Jump to content
Dogomania

Kielce - międzynarodowa - CACIB - 19-20.11.2011


mysia.x

Recommended Posts

  • Replies 426
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My właśnie też pierwsza wystawa w szczeniakach, pierwsza na hali, pierwsza międzynarodówka...

Mam w związku z tym pytanie. Jeśli sędzia, który będzie nas oceniał ma oprócz nas do oceny tylko jedną rasę, to znaczy, że nie będziemy oceniani tak jak zwykle koło 15, tylko wcześniej? Czy to nie jest tak, że na każdego sędziego przypada jeden ring? Przepraszam za ułomne pytanie, dopiero wchodzę w świat wystaw. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bobroska.']My właśnie też pierwsza wystawa w szczeniakach, pierwsza na hali, pierwsza międzynarodówka...

Mam w związku z tym pytanie. Jeśli sędzia, który będzie nas oceniał ma oprócz nas do oceny tylko jedną rasę, to znaczy, że nie będziemy oceniani tak jak zwykle koło 15, tylko wcześniej? Czy to nie jest tak, że na każdego sędziego przypada jeden ring? Przepraszam za ułomne pytanie, dopiero wchodzę w świat wystaw. :roll:[/QUOTE]

My mamy taką samą sytuację tzn. jest tylko jedna rasa oprucz nas (Dog de Bordeaux-my i Owczarek Środkowo Azjatycki) Jak są tylko dwie rasy idzie sprawnie (zależy też od ilości psów zgłoszonych w danej rasie) bo jak będziecie z labkami na ringu i będziecie jako ta druga rasa to niestety się naczekacie bo jak wiadomo przedstawicieli tej rasy jest sporo w każdej klasie. Tak każdy sędzia ma 1-en ring ale ras może mieć wiele miałam taką wątpliwą przyjemność w Rybniku byliśmy 11 rasą wchodzącą na ring z naszej rasy były aż 2 psy (łącznie z nami) masakra!!
A bąbel jakiej rasy??

Link to comment
Share on other sites

Jak wystawiałam mojego niufa częściej, to raz w Rybniku zdarzyło sie że szliśmy bardzo późno, bo po 15, a tak to około 12 - 13. Zawsze się śmialiśmy ze znajomymi, że nie dość, że wszystkie psy są czarne, to jeszcze idą w samo południe, w to cudowne największe słońce :P Zależy ile będzie CC, sama jestem ciekawa jakie będą stawki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak']To spokojnie Cane Corso nigdy nie są liczne na wystawach.[/QUOTE]

żebyś się nie zdziwiła ;) Zresztą CC niekoniecznie muszą być przed Wami sędziowane. Poza tym jak sędzia ma dwie czy jedną rasę to raczej nie ma ringu na wyłączność, a po nim albo przed nim jest inny sędzia co sędziuje też mniejszą ilość psów...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']żebyś się nie zdziwiła ;) Zresztą CC niekoniecznie muszą być przed Wami sędziowane. Poza tym jak sędzia ma dwie czy jedną rasę to raczej nie ma ringu na wyłączność, a po nim albo przed nim jest inny sędzia co sędziuje też mniejszą ilość psów...[/QUOTE]

niekoniecznie ;)

w zeszłym roku nasz sędzia miał tylko dwie rasy, gdzie łącznie wyszło ok. 40 psiaków (o ile dobrze pamiętam) i był ring na wyłączność ;)
Kielce mają wszystkie hale do dyspozycji (w tym roku chyba też?) - jest mnóstwo miejsca, dużo sędziów, dużo ringów ;)

Link to comment
Share on other sites

Związek kynologiczny chce w tym roku zaprosić chętne osoby wraz ze swoimi psami do zaprezentowania się na ringu głównym, w czasie między rozdawaniem nagród.
Mogą to być pokazy sztuczek, dog dancingu, frisbee, czy chociażby posłuszeństwa.
Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o wiadomość pw :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']żebyś się nie zdziwiła ;) Zresztą CC niekoniecznie muszą być przed Wami sędziowane. Poza tym jak sędzia ma dwie czy jedną rasę to raczej nie ma ringu na wyłączność, a po nim albo przed nim jest inny sędzia co sędziuje też mniejszą ilość psów...[/QUOTE]

Powiem szczerze nie spotkałam się w Kielcach (bynajmniej w mojej rasie) żeby sędzia dzielił się ringiem. W zeszłym roku sytuacja była identyczna i sędzia miał ring tylko dla siebie.:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...