Jump to content
Dogomania

Szpice wilcze : UNGA Tulas i AURA Logones


tulasy

Recommended Posts

[quote name='tulasy']Coś mi to wygląda na młodą Ungę?? ale może się mylę ?
Basia[/QUOTE]
Hmmm..."młoda"...to raptem zdjęcie z 2008r a Ty się Basiu w szpicowych tematach raczej nie mylisz:loveu:...
Superowe zdjęcia z Młodym Pokoleniem ...ja nie rozumiem :eviltong: dlaczego te dzieci tak szybko rosną...:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No Jolu 2008 rok to juz niezła przeszłość. Trzy lata temu psice były całkiem młode. a teraz ro co - weterany Czy to ze szpicowego spotkania ??? czy z wystawy ???
Unga juz zrobiła sie piecuchem, owszem chętnie chodzi na spacery, wytarza sie w resztkach śniegu i potem do domciu pod kanape na spanko.Jak jedziemy do Tuszyna to pobiega troche po podwórku i dobija sie do domu.
Jankesior natomiast najchetniej siedziałby na dworze, a w Tuszynie na swoim stanowisku pod bramą i ciężko go zwabić do domu.
On ma jeszcze mase futra a Ungunia straciła podszerstek przy ostatnim wyczesywaniu

Basia

Link to comment
Share on other sites

Basiu to malownicze okolice Złotego Potoku...miejsca wspaniałego i pełnego cudownych wspomnień...:loveu:
Moje psisko też ciepłolubne- tak jak ja...za "młodu" to jeszcze na balkon wychodziła w zimie a teraz owszem wyjdzie popatrzy co nowego i już się do mieszkania dobija... ale spacery dalej chętnie i bez końca.... do zamarznięcia pańci :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Widać, że szpicki miały frajdę z leśnego spaceru :lol: fajnie się patrzy na takie rozbiegane futrzaki ;)

Tylko czemu ta niedobra pańcia Jankesikowi tak fleszem po oczach daje i z drzemki wybija :evil_lol:;)
[URL]http://img856.imageshack.us/img856/2986/dsc00726e.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michal_unga']Remontujemy sie[/QUOTE]
Ocho...to znaczy że czasu mało i zabiegani....ale w takie zimno remont....brrrr...farba nie schnie ..pędzel czy wałek zamarza.... no ja nie wiem ...a może psiaki narozrabiały i trzeba na szybko dom do porządku doprowadzić??? Janki przyznaj się:to ty, czy Unga...

Link to comment
Share on other sites

Nie remontujemy a przemeblowujemy środkowy pokój dawniej nasz , teraz Agaty juz właściwie gotowy, ale ile było roboty???? zamiana mebli, nowa wykładzina ,w drugim pokoju pranie wykładziny, jeszcze nie wszystko jest tam gdzie powinno, jeszcze kilka dni to potrwa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Nie remontujemy a przemeblowujemy środkowy pokój dawniej nasz , teraz Agaty juz właściwie gotowy, ale ile było roboty???? zamiana mebli, nowa wykładzina ,w drugim pokoju pranie wykładziny, jeszcze nie wszystko jest tam gdzie powinno, jeszcze kilka dni to potrwa...[/QUOTE]
To teraz Agata bedzie w nim mieszkać?

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

A więc ja to wyjaśnię. Michał z Magdą i Ola przenieśli sie do większego pokoju (kiedyś Agaty)
Agata mieszka teraz u teściów ale i w domu naszym ma dużo swoich rzeczy, więc mały pokój jest teraz jej pokojem, ew gościnnym - (dwufunkcyjnym) Przy takiej okazji robi sie przegląd ciuchów, książek, starych zeszytów i innych "śmieci"
Teraz największy bałagan jest w moim pokoju, ale i tam zrobi się porządek i wypierze wykadzinę
Mam nadzieje że do Swiąt skończymy
Basia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...