Jump to content
Dogomania

Szpice wilcze : UNGA Tulas i AURA Logones


tulasy

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No jestem,jestem - trochę przeziębiona ale w dobrym nastroju.
Sciskam Was wszystkie dziewczyny.
U nas wesoło. Nasza Olga kończy 2 latka i przyjmuje gości w niedzielę
Jeszcze siedzimy w Tuszynie, ale będziemy przenosić sie do Łodzi na jakiś czas.
Najbardziej niezadowolone będą psy.
Basia

Link to comment
Share on other sites

No cóż Unga zrobiła sie leniwa, ma już lat 8,5, więc najbardziej lubi leżeć na fotelu i spać, ew. siedzieć w kuchni i pilnować garów.
Jankes będzie miał gorzej, bo młody i zaczepny, a kogo tu zaczepiać ?? Delika nie pozwolą, bo bedzie draka, chyba że ktos sie trafi na spacerze.
U nas dzis pogoda marcowa, raz świeci słońce, raz pada śnieg, a teraz śnieżna zawieja i zrobiło się biało
Basia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atrisko']Rok się nowy zaczął a Ty Aniu tak pesymistycznie...nie ma co się obracać za siebie i wracać do tego co było...lepiej spojrzeć przed siebie na to co nas przyjemnego czeka...[/QUOTE]
Masz wielką rację. Jakbym zaczął za dokładnie analizować miniony rok - to nic dobrego by z tego nie wyszło. Mam nadzieję że obecny rok będzie ok, jeśli nie lepszy od minionego

Link to comment
Share on other sites

Ha....na to nic nie poradzimy,że się nasze psiaki wygodne robią z wiekiem...ale najważniejsze że ta radość w nich ciągle tkwi i że nawet na minutkę potrafią zamienić swoje dostojeństwo w szaloną szczenięcą zabawę...by za chwilę wrócić do stateczności i wygody:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...