Jump to content
Dogomania

List do premiera RP w sprawie odwoł. Głów. Lek.Wet.oraz wywózek psów do Niemiec


AgaG

Recommended Posts

[quote name='Em_']-) Ja je przerabiam na smalec. Na zime![/QUOTE]

" i breloczki z wątroby, wyciskają też białko z oczu, a najlepiej smakuje na tostach"


:evil_lol:
A co
do tej co mnie od złodziejaszka wyzywa, Twoją bronią są oszczerstwa i pomówienia, dowodów nie przedstawiłaś żadnych na to, żeby mi udowodnić, że jestem handlarzem czy kimś tam, nie wiem co sobie ubzdurałaś, ale ja znam inne powiedzenie:"[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]Jaki rycerz, taka szabla."[/COLOR][/SIZE][/FONT]
Ja na swoją niewinność nie muszę mieć dowodów, bo to by było chore, tłumaczyć się powinni skazani i winni, adwokata powiadasz powinnam mieć:evil_lol:, chyba takiego do picia, bo czytać się tego wątku na trzeźwo nie da, ciepanie pomówieniami i tyle, jakby ktoś był winny sprawa już dawno była by w sądzie. A nie
jest, bo jaki prokurator podejmie się sprawy z zerowymi dowodami :), bo na co mają być dowody?Takich bzdur dawno nie widziałam.
SIŁA ARGUMENTU nie argument siły.Powtarzanie w kółko, że ktoś jest złodziejem, nie sprawi, że inni w to uwierzą, albo, ze stanie się on nim. Przypomina mi się bajka o dziecku, które woła "wilk", kiedyś ulka będziesz wołać i nikt Ci już nie uwierzy, więc proszę udowodnij mi coś, bo to nawet zabawne się staje, zastanawiam się czy te pomówienia, które wobec mnie stosujesz to jest jakaś taktyka, czy robisz to z nudów?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aisaK']
Nie masz co liczyć, od miesiąca proszę go o czyszczenie tych śmieci na tym wątku i usunięcie obraźliwych i nic nie wnoszących tu wpisów, ale skrzynke ma przepełnioną. [/QUOTE]
I bardzo dobrze ze watek nie jest czyszczony przez modow, warto bylo nawet byc obrazanym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']I bardzo dobrze ze watek nie jest czyszczony przez modow, warto bylo nawet byc obrazanym.[/QUOTE] W sumie fakt, bo prawda sama się obroni, a oszczerstwa tu wypisane powinny być głośno odszczekane. Krzywdzące wpisy, obrażanie ludzi, którzy taka ogromna pracę wykonują aby ratowac niewinne zwierzęta, bezinteresownie pomagac zwierzakom, kosztem własnych ambicji czy rodzin, mogą zobaczyć wszyscy. I zastanawiam się ile osób podpisujących się pod tym listem (nie jednym zresztą) zastanowiło się co podpisują i czy przeczytały stek bzdur tu wypisanych. Nikt tez prawdy nie dociekał, nikt nie próbował rozmów, wyjaśniających chociażby. Nie wiadomo czego oczekują? Ma DNH wkleić na dogo 555 omów, takie chyba żądania mają :lol: Mało z tego 555 domów ma przyjechać do Polski, najlepiej do Krakowa (Bo szanowne tyłki z Krakowa się nie ruszają) i przedstawić się osobiście, jak dadzą rady to najlepiej z dobytkiem, aby wszystkie osoby tu zainteresowane mogły zobaczyć, że takowe domy i dobytek tez posiadają. I jeszcze fajnie byłoby jakby takie osoby przyjechały i np: schronisko odbudowały, oczywiście na swój koszt, bo przecież Niemiec musi kajac się przed Polakiem i odkupić winy z przeszłości oraz obudzić duchy wojenne aby topory w ręcę wziąć i do działania marsz! A wolontariuszki mieleckie niech kajają się przed tłumem krakowianek, wijąc sie w bólach i myjąc swoje skrwawione krwią zwierząt ręcę (jeszcze krew świeża, , bo z 7.10). ;)
Natomiast Simona Hammer -Lippert to powinna własnym majątkiem sie podzielic, bo zazdrośc i zawiść może zniszczyć jej stowrzyszenie i wszystko co do tej pory dla bezdomnych zwierząt zrobiła. Najlepiej, żeby podział był pomiędzy ulke33 i Leila52 a Baerbel, bo ich najbardziej myśl o jakimkolwiek handlu czy opłatach pobieranych oczy kolą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aisaK']W sumie fakt, bo prawda sama się obroni, a oszczerstwa tu wypisane powinny być głośno odszczekane. Krzywdzące wpisy, obrażanie ludzi, którzy taka ogromna pracę wykonują aby ratowac niewinne zwierzęta, bezinteresownie pomagac zwierzakom, kosztem własnych ambicji czy rodzin, mogą zobaczyć wszyscy. I zastanawiam się ile osób podpisujących się pod tym listem (nie jednym zresztą) zastanowiło się co podpisują i czy przeczytały stek bzdur tu wypisanych. Nikt tez prawdy nie dociekał, nikt nie próbował rozmów, wyjaśniających chociażby. Nie wiadomo czego oczekują? Ma DNH wkleić na dogo 555 omów, takie chyba żądania mają :lol: Mało z tego 555 domów ma przyjechać do Polski, najlepiej do Krakowa (Bo szanowne tyłki z Krakowa się nie ruszają) i przedstawić się osobiście, jak dadzą rady to najlepiej z dobytkiem, aby wszystkie osoby tu zainteresowane mogły zobaczyć, że takowe domy i dobytek tez posiadają. I jeszcze fajnie byłoby jakby takie osoby przyjechały i np: schronisko odbudowały, oczywiście na swój koszt, bo przecież Niemiec musi kajac się przed Polakiem i odkupić winy z przeszłości oraz obudzić duchy wojenne aby topory w ręcę wziąć i do działania marsz! A wolontariuszki mieleckie niech kajają się przed tłumem krakowianek, wijąc sie w bólach i myjąc swoje skrwawione krwią zwierząt ręcę (jeszcze krew świeża, , bo z 7.10). ;)
Natomiast Simona Hammer -Lippert to powinna własnym majątkiem sie podzielic, bo zazdrośc i zawiść może zniszczyć jej stowrzyszenie i wszystko co do tej pory dla bezdomnych zwierząt zrobiła. Najlepiej, żeby podział był pomiędzy ulke33 i Leila52 a Baerbel, bo ich najbardziej myśl o jakimkolwiek handlu czy opłatach pobieranych oczy kolą.[/QUOTE]
A ja do znudzenia powtarzam - wróć do pierwszego postu i przeczytaj list, pod którym tyle osób się podpisało. A że sprawdza się powiedzenie o stole i nożycach, to już "inna inność". Swoją drogą, nie miałam pojęcia, że tych nożyczek jest aż tyle...

Link to comment
Share on other sites

Czytałam, czytałam ;)
A ty Zula131 to co? poplecznik psów i reszty? może my nożyczki a wy jak? noże? Nie, jednak lepiej piły do was pasuje.
Wy macie prawo pisać, to my nie mamy? Skoro ktos nas oczernia to dlaczego nie odpisac na zarzuty? Tylko jakie zarzuty? O laboratoriach? O nie wiadomo czym? Do dnia dzisiejszego nic się nie wyjaśniło. A mogło jeszcze przed tym listem, jakby chęci były, ale nie było ani chęci ani działania tym bardziej. Pewnie, atak komputerowy przecież nie boli ;) I ruszać się za bardzo (oprócz palcem) nie trzeba. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zula131']A ja do znudzenia powtarzam - wróć do pierwszego postu i przeczytaj list, pod którym tyle osób się podpisało. A że sprawdza się powiedzenie o stole i nożycach, to już "inna inność". Swoją drogą, nie miałam pojęcia, że tych nożyczek jest aż tyle...[/QUOTE]

Ja tez ci radze wrocic do pierwszych postow i je przeczytac (dla ulatwienia kilka tu juz zacytowalam), dlaczego sie ludzie podpisywali, oburzeni narazeniem psow na potworne cierpienia w eksperymentach dla zysku.Czyz nie?

[quote name='zula131']Kto [B]was[/B] w liście oczernia?[/QUOTE]
No nie... Czy nie tak niedawno ktos tu pisal o "analbetyzmie"? :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aisaK']W sumie fakt, bo prawda sama się obroni, a oszczerstwa tu wypisane powinny być głośno odszczekane. Krzywdzące wpisy, obrażanie ludzi, którzy taka ogromna pracę wykonują aby ratowac niewinne zwierzęta, bezinteresownie pomagac zwierzakom, kosztem własnych ambicji czy rodzin, mogą zobaczyć wszyscy. I zastanawiam się ile osób podpisujących się pod tym listem (nie jednym zresztą) zastanowiło się co podpisują i czy przeczytały stek bzdur tu wypisanych. Nikt tez prawdy nie dociekał, nikt nie próbował rozmów, wyjaśniających chociażby. Nie wiadomo czego oczekują? Ma DNH wkleić na dogo 555 omów, takie chyba żądania mają :lol: Mało z tego 555 domów ma przyjechać do Polski, najlepiej do Krakowa (Bo szanowne tyłki z Krakowa się nie ruszają) i przedstawić się osobiście, jak dadzą rady to najlepiej z dobytkiem, aby wszystkie osoby tu zainteresowane mogły zobaczyć, że takowe domy i dobytek tez posiadają. I jeszcze fajnie byłoby jakby takie osoby przyjechały i np: schronisko odbudowały, oczywiście na swój koszt, bo przecież Niemiec musi kajac się przed Polakiem i odkupić winy z przeszłości oraz obudzić duchy wojenne aby topory w ręcę wziąć i do działania marsz! A wolontariuszki mieleckie niech kajają się przed tłumem krakowianek, wijąc sie w bólach i myjąc swoje skrwawione krwią zwierząt ręcę (jeszcze krew świeża, , bo z 7.10). ;)
Natomiast Simona Hammer -Lippert to powinna własnym majątkiem sie podzielic, bo zazdrośc i zawiść może zniszczyć jej stowrzyszenie i wszystko co do tej pory dla bezdomnych zwierząt zrobiła. Najlepiej, żeby podział był pomiędzy ulke33 i Leila52 a Baerbel, bo ich najbardziej myśl o jakimkolwiek handlu czy opłatach pobieranych oczy kolą.[/QUOTE]
To ostatiie zdanie i uwage wyjelas mnie z ust.No tu tylko dziewczyny o kase sie toczy sprawa,chyba nie uwierzyliscie ze chodzi o dobro psow?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zula131']Kto [B]was[/B] w liście oczernia?[/QUOTE] Czytałaś cały wątek? Czytałas o mnie? O DNH? O SOS dla zwierzat? o amikat? To się nazywa zniesławienie, pomówienie, obmówienie, oszczerstwo... Nikt nic nie próbował sprawdzić, zobaczyć, udowodnić, obronić, być, rozmawiać, nie zauważyłaś tego?
Każdy wpis, kończył się wyśmiewaniem, wypisywaniem bzdur, oszczerstw, wyśmiewaniu, obrażaniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aisaK']Czytałam, czytałam ;)
A ty Zula131 to co? poplecznik psów i reszty? może my nożyczki a wy jak? noże? Nie, jednak lepiej piły do was pasuje.
Wy macie prawo pisać, to my nie mamy? Skoro ktos nas oczernia to dlaczego nie odpisac na zarzuty? Tylko jakie zarzuty? O laboratoriach? O nie wiadomo czym? Do dnia dzisiejszego nic się nie wyjaśniło. A mogło jeszcze przed tym listem, jakby chęci były, ale nie było ani chęci ani działania tym bardziej. Pewnie, atak komputerowy przecież nie boli ;) I ruszać się za bardzo (oprócz palcem) nie trzeba. ;)[/QUOTE]
od laboratoriow jest specjaliska leila 52-przeciez ona wyciagala psy z najwiekszego laboratorium niemieckiego ,ktore znajduje sie w Essen.no i co nie moze przekazac ,na tych watkach ,omija pytanie ktore zadalam ,a bylo nastepujace"czy pomiedzy tymi psami /mysle ze to byly beagle/ byly polskie psy ,zaczipowane ,i psy ktore sprzedala za 700 euro DNH????????????????(takie sa zarzuty w stosunku do DNH)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']To ostatiie zdanie i uwage wyjelas mnie z ust.No tu tylko dziewczyny o kase sie toczy sprawa,chyba nie uwierzyliscie ze chodzi o dobro psow?[/QUOTE]

Co do tego nie mam najmniejszej watpliwosci, ze nie o dobro psow tu chodzi. Tu chodzi o misje zupelnie inna niz walka o to, by psy nie cierpialy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aisaK']Czytałaś cały wątek? Czytałas o mnie? O DNH? O SOS dla zwierzat? o amikat? To się nazywa zniesławienie, pomówienie, obmówienie, oszczerstwo... Nikt nic nie próbował sprawdzić, zobaczyć, udowodnić, obronić, być, rozmawiać, nie zauważyłaś tego?
Każdy wpis, kończył się wyśmiewaniem, wypisywaniem bzdur, oszczerstw, wyśmiewaniu, obrażaniu.[/QUOTE]
Podziwiam wasza cierpliwosc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Em_']Co do tego nie mam najmniejszej watpliwosci, ze nie o dobro psow tu chodzi. Tu chodzi o misje zupelnie inna niz walka o to, by psy nie cierpialy.[/QUOTE]
Wiesz im chodzi o kase i i odwrocenia uwagi od tragicznej sytuacji zwierzat na swoich podworkach .Najlepiej to stukac w klawisze i bluznic niz cos czynic ,zeby zwierzetom sie na miejscu polepszylo.To sa specjalne manewry odwrocenia uwagi od kaszmaru w schroniskach.przeciez tym ludziom nie chodzi o pomoc,oni NIE POMOGA I NIE POMAGAJA oni sa tylko mocni w gebie" dzialaja na zasadzie "psychozy tlumu"Oni sa do dyrygowania i nakazywania,do wykonywania linczow i osadzania i stwierdzaja ,ze "ten kto nie jest z nami jest przeciwko nam"

Link to comment
Share on other sites

Łamanie regulaminu tego forum, stało się normą akceptowana powszechnie przez dużą cześć użytkowników.

Mając na uwadze regulamin forum wzywam autorów obraźliwych i oszczerczych tekstów pod moim adresem, adresem fundacji i moich wolontariuszy a w szczególności Kasi - aisaK. O podpisanie postów proszę:
Psa Wolnego
Ulkę13
Leilę 52

Proszę o wskazanie konkretnych paragrafów Ustawy o Ochronie Zwierząt, Rozporządzenia o prowadzeniu Schronisk, Prawa Weterynaryjnego, Ustawy o Ruchu Drogowym, rozporządzeń dotyczących transportu zwierząt, etc, które zdaniem osób piszących oszczerstwa pod naszym adresem. NIe interesuja mnie pomówienia, domysły, chciejstwo.
Z szacunku do pozostałych użytkowników forum czekam na odpowiedz.
Anata Motak Fundacja S.O.S. dla Zwierząt

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Em_']
Ciesze sie niezwykle, ze zadbalas o psy. Ja je przerabiam na smalec. Na zime![/QUOTE]

sosnowieckie schronisko
[QUOTE]" i breloczki z wątroby, wyciskają też białko z oczu, a najlepiej smakuje na tostach"[QUOTE]

nie pojmuje jak ktokolwiek prawdziwie zaangazowany w pomoc jakimkolwiek zwierzetom moze sobie w ten sposob zartowac. Dalyscie wlasnie swiadectwo swojej wysokiej kultury i szacunku dla zwierzat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja i Aza']sosnowieckie schronisko
[QUOTE]" i breloczki z wątroby, wyciskają też białko z oczu, a najlepiej smakuje na tostach"[QUOTE]

nie pojmuje jak ktokolwiek prawdziwie zaangazowany w pomoc jakimkolwiek zwierzetom moze sobie w ten sposob zartowac. Dalyscie wlasnie swiadectwo swojej wysokiej kultury i szacunku dla zwierzat.[/QUOTE]Jak jeszcze sledzilam watek Wojtyszki (juz, jak rozumiem, nie istnieje), to przeczytalam cos takiego, autor Pies Wolny. Ja mu tam tego tekstu nie mam za zle :-).

[COLOR=#000000][FONT=Calibri] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/76537-WOJTYSZKI...-czy-kto%C5%9B-s%C5%82ysza%C5%82-co%C5%9B-o-tym-schronie/page63[/URL]

cytat: "W zakresie mojej pomocy zwierzętom. Jeśli nie rozumiesz, że moja rozmowa z Tobą należy także do takiej pomocy to dodam Ci w tajemnicy, że ja zjadam te pieski i kotki co potrzebują pomocy, a raczej ich, gorące jeszcze, "grzejące wątroby". I bardzo mnie wkurzają typy co mi zamykają dostęp do piesków i kotków, i utrudniają wybór kolejnego kandydata do ... zjedzenia, i jeszcze faszerują pieska jakimś gooownem co mi między zęby włazi. Resztki sprzedaję, by mieć drobne na Brzozówkę. I mówię Ci to jakem weteryniarz :diabloti: "
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doggi123']Zustände, welche Wellington gerne erhalten will.

Conditions, which will be preserved in future by Wellington.

Google translation:
Warunki, które zostaną zachowane w przyszłości Wellington.

Miliec 2008
[url]http://www.youtube.com/watch?v=J0BALwR9-Dk[/url][/QUOTE]

Dziekuje !
Doggi 123 napisala ze chodzi o Mielec 2008, ale filmik zostal umieszczony na youtube w roku 2009 - to do informacji pana PIW, Romana Tomasa, ktory przyznaje ze przed marcem 2011 nie wiedzial nic o transportach do Niemiec z mieleckiego schroniska .

[QUOTE]Hochgeladen von strelecia am 06.11.2009
Tierschutz, Hunde, Hunde in Polen leiden Not in Tierheimen. Tierschutz braucht Hilfe. Dobermann Nothilfe bietet Vermittlung von Hunden.
[/QUOTE]
co +/- w tlumaczeniu na polski znaczy ze DNH oferuje swoje uslugi w posrednictwie psow. Reklama dzwignia handlu.


I dalej - Spenden, a jakze !

[QUOTE]Und hier könnt Ihr für die Tiere spenden, falls euch das nicht egal sein sollte.

Dobermann Nothilfe e.V.

Kreissparkasse Altenkirchen

BLZ: 57351030

Konto: 12003588[/QUOTE]



[QUOTE]Leute nicht über das Elend jammern, auf Webside Dobermann-Nothilfe gehen, Kt.-Nr. suchen, Überweisungsformular nehmen, 10,-- Euro überweisen. Wenns nur jeder zweite macht ist schon gut geholfen. Ihr gebt doch sonst auch mal schnell 10,-- für irgendeinen Scheiß aus, oder?
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

a co to ma wspólnego z treścią Waszego listu? Co to ma wspólnego z laboratoriami, schroniskami, niewiadomym losem psów ?

A czym sie zajmują ludziska na dogo? To nie jest "pośrednictwo" -od schroniska do domu? z ulicy na kanapę? od oprawców do prawdziwych opiekunów?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Dziekuje !
Doggi 123 napisala ze chodzi o Mielec 2008, ale filmik zostal umieszczony na youtube w roku 2009 - to do informacji pana PIW, Romana Tomasa, ktory przyznaje ze przed marcem 2011 nie wiedzial nic o transportach do Niemiec z mieleckiego schroniska .


co +/- w tlumaczeniu na polski znaczy ze DNH oferuje swoje uslugi w posrednictwie psow. Reklama dzwignia handlu.


I dalej - Spenden, a jakze ![/QUOTE]

*Reklama dzwignia handlu.* Du verlogenes Stück. Das ist nirgendwo auf Youtube geschrieben..

Und alles Andere, sind Kommentare von Youtube Usern. Aber das sagst du nicht.

Demagogie wie bei Göbbels.

* Reklama dzwignia handlu .* You hypocritical piece. This is written nowhere on Youtube.

Und thr rest are comments from YouTube users. But this, you did not say.

Demagogues like Goebbels ..

Du verlogenes Stück. Das ist nirgendwo auf Youtube geschrieben..

Und alles Andere, sind Kommentare von Youtube Usern. Aber das sagst du nicht.

Demagogie wie bei Göbbels.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doggi123']*Reklama dzwignia handlu.* Du verlogenes Stück. Das ist nirgendwo auf Youtube geschrieben..

Und alles Andere, sind Kommentare von Youtube Usern. Aber das sagst du nicht.

Demagogie wie bei Göbbels.

* Reklama dzwignia handlu .* You hypocritical piece. This is written nowhere on Youtube.

Und thr rest are comments from YouTube users. But this, you did not say.

Demagogues like Goebbels ..

Du verlogenes Stück. Das ist nirgendwo auf Youtube geschrieben..

Und alles Andere, sind Kommentare von Youtube Usern. Aber das sagst du nicht.

Demagogie wie bei Göbbels.[/QUOTE]


[SIZE="2"]Co wstawienie odnosnika do filmiku na youtube ma za zwiazek z trescia i z celem tego watku ?
Ze w schronisku w Mielcu panuja straszne warunki to nic nowego.
Chyba ze chcesz pokazac jak zgrabnie DNH wykorzystuje wszelkie mozliwosci medialne zeby wyludzac Spenden .
[/SIZE]


[SIZE="1"][SIZE="1"]Odnoszac sie do [B]TWOJEGO [/B]porownania - czyzby Herr Doktor nie mial racji mowiac ze narod (mial na mysli swoj wlasny, niemiecki) jest glupi i ze wszystko mozna mu wcisnac , kazde klamstwo pod warunkiem ze bedzie do upadlego powtarzane ?[/SIZE]

[SIZE="1"][QUOTE]alles Andere, sind Kommentare von Youtube Usern[/QUOTE]
No i co z tego ? Czy Youtube user nie moze byc jednoczesnie osoba wspierajaca DNH lub nalezaca do DNH ? Jedno drugie wyklucza ?
Strelecia - Tanja Strelec ?
Tanja Strelec
[email][email protected][/email]

[QUOTE]PITTSBURGHRULES1230
SIEROCKI IS MY LAST NAME[/QUOTE]
Anja Sierocki ?
[email][email protected][/email][/SIZE][/SIZE]


[quote name='Ada-jeje']na tym watku panuje zasada Kalego, ktore to przyslowie kazdy zna.[/QUOTE]
Masz pewnie na mysli wyszukany dobor slow ze strony doggi123 ?

Link to comment
Share on other sites

Amikat gdybys chociaz troche uwagi poswiecila temu co sie na ty m watku pisze napewno zobaczylabys ze ja juz dawno ujawnilam swoje nazwisko podpisujac list otwarty.Masz pretensje do przeciwnikow wyjazdow psow do Niemiec ze obrazaja Ciebie i Fundacje, ale ty prowokujesz sama.Od osoby ktora reprezentuje Fundacje oczekuje sie nie takich reakcji jakie ty tu prezentujesz.Twoje teksty i slownictwo pozostawia wiele do zyczenia.Czytajac twoje teksty i naprzyklad Em albo xxx5 ma sie wrazenie ze pisane sa przez osoby ktore maja bardzo powazne problemy ze swoja psychika.Najlepiej byloby gdybyscie zalozyly dla siebie osobny watek i wymienialy sie uwagami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Leila52'].Czytajac twoje teksty i naprzyklad Em albo xxx5 ma sie wrazenie ze pisane sa przez osoby ktore maja bardzo powazne problemy ze swoja psychika.Najlepiej byloby gdybyscie zalozyly dla siebie osobny watek i wymienialy sie uwagami.[/QUOTE]
No, no, teraz przechodzimy do atakow osobistych. Argumentow braklo, bo te podane mozna zmiesc od reki, wiec zaczniemy analizowac psychike uczestnikow dyskusji naturalnie tych majacych odmienne zdanie na temat dowodow, ze psy byly sprzedawane dla zysku do laboratoriow na eksperymenty.
(jeszcze jest zwracanie uwagi na bledy jezykowe, na kulture, na poziom, na pisanie nie polsku i co tam jeszcze, wszystko oczywiscie w jedna strone. A ja uprzedzalam, ze zwracam uwage na argumentacje :-)). Proponuje ci wrocic do meritum.

Link to comment
Share on other sites

wybacz ale nie sledze podpisów pod listem. Nie wiem jaka jest korelacja miedzy Leila52 a jednym z nazwisk podpisanych pod nim.
Ja się nazywam Aneta Motak. Bardzo proszę wymienione osoby o podpisanie swoich postów. Moje słownictwo i teksty? Proszę o przykład. Jeżeli sienie pojawi potraktuję to jako kolejny nieuzasadniony niczym atak.

Proszę jak już we wcześniejszym poście o przywołanie przepisu i paragrafu który złamałam i który to stanowi podstawę do straszenia mnie, nas prokuratorem.

Zgodnie z Waszymi postami jesteśmy złodziejami,. oszustami, przedszkolankami satanistów, mamy krew na rękach, mamy problem z psychiką, pracujemy jako pomagierzy , naganiacze etc. Jakież to MOJE słownictwo pozostawia wiele do życzenia? PRZYKŁAD! Z niecierpliwością czekam

Uspokoję Cie - jestem poczytana, spokojna i zdrowa psychicznie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...