Jump to content
Dogomania

XXII Zimowa Wystawa Psów Rasowych w Legionowie - 10 i 11 Grudnia


BasVet

Recommended Posts

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My też zgłoszeni, jakby ktoś chciał to mogę gdzieś po drodze zgarnąć, lecę w podobie do tej trasy [url=http://mapy.google.pl/maps?saddr=Fal%C4%99cice&daddr=52.1033247,20.6322742+to:Nowy+Dw%C3%B3r+Mazowiecki&hl=pl&ie=UTF8&ll=52.059246,20.838318&spn=0.213201,0.676346&sll=52.446508,20.692522&sspn=0.105674,0.338173&geocode=FbZ1FAMdZms_ASnLMW6_rQIZRzFiX3ZDV3_n7g%3BFZwIGwMd0tI6ASkfXQbrlUgZRzEIqkzfURcMwg%3BFSxFIAMdKr47ASl_ePRyWaUeRzGp9DJOhfOnaA&vpsrc=6&mra=ls&t=m&z=11&via=1]LINK[/URL]. Skoryguję jak chłop mi z trasy wróci i powie czy będzie jechał, czy mu się nie będzie chciało, bo on siakieś inne drogi zna ;)

Link to comment
Share on other sites

My zgłoszeni - dla treningu z halą ;)

[quote name='borderterrier']Jest ktoś chętny pożyczyć mi psiaka na MP na sobote?[/QUOTE]

Ja bym pożyczyła, ale już kiedyś gdzieś pisałam, że mój pies to level hardcore i nie ręczę za jego stan ogarnięcia (rozgarnięcia? roztargnięcia? :evil_lol:) tego dnia :evil_lol:

[quote name='shila1404']ja bede w niedziele :)
debiut mojej Kaylee w młodzieży :D[/QUOTE]

Shila, widzę, że jesteś z podlasia. Nie szukasz transportu? Mamy wolne miejsca w samochodzie na niedzielę :)

Link to comment
Share on other sites

ty z Białegostoku wiec to tak troche nie po drodze ( mieszkam miedzy Grajewem a Łomżą ) :(
raczej wybiore sie swoim samochodem poniewaz dojazd na wystawe do 200 km to zaden problem ale jesli wybierasz sie gdzies dalej na wystawe w przyszlym roku to mysle ze chetnie skorzystam ze wspolnego transportu , sama jakos nie mam odwagi jechac na drugi koniec Polski . jakies konkretne plany wystawowe ?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=owczarek'ab;18087423]Ponawiam pytanie:

Ktoś wie ile kosztuje wstęp osoby dorosłej?[/QUOTE]

W Lublinie było 10 zł, w Kielcach chyba też, także na pewno nie więcej ;)


.....
Ja też mam pytanie - na plakacie na stronie oddziału pisze, że rozpoczęcie wystawy jest o 9 - wystawy czyli oceny psów, czy ich przyjmowania? Zapewne to pierwsze, ale jeszcze proszę o potwierdzenie :evil_lol:
Miałam nadzieję, że będzie jak zwykle o 10, bo mamy z 5h drogi, a tu trzeba będzie jeszcze godzinę wcześniej wyjechać...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...