Jump to content
Dogomania

Zlikwidowana PSEUDOHODOWLA w Łaziskach Górnych


Czaruś

Recommended Posts

Izatemka, w tym przypadku jest podobnie jak piszesz. Zwierzaki są wydawane na umowy o opieke tymczasową.
Z tego co wiem, na razie była prośba zeby nie robić Facebooka, mają chyba spory chaos ;)
Nie mają też konta oficjalnego, tylko prywatne - chyba że coś się już w tej sprawie zmieniło :) Tak przynajmniej jest w temacie kotów, może psiarze są lepiej zorganizowani?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cypryda']To okropne. Przez 6 lat nie dalo sie nic zrobić?[/QUOTE]
takie mam prawo w naszym ukochanym państwie , że ciężko jest tak od ręki coś zrobić ...

i tak wielki szacun , że się udało - mam nadzieje , że wyrok będzie skazujący , do tego bez zawiasów - a jest taka szansa , bo takie precedensy , za pseuokochanie psów ... już są ....

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]DO ADMINISTRATORA [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Proszę o zablokowanie całego wątku [/SIZE][/FONT][URL="http://www.dogomania.pl/threads/214968-Zlikwidowana-PSEUDOHODOWLA-w-Łaziskach-Górnych"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#0000ff]http://www.dogomania.pl/threads/214968-Zlikwidowana-PSEUDOHODOWLA-w-Łaziskach-Górnych[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][FONT=Times New Roman][SIZE=3]wprowadzonej przez ARDNAS (NICK) i wszystkich z tym związanych innych wątków naforum dogo.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wiadomości tam zawarte nie są sprawdzone i potwierdzone, a dodatkowo częśćzamieszczonych zdjęć zostały opublikowane bez zgody i wiedzy autora. Dodatkowomateriały są tajne i nie należy ich udostępniać osobom trzecim przedzakończonym śledztwem.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Sprawa bardzo POWAŻNA !!!!!![/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]PROSIMY O WYKASOWANIE . [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]
[FONT=Arial]Zbiórka pieniędzy na koncie prywatnym jest nielegalna.[/FONT]
[FONT=Arial]Wszystkie zwierzęta są pod opieką Państwa i pokrywa z tym związane wszystkiekoszty. [/FONT]
[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusio'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]DO ADMINISTRATORA [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Proszę o zablokowanie całego wątku [/SIZE][/FONT][URL="http://www.dogomania.pl/threads/214968-Zlikwidowana-PSEUDOHODOWLA-w-%C5%81aziskach-G%C3%B3rnych"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#0000ff]http://www.dogomania.pl/threads/214968-Zlikwidowana-PSEUDOHODOWLA-w-Łaziskach-Górnych[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][FONT=Times New Roman][SIZE=3]wprowadzonej przez ARDNAS (NICK) i wszystkich z tym związanych innych wątków naforum dogo.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wiadomości tam zawarte nie są sprawdzone i potwierdzone, a dodatkowo częśćzamieszczonych zdjęć zostały opublikowane bez zgody i wiedzy autora. Dodatkowomateriały są tajne i nie należy ich udostępniać osobom trzecim przedzakończonym śledztwem.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Sprawa bardzo POWAŻNA !!!!!![/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]PROSIMY O WYKASOWANIE . [/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]
[FONT=Arial]Zbiórka pieniędzy na koncie prywatnym jest nielegalna.[/FONT]
[FONT=Arial]Wszystkie zwierzęta są pod opieką Państwa i pokrywa z tym związane wszystkie koszty. [/FONT]
[/SIZE][/FONT]
[/QUOTE]

bardzo ciekawe ostatnie zdanie :roll: chyba nie wiesz co piszesz

jak zostanie zablokowana to nie można będzie wykasować to po pierwsze .....

a emisja w TV też była nielegalna :hmmmm:

a poza tym wystarczyło napisać do ARDNAS PW

Link to comment
Share on other sites

Zlikwidowano PSEUDO hodowlę żeby ratować zwierzęta, a teraz ktoś uprawia prywatę i jeszcze chce na tym zarobić wykorzystując zaufanie i szczere intencje osób naprawdę w to zaangażowanych!!!!!!! Dzięki takim ludziom cała praca pomocy może pójść na marne i zagrozić bezpośrednio uratowanym zwierzętom!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eppoh']Zlikwidowano PSEUDO hodowlę żeby ratować zwierzęta, a teraz ktoś uprawia prywatę i jeszcze chce na tym zarobić wykorzystując zaufanie i szczere intencje osób naprawdę w to zaangażowanych!!!!!!! Dzięki takim ludziom cała praca pomocy może pójść na marne i zagrozić bezpośrednio uratowanym zwierzętom!!![/QUOTE]


TROLU zniknij

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CoToMa']chyba żyjemy w innych światach...[/QUOTE]


Piszący na pewno, bo nie państwo, a dotyczasowy właściciel


[B][COLOR=#000000][FONT=Helvetica]Koszty transportu, utrzymania i koniecznego leczenia odebranych zwierząt ponosi ich dotychczasowy właściciel lub opiekun ( art.7 ust.4 ustawy o ochronie zwierząt).[/FONT][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eppoh']Zlikwidowano PSEUDO hodowlę żeby ratować zwierzęta, a teraz ktoś uprawia prywatę i jeszcze chce na tym zarobić wykorzystując zaufanie i szczere intencje osób naprawdę w to zaangażowanych!!!!!!! Dzięki takim ludziom cała praca pomocy może pójść na marne i zagrozić bezpośrednio uratowanym zwierzętom!!![/QUOTE]

[B][COLOR="red"]prywata ??? zarobek ???[/COLOR][/B]
Panią/Pana za przeproszeniem całkiem pogięło ??
u Pani/Pana są jakieś z tych uratowanych psiaków ?

o jakim zarobku do cho-lery mówimy ????

proszę podpisać się imieniem i nazwiskiem pod tym co zostało napisane przez Panią/Pana !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusio'][SIZE=3]DO ADMINISTRATORA [/SIZE]
[/QUOTE]
Proszę w takim razie o napisanie PW do administratora, przedstawienie się tam z imienia i nazwiska oraz podanie podstaw prawnych do usunięcia wątku oraz konkretnych powodów jego usuniecia.
Umieszczanie postów sięjacych zamieszanie w watku oraz oskarżanie o malwersacje finansowe nie słuzy przede wszystkim zwierzętom.

Link to comment
Share on other sites

Eppoh może przedstaw nam się? Oczywiście forum jest po to, żeby dyskutować, ale wysuwając takie oskarżenie chyba wręcz nie wypada być kimś anonimowym...
Było by świetnie gdyby ktoś opłacał wszelkie koszty związane z tymi zwierzakami, ale czy to jest pewne? Czy potem DT nie zostaną bez pomocy?

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze nie dostałam na dzień dzisiejszy ŻADNYCH pieniędzy. O żadne tez nie proszę, bo napisałam wcześniej wyraźnie, że mam dostać z miasta, ale na piśmie nic nie mam. Nawet wczoraj odpisałam PW na post izatemki i napisałam jej, że nie zbieram pieniędzy.
Nikomu też nie podałam mojego konta, ani też z prośbą w tej sprawie nie napisałam nikomu PW. Nie przekazałam nawet pieniędzy Rysiowych (amstaffa wyadoptowanego, po którym został spadek) na to konto !!!!!
Ze swoich pieniędzy wydałam wczoraj 390 zł za obdukcję i leki dla 14 psów, w tym na odrobaczanie.
NIE CHCĘ ŻADNYCH PIENIĘDZY!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eppoh']zlikwidowano pseudo hodowlę żeby ratować zwierzęta, a teraz ktoś uprawia prywatę i jeszcze chce na tym zarobić wykorzystując zaufanie i szczere intencje osób naprawdę w to zaangażowanych!!!!!!! Dzięki takim ludziom cała praca pomocy może pójść na marne i zagrozić bezpośrednio uratowanym zwierzętom!!![/quote]


o co ci chodzi?????? Czy ja wzięłam jakiekolwiek pieniądze?????? Nie zbieram na ten cel niczego!!!!! Nawet nie zwróciłam się z prośbą o rzeczy materialne!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich.
Nazywam się Grzegorz Wojniusz i jestem ujęty w protokole jako osoba wyznaczona na wejście do pseudohodowli
wraz z policją, już tłumacze pani G. B. która się tak czynnie tu udziela nie ma żadnych praw do zwierzą, to zadanie tą Panią po prostu przerosło, udział tej osoby był jedynie taki, że zabrała dokumenty od sąsiadów i dostarczyła mi Grzegorzowi Wojniuszowi, a zdjęcia te które opublikowała moja żona dostała od Pani G. B. która przez nie dopatrzenie policji była wpuszczona na teren posesji, pewnie z tego zostaną wyciągnięte konsekwencje, jak ktoś ma jeszcze jakieś pytania to podaje mój numer 506 280 304 powtarzam jestem osobą upoważnioną w protokole przez prokuratora na zabezpieczenie zwierzą.

[B][U]EDIT: to post mojego TZ, który stanął w mojej obronie i skorzystał z mojego konta dogo.[/U][/B]

Edited by Huan
Usunięte dane osobowe
Link to comment
Share on other sites

Ardnas nie nerwój się, sądzę, że naszym gościom bardziej chodzi o wątek kotów z tej samej interwencji i treści tam przekazane. Pierwsze info na miau, później kolejna prośba na miaukunowie. Złożyłam tam deklarację dt dla kotki, jednak stan kotów i odległość nie pozwoliły dziewczynom przyjąć mojej oferty.

[url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=133455[/url]

[url]http://www.miaukunowo.eu/viewtopic.php?t=5518[/url]
Tak czy siak goście powinni przedstawić fakty :)

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co nie wiem czy dobrze kombinuję, ale ten wątek chyba jest w złym miejscu, a może lepiej by było jakby póki co go wcale nie było?
Pod-forum na którym jest służy szukaniu domów dla psiaków lub informowanie o znalezionych pieskach, a te wszystkie zwierzaki w dniu dzisiejszym mają zapewnione Dt, a Ds nie można im szukać... Z tego co wynika z wątku nie jest też potrzebna pomoc finansowa.
Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności wydaje mi się, że ten wątek i prowadzone tu rozmowy mogą nie służyć prowadzonemu śledztwu.
Może nie mam racji, nie wiem... ale odbieraliśmy parę razy zwierzaki od właścicieli (oczywiście tutaj jest co innego, bo chodzi o kilkadziesiąt zwierząt z pseudohodowli) i wszystko było wtedy jakieś bardziej tajne.

Link to comment
Share on other sites

Po prostu tak mi się przykro zrobiło, że aż szkoda pisać................
Tylu psom pomogłam i pomagam, jeżdżę do schroniska, wyprowadzam psy, wyciągam ze schronu itd itp, z własnych pieniędzy ocieplamy budy, teraz jest u nas ZA DARMO Redzio [url]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=6336&start=30[/url], który szuka domu, a tu ktoś mnie oskarża, że ja jakieś pieniądze biorę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eppoh']Mówię o zarobku ludzi którzy wołają o pomoc a mają zapewnione utrzymanie zwierząt!!! Podając konto prywatne na pewno fundusze zostaną poświęcone dla tych zwierząt??????? Mają podwójnie opłacone utrzymane!!!!!!![/QUOTE]

podpiszesz się pod tym co wypisujesz ???

kim ty do cholery jesteś co?

czyżby jakaś urażona duma ???



może zamiast opluwać kogoś na forum ruszysz dupę i podskoczysz do schroniska żeby kilka psiaków na spacer wyprowadzić ??
a może wpadniesz do ludzi którzy wzięli psy do siebie i im pomożesz goowna sprzątać

pamiętaj że nie podpisując się pod oskarżeniami konkretnych osób nie jesteś anonimowy/a !!!

i mam nadzieję że ludzie którzy poświęcają swój wolny czas dla psów bezdomnych poświęcą go także na to żeby ci się do dupska dobrać !!!

Sandra, Grzegorz róbcie swoje !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Wiecie co nie wiem czy dobrze kombinuję, ale ten wątek chyba jest w złym miejscu, a może lepiej by było jakby póki co go wcale nie było?
Pod-forum na którym jest służy szukaniu domów dla psiaków lub informowanie o znalezionych pieskach, a te wszystkie zwierzaki w dniu dzisiejszym mają zapewnione Dt, a Ds nie można im szukać... Z tego co wynika z wątku nie jest też potrzebna pomoc finansowa.
Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności wydaje mi się, że ten wątek i prowadzone tu rozmowy mogą nie służyć prowadzonemu śledztwu.
Może nie mam racji, nie wiem... ale odbieraliśmy parę razy zwierzaki od właścicieli (oczywiście tutaj jest co innego, bo chodzi o kilkadziesiąt zwierząt z pseudohodowli) i wszystko było wtedy jakieś bardziej tajne.[/QUOTE]


a co tu jest do ukrywania ?
wiadomo kto, gdzie i w jakich warunkach trzymał psy i koty - materiał w TV też poszedł więc co tu tajnego

czy te psy nie są psami w potrzebie ? - SĄ - a więc wątek jest w jak najbardziej słusznym miejscu !

Link to comment
Share on other sites

Tak są to psy w potrzebie, ale na "psach w potrzebie" jest też specjalne podoforum poświęcone pseudohodowlą, a to podforum jest poświęcone psiakom, które szukają domów...
Z tego co można tutaj przeczytać - psiaki są bezpieczne, maja dach na głową i w tej chwili nikt też nie zbiera żadnych funduszy na pomoc. Koszty związane ze zwierzakami ma pokryć podobno burmistrz.

Fioneczko nie jest tak do końca, znam już na tyle ludzi i wiem, że kochają afery i potrafią wykorzystać przeciwko "Tobie" niemalże wszystko, czasem lepiej być ostrożnym niż potem żałować. Śledztwo jest w toku i teraz oby wszystko poszło jak należy, najważniejsze jest dobro odebranych psiaków i kotów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...