Jump to content
Dogomania

Samba już w DS :) HURRA !!!


Akrum

Recommended Posts

  • Replies 940
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

hejka :) samucha pozdrawia :) cwiczy wzorowe wychodzenie na spacer i nie szczekanie na kazdego psa :evil_lol: jak idziemy na spacer i moj jej powie ze nie wolno to nawet z 10 mijajacych psow moze na 5 probuje szczeknac ale on zwraca jej uwage to idzie :P czuje Respekt ja ja za mocno rozlelalam przez te 2 lata :D nie dlugo odwiedzi polske na pare dni :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

doradzi ktos czy dla samby Transporter to dobry pomysl bo chemy wkrotsce do pl jechac i ma z nami jechac bo chce ja dac do fryzjera na kapiel :) i Mama ze Transporter to zly pomysl zeby sie nie zaczela bac a dla sambuchy wszystko co naj lepsze chcemy i chcemy zeby sie w nim dobrze czula. i wpadlam w dylemat czy kjpic Taki Transporter dla niej cz nie :( kolezanka ze jej pies nawet takie cos ma w domu i uwielbia w nim lezec bo to ma Taki swoj kacik gdzie moze spokojnie lezec samba tez potrafi byc bojazliwa i sie schowac pod stolem lub z ciasnym kacie moze akurat jej by takie cos to dawalo takie bezpieczenstwo?? a nie chce ja tu zostwic na 5 dni bo ona nie je gdy mnie nie ma i taka nie jaka jest i chce ja wziasc ze soba bo na 5 dni jedziemy do pl :) bo raz ja zostawilismy na 2 dni u mamy to tesknila i mysle zeby ja wziasc ale chcemy Transporter kupic. samba taka ze jak trzasna dzwi od domu z przeciagu to sie nawet raz pod samochod wcisla:O

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

ogolnie to samba nie jest zla prze psach ona po prostu potrzebuje silna reke :D i wtedy nawet obojetnie przejdzie obok 2 psa :D bo jak ze mna idzie szaleje a jak moj ja prowadzi to ona od razu inne nastawienie ma i idzie odwracajac wzrok w druga strone wiec wychodzi na to ze ja ta malpe rozlelalam za mocno i jej za duzo pozwolilm przez te 2 lata :D i ja nie mam sily ja tak prowadzic nie na mnie tak nie slucha jest przywiazana strasznie do mnie ale na pana swojego slucha bardziej :D no co ja na nia krzyknac nie umiem pociagnac do tylu nie mam sily a u mnie ona szarpie na bogi jak psa widzi a u niego bez uzdowej idzie i nawet nie ma zamiaru ciagnac :) az milo widziec ze samba jest kochana ale no szkoda ze nie ze mna ale coz kocham ta malpe i tak zawsze razem idziemy z nia wiec moze kiedys w przyszlosci bbedzie na mnie tez tak sluchala jak na niego w trakcie spacerow :D nawet ostatnio idzac na spacerze to samba czaila sie na kota i moj powiedzial tylko samba to ona pach zmienila strone i szybko poszla do niego i szla przy nodze co ja ja trzymalam ale od razu wiedziala o co chodzi i ze ma byc grzeczna:) i zostala pochwalona :)  my przyjezdzamy 7.11 do 17.11 i bym chciala sambe dac na kapiel ktos by mogl jej moze Termin zrobic u fryzjera Kolo mlynu???? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...