Jump to content
Dogomania

Max nie ma na hotel..co z Nim bedzie..brakuje 180zl mies..pilnie ogloszenia i DS


Lu_Gosiak

Recommended Posts

Z Maksem jest wszystko w porządku - widzieliście niedawno zdjęcia pies wyglada pieknie...na dniach będzie tam Pogotowie dla Zwierząt w zwiazku z tym będe mieć niezależną i OBIEKTYWNĄ ocenę stanu psów i hotelu ludzi nie zamieszanych we wzajemne aferyjki

Link to comment
Share on other sites

Do tej pory staraliśmy się załatwić ta sprawę polubownie - sprawdzić warunki u Neris ale się nie udało dlatego niestety. Nie wszystko załatwia się publicznie. Najpierw wykorzystaliśmy wszelkie środki alby sprawe załatwić spokojnie- polubownie.
Widzę, ze z tego wątku też nikt nie był u tej osoby. Nieestety tak jest wszędzie :(

Link to comment
Share on other sites

Fundacjo! Rozpetałaś na Fb medialną nagonkę na Neris! Czy tak robi przyzwoita organizacja? Zachowujecie się nieetycznie, hucpiarsko, nieprofesjonalnie. A'propos, zostawliście jednak tam psa....w tej mordowni!?... bo transportu nie mieliście.... Szafujecie danymi wrażlwymi Neris, szargacie Jej dogomaniacki nick, sami ukrywając się pod tarczą fundacyjną. Wstyd. Nazywam się Elżbieta Dubowicz- Jabłońska wstyd... [quote name='Fundacja Jamniki Niczyje']Do tej pory staraliśmy się załatwić ta sprawę polubownie - sprawdzić warunki u Neris ale się nie udało dlatego niestety. Nie wszystko załatwia się publicznie. Najpierw wykorzystaliśmy wszelkie środki alby sprawe załatwić spokojnie- polubownie.
Widzę, ze z tego wątku też nikt nie był u tej osoby. Nieestety tak jest wszędzie :([/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama202'][B]Fundacjo! Rozpetałaś na Fb medialną nagonkę na Neris! Czy tak robi przyzwoita organizacja? Z[/B]achowujecie się nieetycznie, hucpiarsko, nieprofesjonalnie. A'propos, zostawliście jednak tam psa....w tej mordowni!?... bo transportu nie mieliście.... Szafujecie danymi wrażlwymi Neris, szargacie Jej dogomaniacki nick, sami ukrywając się pod tarczą fundacyjną. Wstyd. Nazywam się Elżbieta Dubowicz- Jabłońska wstyd...[/QUOTE]

Popieram zdanie Kama202!

Czytam wydarzenie na FB - fundacja rzuca oskarżeniami, a nie pokazuje dowodów. Twierdzi, że odebrała psy wychudzone, a nie przedstawia faktów i zdjęć. Gdyby pokazali foty psów w dniu oddania i dniu odebrania - to byłby dowód niezaprzeczalny!
A tak to sa tylko słowa!
A wiarygodni dla mnie nie jesteście, skoro współpracujecie i upoważniacie osobę do wizyty u Neris - osobę, która atakuje fundację Bernardyny i pijającą kawkę z Siemińskim!! Doborowe towarzystwo.

Link to comment
Share on other sites

No ja niestety nie poczytam fb i może na szczęście. Większość wolontariuszy z naszego schroniska ma zablokowaną organizatorkę wydarzenia. Mieliśmy dosyć ciągłych pomówień, oskarżeń, donosów. Ciągłych nerwów i stresów. Teraz nie wiemy co pisze i mamy choć pozorny spokój.

Link to comment
Share on other sites

Wątek na Fb jest tendencyjnie prowadzony przez Fundację Jamniki Niczyje. Usunięto wszystkie moje linki z psami bezdomnymi,które są u Agnieszki ZA DARMO! Bez deklaracji! A podnosi się kwestię "dorabiania się" na psach! Wstyd Fundacjo Jamniki Niczyje! Straszycie ZUSem, Urzędem Skarbowym! Kij ma dwa końce! Podajcie całą dogomanię do Urzędu Skarbowego za bazarki, za zbiórki na psy! Wizytatorem u Agnieszki, na polecenie Fundacji Jamniki Niczyje była Maria S., ta sama, która:
1. Obiecywała, że Lonio Siemiński będzie wydawał psy do adopcji jeśli ona mu każe (!)
2. Blokuje i usuwa wszystkie niewygodne posty!
3. Jest znana pieniaczką z Tomaszowa Mazowieckiego, zadymiarą, skłóconą ze wszystkimi.
Fb to nie dogomania, tam nie ma moderatorów. Tam się NISZCZY PO PROSTU KOBIETĘ zamiast Jej pomóc. Na miejscu Agnieszki zażądałbym od tej "praworządnej" Fundacji Jamniki Niczyje, żeby w trybie natychmiastowym zabrała od Niej WSZYSTKIE psy! Łącznie z tymi, które są u Agi za darmo, psy duże, nieadopcyjne, bez żuchwy...a wpatrzone w Agnieszkę jak w obrazek.

edit. Chciałam wstawić 2 linki zwierzaków Neris ale mi się nie udaje. Jednym z nich to Mietek z łańcuchem drugi to Poker. Na obu wątkach wiatr jeno hula od 2009 i 2011r...

Edited by Kama202
Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Czekam na opinię osób,które tam pojadą i zobaczą.Idą mądrzy ludzie więc mam nadzieję na mądrość,konkret i brak krzyków.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Nie wiem czy mądre,ale szczere z pewnością..Nie wiem także jak to jest z wejściem na prywatną posesję..Pozostaje mi znów tylko nadzieja,że wszystko jest zgodne z prawem.A w złą wolę Neriska nie wierzę.Tak napisałam na fb i tak pisze tu.Pewne dla mnie jest i to,że na miejscu Agnieszki natychmiast albo jeszcze prędzej oddałabym wszystkie psy..I Aga teraz do Ciebie-jak weżmiesz jeszcze jakiegoś psa to osobiście Ciebie trzepnę w ucho!:angryy:Wyciągnij kobieto wnioski z tej awantury,bo wszystko można wyjaśnić,ale nie w taki sposób.Krzyczą na Ciebie-a to nie jest metoda-przynajmniej dla mnie..
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481'].A w złą wolę Neriska nie wierzę.Tak napisałam na fb i tak pisze tu.Pewne dla mnie jest i to,że na miejscu Agnieszki natychmiast albo jeszcze prędzej oddałabym wszystkie psy..I Aga teraz do Ciebie-jak weżmiesz jeszcze jakiegoś psa to osobiście Ciebie trzepnę w ucho!:angryy:Wyciągnij kobieto wnioski z tej awantury,bo wszystko można wyjaśnić,ale nie w taki sposób.Krzyczą na Ciebie-a to nie jest metoda-przynajmniej dla mnie..
Elżbieta[/QUOTE]

[quote name='waldi481'] i zawsze będę bronić yumanij,bo to wyjątkowy człowiek!I basta.

Elżbieta[/QUOTE]
Waldi481 złap jakąś orientację, zanim się wypowiesz, bo Twoje wpisy prawidłowe są nic nie warte, jeśli bronisz kogo popadło

Link to comment
Share on other sites

Od Neris jamniki odebrały też spanielka Kajo. Wklejam opis psa z nowego DT.

[COLOR=#000000][FONT=Arial]Kajo już w Domu tymczasowmy. Został zabrany wczoraj z hoteliku. Wykąpany, odrobaczony odpoczywa. Piesek przebywa w DT w Warszawie.Szukamy najlepszego domu. Opiekunka pisze: [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Arial]" Bardzo się słucha, jest maxymalnie nastawiony na współpracę z człowiekiem. Wydaje mi się,że potrzebuje b.konkretnego i konsekwentnego przewodnika,aby utrzymać go w ryzach. W domu ,póki co ,nic nie niszczy. Wymaga jednak długich i intensywnych spacerów, gdyż przy jego niesamowitej energii nie daję głowy,że nie robiłby demolek z nudów. Na spacerze niesamowicie ruchliwy, ale także rewelacyjnie reaguje na przywołanie. Byłby świetnym towarzyszem dla aktywnej osoby. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Arial]Świetnie dogadał się z naszym stadem (też z kotami) i tymczasami. Bałam się jak ułożą się relacje z Pepe, okazało się,że niepotrzebnie- między chłopakami jest spokój. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Arial]Apetyt ma dobry, kupki też ok. Nie za ładnie pachniał- dziś został wykąpany"

[/FONT][/COLOR]
[url]http://jamnikiniczyje.pl/index.php?option=com_agora&task=topic&id=46&Itemid=3&[/url]

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

[quote name='rozi']Waldi481 złap jakąś orientację, zanim się wypowiesz, bo Twoje wpisy prawidłowe są nic nie warte, jeśli bronisz kogo popadło[/QUOTE]
--------------
Ważne że inne są mądre.Pa
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000]Wklejam z FB[/COLOR]

[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]
[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]W dniu 19 maja 2014 r na wniosek jednej z organizacji pro zwierzęcych Pogotowie dla Zwierząt przeprowadziło interwencję kontrolną [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]w miejscowości Czarnowo koło Pomiechówka . W wyniku kontroli stwierdziliśmy co następuje:
[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]1) Ilość psów 23szt
2) Stan zdrowia - dobry
3) Stan emocjonalny i psychiczny psów oceniamy na dobry. (Nie stwierdzono zwierząt wymagających pomocy behawioralnej) Zwierzęta lgną do człowieka i nie wykazują przejawów agresji. Są zadbane i czyste.
4) Stan kojców dobry ,powierzchnia wystarczająca. Miski czyste . Woda uzupełniona
5) W ramach obszaru posesji istnieje możliwość swobodnego funkcjonowania psów.
6) Psy przebywające w domu podczas kontroli znajdowały się w dużych klatkach kennelowych (czystych) ,z dostępem do wody.
7) Kontrola zaopatrzenia stanu żywieniowego dla zwierząt potwierdziła duże zapasy mrożonego mięsa
:cool: Wszystkie zwierzęta posiadają aktualne szczepienia.
9) Psy znajdujące się pod opieką Pani Agnieszki K nie wykazywały oznak wychudzenia ,w trzech przypadkach zalecono ograniczenie kaloryczności karmy ( tendencje do lekkiej nadwagi)
10) Na szczególną uwagę zasługuje fakt więzi zwierząt z opiekunką tj.Panią Agnieszką K , przejawiający się w ustawicznym szukaniu kontaktu z w/w.
11) Zwierzęta są w pełni zsocjalizowane i nie dochodzi między nimi do konfliktów.
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Wczoraj został zabrany od Agnieszki Atos.Cytuję wpis z wydarzenia:
[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Atosek już dotarł na miejsce. Jest w kondycji bardzo dobrej (sierść zadbana, waga jak najbardziej prawidłowa, kupki bez zastrzeżeń). Szczepienia, odrobaczenie, odpchlenie wszystko aktualne. Nie ma ani jednej rzeczy do której można by się doczepić. Psie towarzystwo przyjęło go do stada bez żadnego problemu. Sam Atosek też zachowuje się tak jakby z nimi mieszkał już od dłuższego czasu, co mnie bardzo cieszy W domu zachowuje czystość co oznacza że na 100% w nim mieszkał. Nasz chłopczyk jest grzeczny i wychowany Widać że mieszkał z człowiekiem, potrafi bardzo kulturalnie sępić...siada i patrzy człowiekowi prosto w oczy. Nie jest ani troszkę nachalny. Jego zachowanie na świeżym powietrzu, i w domu wskazuje na to, że jest świetnie przygotowany do życia z ludźmi i z innymi zwierzętami. Atosek zjadł grzecznie obiadek z całym stadem i zaliczył obowiązkowo kąpiel w stawie i tarzanko w trawie[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]
I jeszcze to :[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Wiadomość z DT Atoska
Cytuję :Psiak jest super dobrze przygotowany do adopcji przez Agnieszkę!!
Nie ma problemu z wejściem do nowego miejsca nawet w stado nieznajomych mu psiaków.Nie szczeka nie daje sygnałów do awantur.
Niesamowicie przyjazny do ludzi zarówno kobiet jak i mężczyzn.
Zachowuje czystość w domu jest grzeczny i spokojny.
Nie ma też problemu z zapinaniem smyczy i chodzenia na niej
Kąpiele uwielbia, podaje pięknie łapkę[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#141823][FONT=Helvetica][URL="https://www.facebook.com/events/357093047711782/?source=3&source_newsfeed_story_type=regular"]
https://www.facebook.com/events/357093047711782/[/URL][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

u Maksa wszystko w porzadku, jest grubiutki, może nawet ciut za, zadowolony, wpatrzony w Neris jak w obrazek i na pewno z tytułu wiszacej szmaty na płocie krzywda Mu sie nie dzieje...czekam na zdjecia

jak dla mnie trzebaby teraz sie skupić na pomocy Neris - tym bardziej, ze Neris nigdy sie upominała sie o pieniadze a nie miala zawsze płacone całości..tylko przez chamskie zagrywki i nasłanie Neris skarbówki trzeba sie zastanowić jak to zrobic...na fb dzis albo jutro zostanie załozona tajna grupa pomocowa dla Neris

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...