Jump to content
Dogomania

Max nie ma na hotel..co z Nim bedzie..brakuje 180zl mies..pilnie ogloszenia i DS


Lu_Gosiak

Recommended Posts

MAKSIOWATY jak zawsze dobrze, ma piękny apetyt, daje sę czesać, z radością wychodzi nad rzekę.
Niestety chyba ostatnio jacyś ludzie pokupowali w pobliżu działki bo sporo ludzi z psami się kręci w weekendy. To pierwszy taki rok, nie jestem zadowolona :(

Doszło 200zł od Lolalola i 30zł od Aimez.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresaa118']A posag juz wyslany, moze nie duzo, ale ze szczerego serca. Trzeba przeczekac lato, moze ktos sie znajdzie jesienia, kto da swoje serce i miske temu pieknemu psiakowi.[/QUOTE] Ciocie, Andrzej S. to ja "podszyta" pod mojego synka. Czasami zapominam podac moje logo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresaa118']Ciocie, Andrzej S. to ja "podszyta" pod mojego synka. Czasami zapominam podac moje logo.[/QUOTE]

Tak wlasnie sobie pomyslalam, ze to TY....:)
Niewiele......stowa to bardzo duzo w sytuacji Maxa.....:):) Jeszcze raz serdecznie dziekuje....:):)

Link to comment
Share on other sites

o Matyldooooooooo:)100 dla Maksia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bardzo,bardzo dziekujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):)
[B]CIOTECZKI MAM MASE CIUCHOW NA BAZAREK,NIESTETY SAMA GO NIE ZROBIE BO REMONTUJE WLASNYMI RACZKAMI,ALE GDYBY ZNALAZL SIE KTOS CHETNY DO POMOCY TO PROSZE PISAC,WSPOMOGLO BY TO NASZEGO MAKSIA:)......[/B]

Link to comment
Share on other sites

Tak Amiez, doszło 130zł

Maksio dzisiaj miał mieć sesję ale po 2 zdjęciach padły mi baterie, a to muszą być specjalne, zwykłe paluszki nie działają :( no ale już je ładuję


[IMG]http://images61.fotosik.pl/50/9939d681c9b22b12med.jpg[/IMG]


[IMG]http://images61.fotosik.pl/50/cc0c4999240bcd06med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...