Jump to content
Dogomania

Jonik - sierotka po Zuzce pojechał do nowego domu :)


mmd

Recommended Posts

  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mój Lesio też wnętr jednostrony - Doktor się śmiał, że kastrował go 3 razy, bo jajka znaleźć nie mógł!!! ;) Lesław był uprzejmy się reoperować... kołnierzem właśnie - zdolniacha!
Trzymam kciuki za Jonika - no i za moją Imienniczkę. Wysłać Ci fajowe zapałki, żebyś miała czym powieki podeprzeć? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Mój Lesio też wnętr jednostrony - Doktor się śmiał, że kastrował go 3 razy, bo jajka znaleźć nie mógł!!! ;) Lesław był uprzejmy się reoperować... kołnierzem właśnie - zdolniacha!
Trzymam kciuki za Jonika - no i za moją Imienniczkę. Wysłać Ci fajowe zapałki, żebyś miała czym powieki podeprzeć? ;)[/QUOTE]
Zapałki, dobre sobie... ja nie śpię bez wspomagaczy :)
Dzisiaj Jonik wydarł japę na mojego TZ przy zabieraniu na spacer, obudził mnie padalec o 8.30. On pruje się tylko rano, nie mógłby po południu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wunia']no jestem ... witam całe dogo :) Jonik całuśniak będzie dzielny ... wszystko będzie dobrze :)[/QUOTE]
Wunia - reaktywacja :) Całe dogo się tu zleci Cie oglądać :diabloti:

[quote name='rita60']Bedzie dobrze cioteczko......a,że się poryczysz to normalne.[/QUOTE]
Już wczoraj mi się zaczęło zbierać. I myślę, że jestem podła macocha, bo go dobę po kastracji do domu wysyłam :( Będą mieli przekichane, bo będę im dzwonić co pół godziny....

Link to comment
Share on other sites

Udało mi się coś nagrać, już i tak najfajniejszego nie złapałam, jak biegał i się tarzał, ale ....
zobaczymy czy się wgra, link na wszelki wypadek


[URL]http://www.youtube.com/watch?v=jVUjbGanc4c[/URL]

[video=youtube;jVUjbGanc4c]http://www.youtube.com/watch?v=jVUjbGanc4c[/video]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wunia']no jestem ... witam całe dogo :) Jonik całuśniak będzie dzielny ... wszystko będzie dobrze :)[/QUOTE]
Witam serdecznie, fajnie ,ze jestes:)
mmd dopiero dotarlam do dmu, kciki obiecuje trzymac w koncu nie po to szukalysmyy domu dla Jonika ,zeby teraz zostawic Cie z tymi przezyciami sama.

Link to comment
Share on other sites

Zasnął jak aniołek :)
Trzymałam łapki przy depilacji intymnej :diabloti: no a teraz czekam na niunia, ok 16-17 go odbieram.

Aha - konkrety:
paszczę też doktor zrobi, bo poprosiłam. Ulgowo - tylko 3 dychy. Jonik ma trochę kamienia, głównie z tyłu i zapaszek z pyszczka...
Coś tam małego przy trzonowcu się robi jakby stan zapalny, więc dobrze, że zajrzeliśmy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...