Jump to content
Dogomania

Zlikwidowana PSEUDOHODOWLA w Łaziskach Górnych


Czaruś

Recommended Posts

[quote name='Mysia_']Tak są to psy w potrzebie, ale na "psach w potrzebie" jest też specjalne podoforum poświęcone pseudohodowlą, a to podforum jest poświęcone psiakom, które szukają domów...
Z tego co można tutaj przeczytać - psiaki są bezpieczne, maja dach na głową i w tej chwili nikt też nie zbiera żadnych funduszy na pomoc. Koszty związane ze zwierzakami ma pokryć podobno burmistrz.

Fioneczko nie jest tak do końca, znam już na tyle ludzi i wiem, że kochają afery i potrafią wykorzystać przeciwko "Tobie" niemalże wszystko, czasem lepiej być ostrożnym niż potem żałować. Śledztwo jest w toku i teraz oby wszystko poszło jak należy, najważniejsze jest dobro odebranych psiaków i kotów.[/QUOTE]

Ja sie wtrące...jeśli chodzi o koty,to nie będzie zwrotu żadnych pieniędzy,nie wiadomo,czy w ogóle za psy będzie.

psy prezecież będą leczone,muszą jeść dobrą karme, muszą być zaszczepione.Mam nadzieje,że UM sfinansuje to.

Ardnas odwalili kawał dobrej roboty,nigdy nie spotkałam sie jeszcze z takim poświęceniem,determinacją.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spotkałam się z podobną sytuacją w Mazańcowicach.... miałam na tymczasie sunie po aborcjach i sterylizacji, nie do uwierzenia co ta kobita opowiadała.
[quote name='ARDNAS']Żyją he he :)

Ja to w ogóle podejrzewam, że ta kobieta coś nie tak z głową ma. :crazyeye::crazyeye:



Zobaczycie później na zdjęciach jak owczarki niemieckie trzymane były w klatkach, w których nie mogły nawet stanąć a co dopiero się odwrócić. W innym pomieszczeniu pies na łańcuchu, który miał 73 cm, a w jeszcze innym na tak krótkim, że kładąc się głowe miał cały czas w górze.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Bomberzy mają po 1-2 posty i rejestrację z września 2011.
Skojarzenie samo się nasuwa.
Ardnas - róbcie swoje.
Mnie oni tym bardziej utwierdzili w przekonaniu, że macie rację w 1000000%.
Gdyby sprawa była czysta z tamtej strony, nikt nie wrzucałby tu chamskiego śmierdziela.
Zdrowo myśląca część użytkowników tym bardziej będzie solidaryzowała się z wysiłkami Ardnasów.
Jeśli teraz ten wątek wpadnie w podforum pseudo, to później będzie trudniej popychać poszukiwania domków.
Jestem za pozostawieniem tu, jeśli moje zdanie ma jakiekolwiek znaczenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85']Ja sie wtrące...jeśli chodzi o koty,to nie będzie zwrotu żadnych pieniędzy,nie wiadomo,czy w ogóle za psy będzie.

psy prezecież będą leczone,muszą jeść dobrą karme, muszą być zaszczepione.Mam nadzieje,że UM sfinansuje to.

Ardnas odwalili kawał dobrej roboty,nigdy nie spotkałam sie jeszcze z takim poświęceniem,determinacją.[/QUOTE]

Justyna, a skąd masz takie info? ARDNAS pisała, że burmistrz zobowiązał się do pokrycia kosztów...

[quote name='Alicja']tego gala anonima z bożej łaski zaraportowałam jako trola

ARDNAS może faktycznie racja by poprosić moderatora o przeniesienie do działu pseudohodowle [/QUOTE]

tak będzie najlepiej, przecież jak psiaki będą do adopcji można im pozakładać czytelne wątki, bo ten przecież i tak nie służy szukaniu domków...

Link to comment
Share on other sites

BARDZO WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POPARCIE, BOLI MNIE BARDZO TO, ŻE PANI KTÓRĄ POZNAŁEM, PRZY PRZEKAZYWANIU DOKUMENTÓW WALCZY JAK LEW O KOTY I O MAŁE ŚLICZNE PIESKI, NIKT NIE WALCZY O WILCZURKI JESTEM CIEKAW TYLKO GDYBY TE KOTY BYŁY ZWYKŁYMI DACHOWCAMI CZY PANI Z ŁAZISK TEŻ BY TAK WALCZYŁA, SMUTNO MI BARDZO I JEST TO DLA MNIE KOLEJNĄ NAUCZKĄ, ŻEBY NIGDY NIE UFAĆ NIEZNAJOMYM:-( PANIĄ, KTÓRĄ POZNAŁEM PRZY PRZEKAZYWANIU DOKUMENTÓW ZAPRASZAM DO SCHRONU I DO POMAGANIA PRZY ZWIERZACZKACH, BO PÓKI CO TO SCHRONISKO WIDZIAŁO PANIĄ JEDYNIE WTEDY KIEDY BYŁ POTRZEBNY TŁUMACZ JAK FUNDACJA Z NIEMIEC ZABIERAŁA PSY, TYLE MA STYCZNOŚCI TA PANI ZE SCHRONISKIEM.
[B][U]Post mojego TZ - GRZEGORZA[/U][/B]

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co?
Dajcie spokój, bo najwyraźniej tym pseudoużytkownikom udaje się skłócić tutejsze gremium.
W kwestii dokładania mogę się wypowiedzieć jako dt. Nie jestem w stanie wyliczyć wszystkich kosztów jakie ponoszę. Rozliczyć moge się tylko z faktur i rachunków, natomiast takie tam różne (smaczki, kurczaczki, drobiazgi, koszty prania obsikanych rzeczy, pogryzione rzeczy) są niepoliczalne.
W przypadku zwierząt z interwencji jest podobnie, szczególnie, że miasto pokryje zapewne tylko część kosztów - te najbardziej oczywiste.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARDNAS']BARDZO WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POPARCIE, BOLI MNIE BARDZO TO, ŻE PANI KTÓRĄ POZNAŁEM, PRZY PRZEKAZYWANIU DOKUMENTÓW WALCZY JAK LEW O KOTY I O MAŁE ŚLICZNE PIESKI, NIKT NIE WALCZY O WILCZURKI JESTEM CIEKAW TYLKO GDYBY TE KOTY BYŁY ZWYKŁYMI DACHOWCAMI CZY PANI Z ŁAZISK TEŻ BY TAK WALCZYŁA, SMUTNO MI BARDZO I JEST TO DLA MNIE KOLEJNĄ NAUCZKĄ, ŻEBY NIGDY NIE UFAĆ NIEZNAJOMYM:-( PANIĄ, KTÓRĄ POZNAŁEM PRZY PRZEKAZYWANIU DOKUMENTÓW ZAPRASZAM DO SCHRONU I DO POMAGANIA PRZY ZWIERZACZKACH, BO PÓKI CO TO SCHRONISKO WIDZIAŁO PANIĄ JEDYNIE WTEDY KIEDY BYŁ POTRZEBNY TŁUMACZ JAK FUNDACJA Z NIEMIEC ZABIERAŁA PSY, TYLE MA STYCZNOŚCI TA PANI ZE SCHRONISKIEM.
[B][U]Post mojego TZ - GRZEGORZA[/U][/B][/QUOTE]

Uczyć będziemy się całe życie i nic ani nikt tego nie zmieni, ale do rzeczy dziwne zamieszanie powstało w momencie podawania zbieżnych informacji dotyczących tej samej interwencji. Ja rozumiem że część osób zajęła się psami, druga część kotami, ale cały czas mówimy o tym samym zdarzeniu, a niestety informacje na dwóch forach są różne.
Nie zrozumcie mnie źle, ale ludzie są ostrożni po wielu akcjach znikających pieniędzy czy też zabiedzonych zwierząt wracających z dt, są przeczuleni i dla tego pytają.
Działajcie spokojnie, wreszcie robicie to dla dobra zwierzyńca, a czas zweryfikuje, kto pomagał bezinteresownie.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorobella']katlis oskarżenia w pytaniu osoby z jednym postem dotyczące finansów (nie pomocy), bo wiedzą lepiej, że jest rzekoma pomoc i kasa zbierana jako dubel. Gdyby zapytał ktoś rzetelny, zaufany na dogo- okay. Grzecznie, kulturalnie- zrozumielibyśmy.[/QUOTE]
Cioteczko ja o trollllach nie mówię. Odniosłam się do wypowiedzi Grzegorza i rozbieżności na dwóch forach.
My ludzie dziczejemy w momencie otrzymania za dużej dawki informacji i to w dodatku z rożnych źródeł.
A na teraz - Grzesiu pamiętaj jak ustabilizuje się sytuacja prawna zwierzyńca, a byliby chętni na psiaki z zach - pom, to służę pomocą w wizytach przedadopcyjnych :)

Link to comment
Share on other sites

Ależ ja też wszystko rozumiem, tylko nie rozumiem dlaczego, ktoś mnie posądza, kiedy ja nawet o taką pomoc nie prosiłam. Prawda jest taka, że jest tak jak pisała inga.mm te koszty są niepoliczalne, naprawdę nie da się zliczyć wszystkiego, a po szczeniaczkach to jest co chwila pełno sprzątania. Do tego psiaki nie są zdrowe, nie zostały zaszczepione, ze względu na biegunki. Niektóre mają inne choroby, które trzeba na już leczyć, ale nie będę o tym szczegółowo pisać.


Poprosiłam na PW moderatora Szamanka o przeniesienie wątku do akcje - pseudohodowle.

Link to comment
Share on other sites

Kochana wiem.

Ja mam nadzieję, że po rzetelnym śledztwie zapadnie wyrok i zwierzaki będą miały szanse na nowe życie.
Niektóre pewnie będą wymagały długotrwałej opieki weterynaryjnej. Niektóre będą cierpieć długo przez głupotę ludzką, jak ten biedny owczarek :( , który się nie mógł wyprostować.

Owczarkom powinno się zacząć szukać już.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARDNAS']Ależ ja też wszystko rozumiem, tylko nie rozumiem dlaczego, ktoś mnie posądza, kiedy ja nawet o taką pomoc nie prosiłam.
[/QUOTE]
Rzeczywiście w tut. wątku na dogo nie wyczytałam nigdzie by były zbierane pieniądze. Kłopot polega na tym, że na miau w "siostrzanym" wątku - od pierwszego postu piszą że fundusze potrzebne [ [URL="http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=133455&start=0"]link[/URL] ]. Może to jest powód? :roll:

Przyznaję, że sama zgłupiałam w pewnym momencie czytając na dwóch forach różne rzeczy w temacie tej samej akcji :question::-?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...