Jump to content
Dogomania

Witam i pytam - sznaucer mini :)


hasgaliel

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki Meggy!!! Wiedziałem, że na Ciebie zawsze mogę liczyć :)

Jerry'emu daję tylko suchą karmę Canin Royal Mini Junior i żadnych witaminek, tylko 1x2tygodnie kawałek białego sera. Jerry nie jest obżartuchem i bywa, że nie zje dziennej porcji karmy a mimo to rośnie jak na drożdżach, dlatego też sie boję, żeby nie przerósł :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hasgaliel']Dzięki Meggy!!! Wiedziałem, że na Ciebie zawsze mogę liczyć :)
[/quote]

:oops: :oops: :oops: ;)
Jak tylko mogę, to podpowiadam ;)

To może zrezygnuj z serka? W karmie jest już to co szczeniak potrzebuje :)

Pilnuj i pokazuj na wystawach :)
Podjąłeś już decyzję?:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich w watku o miniaturkach!

Sama od tej niedzieli będe posiadaczką miniaturki 3 miesięcznej z tego co mi na razie wiadomo czarnej lub pieprz i sól .

Piesek miał niestety to nieszczęscie że był prezentem "imieninowym" dla 6 latka( mój siostrzeniec) ( pozostawie wiek bez komentarza ) . Jako że ochrzczony został Stefanem ( 6latek upierał się przy Spike'u ) postanowiłam dorobic Batory do imienia . Wiem na razie tylko ze piesek jest z hodowli z okolic Warszawy . Na razie mam nadzieję skutecznie go "uprowadzic " z obecnego miejsca zamieszkania , żeby krzyku nie było .

Piesek wyjątkowo czasowo sie zgrał bo sama szykowałam sie do zakupu sznaucerka albo Yorka , jako małego towarzysza dla mojego 12-letniego owczarka , który wyjątkowo lubi ojcowac , a moze powinnam napisac matkowac? :D

W każdym razie mam nadzieje z e przyjmiecie nas do katku z otwartymi ramionami :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='butterfly15']hey :D teraz ja mam pytanko :) moglibyście mi napisac jaki jest stosunek sznaucerow do innych psiakow, ktore beda mieszkac z nimi :P ?????????tzn. mam w domu 9letniego mieszanca pinczerka...strasznie dominujacy...[/quote]


do "wlasnych" psow jak najbardziej pozytywny :) choc sznauce to ogromne zazdrosniki
gorzej z obcymi psami

Link to comment
Share on other sites

U mnie jest tylko jedna sunia, więc o innych domowych psiakach nie mogę się wypowiadać ;-) , ale do "obcych" psów nie jest agresywna :-)
Zazdrośnik jest, i to jaki (nie agresywny, tylko domagający się ogromnej ilości pieszczot) ;-) .

P.S. Witam wszystkich, bardzo mi miło móc się wypowiadać na tym forum :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...