hodowli Alayki, a na wystawie pewnie pojawimy się jako jedni z pierwszych, o ile dobrze pójdzie wszystko ;)
Na wszelki wypadek wydrukuje sobie potwierdzenie mailowe + dowód wpłaty. No ale na spokojnie dwa dni jeszcze poczekam...[/QUOTE]
Jak do wystawy nic nie dostaniesz, to oczywiście - wydrukuj.
Wpadnij do nas na coś słodkiego. Nasza ocena jest od 10.10 (niedziela).

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

a ja mam takie pytanko , ponieważ dostalam potwierdzenie przyjacia zgłoszenia i jest tak ze mam opłacic wystawe a opłaciłam ja juz dawno nie mam numeru katalogowego napisałam maila i okazało sie ze kasa wpłyneła na konto i ze wszystko ok , co mam zrobic , żeby dostac numerek ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Ja też chcę! :evil_lol:
a ja przywiozę serek! (o ile nie zapomnę) :evil_lol:[/QUOTE]
Oczywiscie:) Dzisiaj rozmawiałam z Matagi i tez juz Ja zaprosiłam na cos słodkiego:)

[quote name='Kisses']Pewnie tak zrobię :)
Oczywiście biorę Alaya, w końcu baskowe zapoznanko musi być :D[/QUOTE]
Oczywiście!

[quote name='shila1404']a ja mam takie pytanko , ponieważ dostalam potwierdzenie przyjacia zgłoszenia i jest tak ze mam opłacic wystawe a opłaciłam ja juz dawno nie mam numeru katalogowego napisałam maila i okazało sie ze kasa wpłyneła na konto i ze wszystko ok , co mam zrobic , żeby dostac numerek ?[/QUOTE]
Byd na wystawie ok. 20-30 minut wczesniej ina spokojnie wsio wyjaśnić w Sekretariacie.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shila1404']jesli płaciłam przelewem przez internet i nie mam przekazu to jak im udowodnie , że mam zapłacone ?[/QUOTE]
Na pewno masz opcję drukuj przelew. Jak nie - musisz iść do banku i poprosic o wydrukowanie tego przelewu. I przy tej okazji poproś o poinformowanie, gdzie u siebie na kompie masz tę opcję:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...