Jump to content
Dogomania

Zbieramy na węgiel dla zwierzaków dorci44, żeby nie zmarzły


dorobella

Recommended Posts

Zakładam wątek, żeby było bardziej czytelnie. Zbieramy na naprawę pieca kaflowego i węgiel dla zwierzaków dorci44

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/137145-Forumowiczka-w-potrzebie.Ona-i-zwierzaki-potrzebuja-wsparcia[/URL].

Przybliżę sylwetkę Doroty. Los jej nie oszczędzał i po kolei zabierał jej bliskich przegrywających z nowotworami, mamę , tatę i najukochańszego męża. Męża, który był jedynym żywicielem rodziny, bo ze skromnej renty Doroty nie wystarczało na jedzenie.
Dorota zawsze pomagała zwierzakom,nie było pieniędzy, ale litowała się nad nimi. Długi u weta, cóż w lecznicy trzeba zapłacić za pomoc bezdomnym footrom.
Wiele osób wiedząc,że pomaga dzwoni, prosi,pomóż, bo jesteś ich jedyną deską ratunku.

Kiedy zachorował Grześ jej sytuacja się zmieniła,były problemy z płatnościami z ZUS, a Grześ odchodził, rak płuc był silniejszy. Na szczęście ludzie o dobrych sercach z miau, z dogo pomagali na ile mogły. Z potrzeby serca.

Znalazły się jednak osoby,które burzyły się, że bierze ludzi na litość, ze czemu jej,a nie komuś innemu (niektórzy wiedzą o co chodzi). Dorota nie usiadła w domu i nie waliła głowa w mur, schorowana pracuje jako sprzątaczka,kręgosłup jej odmawia posłuszeństwa, ale stara się, bo wie, że musi.

Pomoc jest dobrowolna, na tyle,na ile ktoś jest w stanie. Dorota tej pomocy nie chciała. Z jednej strony się jej nie dziwię. Sama po przeczytaniu niektórych komentarzy na miau- myślałam, że mam omamy wzrokowe, że osoby pomagające zwierzętom nie mogą być, aż tak perfidne- ale były :shake:
Zabrzmiało tak, jakby Dorota po to, żeby jej ludzie pomogli wystawiła przedstawienie o umieraniu.

Mnie wmawiano, że wymyślam mojemu dziecku choroby, pewnie, żeby zwrócić na siebie uwagę. A guz na tomografii głowy domalowałam markerem i puściłam się z opisującym, żeby to wpisał w opis. Inne diagnozy jak autyzm, astma załatwiłam pewnie za kasę.

Więc uszanowałyśmy prośbę Doroty i nie zbieramy węgla dla niej, tylko dla futerek, żeby nie zmarzły w zimie. Ich pani nie stać na zakup węgla, potrzeba około 1,5 tony. Zdun wstępnie powiedział, że naprawa ok. 200 zł.

Konto do wpłat dla zainteresowanych na pm.

Dziękuję w imieniu futerek dorci44.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja poproszę o numer konta.Dużo nie mogę ale na pewno wspomogę.Od siebie mogę dodać,że gdy byłam u Dorci po pieska to ani słowem nie wspomniała o swojej sytuacji.
Dowiedziałam się o tym dużo później.To jest złota dziewczyna,która bardzo pomaga opuszczonym zwierzakom. A jej własne zwierzaki są po prostu cudne.
Piec widziałam na własne oczy i mogę zaświadczyć.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorobella']Bardzo dziękuję i proszę podaj nick w tytule przelewu.

Potwierdzam, że Dorota nie powie, że zaszczepiła kociaka, psiaka z własnej kieszeni, że leczyła, że karmiła i w tym czasie tych zwierzaków było kilka i dług w lecznicy. To nic, że nie zje, zwierzakom da.[/QUOTE]

To nie mi trzeba dziękować.
To Dorcia bezinteresownie pomaga szczeniakom i kociakom.
Do góry wąteczku.

Link to comment
Share on other sites

Podrzucę! Dorcię poznałam przez miau :) Wspomagała mnie dobrą radą i finansowo też, kiedy jeszcze mogła - gdy miałam chore kocie dzieciaki

Potem sama wzięłam od niej kota dla Cioci - a chciałam tylko coś przywieźć to oblazły nas te przylepy i trzeba było jednego brać ;)

I potwierdzam, Dorota jest aniołem :) dba o zwierzaki bardziej niż o siebie, leczy, dobrze karmi, dopieszcza i co najważniejsze znajduje im cudowne domki!

Ja pomogę na ile będę mogła, pomóżcie i Wy :)

Link to comment
Share on other sites

Witam gorąco,
tak wyglądają wpłaty do dzisiejszego wieczora (ostatnie, popołudniowe księgowanie mojego banku):
Megann - 60 zł.
Iwona66 - 100 zł.
Jek i Mama -150 zł.
Muza_51 - 50 zł.
Ruda Zuzia (Dogo) - 40 zł.
Majencja - 50 zł.
Kaja888 - 150 zł.
Wujek&Ciocia 25 zł.
Beata68 - 70 zł.
Marcelibu - 40 zł.
razem = 730 zł.


Za wszystkie wpłaty serdeczne dzięki!!!!! W razie czego w sprawie rozliczeń proszę o cierpliwość; ja jestem raczej "kocia", z Wami to [I]m.in. wykradałam [/I]psa, ale nadal na Dogo poruszam się z pewnym trudem (nawet emotikonek nie mogę znaleźć...). Załączam link do wątku rozliczeniowego [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=8&t=133480&start=0[/URL] na [URL="http://www.forum.miau.pl"]www.forum.miau.pl[/URL] na Koci Łapci (żeby się dostać na Koci Łapci, niestety, trzeba być zarejestrowanym na miau).
Pozdrawiam serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

Witam, melduję się z następnym rozliczeniem wpłat. Przepraszam, nie za bardzo umiem na Dogo graficznie, ale chyba treść najważniejsza.
Oto uaktualnienie z wpłatami z dzisiaj:
[B]Megann[/B] - 60 zł.
[B]Iwona66[/B] - 100 zł.
[B]Jek i Mama[/B] -150 zł.
[B]Muza_51 [/B]- 50 zł.
[B]Ruda Zuzia (Dogo)[/B] - 40 zł.
[B]Majencja[/B] - 50 zł.
[B]Kaja888[/B] - 150 zł.
[B]Wujek&Ciocia[/B] 25 zł.
[B]Beata68[/B] - 70 zł.
[B]Marcelibu [/B]- 40 zł.
[B]AGAPAP[/B] - 50,00 zł.
OD [B]3 X [/B]- 10,00 zł.
[B]IRENEUSZ B. I LIMLIM[/B] - 50,00 zł.
[B]PESTIS [/B]- 28,00 zł.
[B]ARIM[/B]- 30,00
[B]LIDKA[/B] - 40,00
[B]MALICJA [/B]- 40,00
[B]IRENA TERESA CH.[/B] - 100,00 zł.

[COLOR=#BF0000][B]razem = 1.083,00 zł. na popołudnie 09.10.2011 r.[/B][/COLOR]

Edfit: zmieniłam kolor czcionki z zielonej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...