Jump to content
Dogomania

Krajowa Wystawa Psow Rasowych Świebodzice(O/Wałbrzych) 03.12 i 04.12:)


marcelinka371

Recommended Posts

[quote name='Monalisa4']Gratulacje dla wszystkich wygranych!!!! na ringu ..... były jaja jak berety ;( Czeska sędzina oceniała kogo chciała.przeważnie czeskie psy ;( a gdy rasę wziął Polski pies, na ringu o mało by nie doszło do rękoczynów ;(((((szok Czeszka wrzeszczy i wymachuje łapami do naszego zwycięzcy,ze nie po to płaci 300 euro , żeby przegrywać . Tak chamskiego zachowanie Czeskich wystawców nie widziałam nigdzie ;([/QUOTE]

A na którym ringu sędziowała Czeszka ??? Na liscie sędziów zamieszczonej przez oddział jest tylko sędzia z Czech albo coś mi umknęło...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wystawialiśmy ;) byliśmy czysto towarzysko ta wystawa nic by nam nie dala, więc szkoda kasy. Ale mimo tego ze nas okradziono ;( komórka,dokumenty ,aparat ;( To wystawa bardzo fajna !!!!!! organizacja na 6 + Brawa dla oddziału Wałbrzych.


Iza nie mam twojego nr tel, plis napisz mi na prv

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monalisa4']Nie wystawialiśmy ;) byliśmy czysto towarzysko ta wystawa nic by nam nie dala, więc szkoda kasy. Ale mimo tego ze nas okradziono ;( komórka,dokumenty ,aparat ;( To wystawa bardzo fajna !!!!!! organizacja na 6 + Brawa dla oddziału Wałbrzych.


Iza nie mam twojego nr tel, plis napisz mi na prv[/QUOTE]

Telefonik posłałam prv.
Jak to was okradziono :crazyeye: na terenie wystawy czy w drodze na/z wystawy???
My też bardzo chcieliśmy jechać niestety nie miałam jak sie dostać :shake:

Link to comment
Share on other sites

o kurcze.. no cóż.. rózne osoby na wystawe trafiają...

mam kilka zdjeć w albumie, stałam głownie przy 2 ringu (Belgi, wilczaki, Briardy) i u Onków więc innych zdjeć nie mam
[url]https://picasaweb.google.com/105679663714136078795/KrajowaSwiebodzice2011?authkey=Gv1sRgCKaU1fOs_fzDYw#[/url]

oby do następnej wystawy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...