Jump to content
Dogomania

Zbieramy na węgiel dla zwierzaków dorci44, żeby nie zmarzły


dorobella

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochani,
Od ostatniej wpłaty z poprzedniego posta żadnych innych nie odnotowałam. Dorota już odebrała węgiel. [B]Razem zebraliśmy [/B][COLOR=#0000FF][B]1.555,82 zł.[/B][/COLOR]
Wszystkim Darczyńcom [B][COLOR=#0000FF]piękne, wielkie dzięki[/COLOR][/B]. Wiem, że często były to wpłaty niewielkie, ale te prosto z serca płynące, bo dzieliliście się niewielką kwotą, która była do dyspozycji.

Pozostawię wątek otwarty jeszcze może do końca tygodnia w razie jakiś "reklamacji". Potem zamykamy.

Jeszcze raz wielkie, ogromne i piękne DZIĘKUJĘ dla Wszystkich, którzy pomogli [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] .

Link to comment
Share on other sites

pomocy uratowany i znowu .....

Wybaczcie,że wpadam jak po ogień... to nie lekceważenie Was... przed momentem miałam telefon z Fundacji..."mój" Alik... Ali Baba jest w bardzo złym stanie! :-(

UWAGA!...sprzed minuty:-(...

Błagam , pomóżcie... Monika jest teraz w lecznicy z Ali Babą:-(...miał być kastrowany, ale niepokoiło Fundację zachowanie Alika, więc zrobiono przy okazji prześwietlenie łapki na którą co jakiś czas kulał...[B] jest podejrzenie nowotworu kości![/B]:-(:-(:-(

Błagam... zaczynam robić nowe wydarzenie dla Alika, ale i inne zwierzęta w Fundacji potrzebuję wsparcia ...
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/216284-Klasycy-SF-fantasy-horroru-nie-tylko_ksi%C4%85%C5%BCki-i-kasety-wideo_Fundacja-BERNARDYN_31?p=17875029&posted=1#post17875029"]http://www.dogomania.pl/threads/2162...1#post17875029[/URL]

Pomózcie choć w pokazywaniu bazarku... podnoszeniu wątku Alika...miejcie także cierpliwość- ja nie umiem robić na dwa fronty:oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

od : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]


Słuchajcie , sytuacja jest tragiczna. Zapadła decyzja o likwidacji schroniska w Józefowie, 600 psów i 30 kotów ma być UŚPIONYCH! Błagam was rozpowszechniajcie te wiadomość. Może ktoś wziąłby na dom tymczasowy jakiegoś zwierzaka. Będziemy tez zbierać karmę, pieniądze na hoteliki, by choć trochę ich uratować Błagam Cię rozsyłaj ten link gdzie się da ! Tu chodzi o życie wyobraź sobie jakby to ciebie uśpili!Prosze wklej to.! Pomóżmy im !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

No i ja o tym nie wiem?!
Przecież znam Dorcię. Byłam u niej.
Faktycznie nie ciekawie, biorąc pod uwagę, że ciągle u niej jest mnóstwo zwierzów, no i ona z synem tez muszą się ogrzać.
Mieszkanie na piętrze, noszenie węgla to duży wysiłek.
Wiem co mówię, bo mieszkałam w Rembertowie, gdzie miałam ogrzewanie z pieca w pokoju, wodę z pompy na podwórku, a wychodek na zewnątrz, co latem nie było tragedią, ale zimą - kaplica.
Noszenie wiader węgla czy wody na piętro wcale nie poprawia kondycji, tylko rozwala kręgosłup.
Wprawdzie sama jestem w czarnej dziurze finansowej, ale mogłabym z bazarku pokryć koszty szczepień lub odrobaczeń dla kilku zwierzów.
Czy to propozycja dobra?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...