Jump to content
Dogomania

Samba już w DS :) HURRA !!!


Akrum

Recommended Posts

  • Replies 940
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wczoraj bylismy na odwiedzinach u taty :) ze sambucha :D a oni Maja jorka i shi tzu i wieccie co ?? :D sambucha aniol bo po wypuszczaniu z auta dalismy jej swoje 4 min i wypuscilismy te 2 psiaki i ona sie ich bala bo 1 raz ja wzielismy bo wiecie jak samba raz wypali idealnie raz nie :D a ta malpa skoczna bo tata na podworku ma wielkie skaly takie zeby na Taras isc i ona se skroty zrobila bo skoczyla na to i juz byla :D a jak poszlismy na 10min do sasiada i zostawilismy sambe na podworku to po chwili patrze kto siedzi obok mnie?? :D samba :D a naj lepsze to ze to dama i nie przeskakuje plot tylko klamke nadusila i se fortke otworzyla sama :D zapomnialam ze ona umie dzwi otwierac :D myslalam ze przeskoczyla plot zeby przyjsc do nas bo skoczna jest strasznie :D

Link to comment
Share on other sites

strasznie do mnie przywiazala sie ze jak ja wychodze do gory np co ja nie zabieramy bo dla bezpieczenstwa dla niej bo mamy slizgie schody i zamykamy dzwi to po chwili tuptus juz jest u gory :D jak jej powim zostan to nie wejdzie ale jak tak se pojde bez slowa to nie zdarze sie odwrocic i juz u gory :) na podworko tez malpa nie chce sama wychodzic bo musze ja tez isc a jak ja puszcze sama to ona otwiera dzwi tarasowe i koniec z wychodzenia z zabaw na podworku :D u taty tez mnie na krok nie odstapila wszedzie nawet jak do lazienki poszlam to piszczala ze mam ja wpuszczic :) a w sampchodzie to jak widziala psa to szczekala :D a potem sie polozyla i se spala :) a jak moj mnie ostatnio zawiozl do pracy i zabralismy sambe to potem ledwo wyszla z auta i to z proszeniem sie jej bo nie chciala :D mam cwanego psa :P a jak widzi ze tyl auta jest otwarte to ona chce ino wskoczyc do auta :P ale jak tego diabla nie kochac?? choc lubi wywia i wypatroszyc misie szczekac na psy itd ale i tak dla nas to psi ideal :)

Link to comment
Share on other sites

moja sambucha wszedzie sie pcha a jak nie pozwole to se sama otworzy dzwi :D albo piszczy tak dlugo az ja nie wpuszcze :) sasiadka mowi ze tam gdzie ja to tam samba :D nie ta bo sie utluczyla?? :cool3: musi przejsc na diete :D tzn bedzie normalna jak zima sie skonczy i zrzuci futro :evil_lol: a wiecie co samba najbardziej lubi?? :diabloti: byc odkurzana :D az sie pcha do tego i sie kladzie przedemna :evil_lol: musze ja przejechac odkurzaczem bo nie odejdzie ;D

Link to comment
Share on other sites

dziekuje :) samba jest seryjna morderczynia :evil_lol: zaden mis nie przezyje :D potraktuje kazdego misia tak samo :D pierw oczy nos potem jak Maja dlugie uszy to uszy i lapy :D potem wyciaga wszystko z nich :D pilkami tak samo robi :D a tak na prawde produkuje se snieg :D bo samba kocha snieg :) tego misia nie miala miec ale jak juz go dorwala i chcialam jej go zabrac to no widzicie co z nim zrobila :D pierw bylo gonienie po calym podworku a mamy wielki teren potem szybko go zalatwila i rozrzucala wate tylko zebym nie mogla go miec :D to jest malpka moja :evil_lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

wiecie co samba zaczela?? zaczyna wiosenne wykopy :P przekopy zakopywanie pilek i jedzenie z miski i co nie tylko :D co podpadnie :D jak juz to juz :D za duzo sie naogladala jak Mama zasadzala kwiatki jesienia:D i teraz sambucha tez chce :D jeszcze troche to pol podworko bedzie odjedzenia i zabawek pod ziemia :D piekna pogoda wiosenna i sambucha korzysta pelna para zabawy itd opalanie sie w sloneczku :) pilnowania podworka zeby nikt nie weszedl :P ledwo nam gazetki przynosza bo mamy przed domem tabliczke i pisze ze wolno chodzacy pies i nie mamy plotu na przodzie :P nikt nie wie ze samba domowy pies i miszka w domu :P

Link to comment
Share on other sites

sambucha korzysta z pogody na dworze i pilnujac podworko :D a tak ogolnie to sasiad mowi ze samba cos z wilka ma bo jak czeka az kopne pilke to robi jak wilk w trakcie polowania :D Husky wilka Puma i co jeszcze ma w sobie?? a i owczarka nie zapomnijmy :D ta malpa pol podworka przekopala i do tego srodek nie boki bo jak dorwie mala pileczke to idzie ja zakopac i nie odda ja wgl :D koparke tez ma w sobie i ogrodnika :D aj moja sambucha jest wszechmogaca :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

u nas wiosna :) zaczna sie dlugie spacery wyjazdy nad wode i sambucha z nami :) ale jeden Problem :d potrzebne sa inne szelki co ta malpa nie wyjdzie z nich bo z tych jak widzi psa to tak walczy az nie wyjdzie :O musza byc szelki co nie jest wstanie wyjsc bo z obrozy tez wyjdzie :( pomocy jakie sa szelki co pies nie jest w stanie uciec z nich?????????????????? to na prawde wredna malpa na spacerach i szarpie tak dlugo az nie wyjdzie lub juz nie widzi tego psa

Link to comment
Share on other sites

Sandra rozejrzyj się za takimi szeklami: [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/smycz_obroza_dla_psa/szelki_dla_psa/skorzane/285804?gclid=CJWC3snNiL0CFSUUwwod8GoArA[/URL]

Z takich rzadko który pies wychodzi :)

Link to comment
Share on other sites

tez o takich juz myslalam :) mialam kiedys dla spaniela takie szelki i zerwal je wiec mam obawy co do takich :D te do zapinania sie kiepsko trzymaly a ta malpa ma sily jak czolg :eviltong: to nie takie proste gdy widzi psa :( ale pojaade w sobote do duzego zoologicznego i rozejrze moze od razu nowa smycz krowa nasza dostanie do kompletu :diabloti: choc nie zasluzyla :D mam nadzieje ze wtedy nie znajdzie sposob ucieczki a to madra baba :evil_lol: miala dni szczekanie bo obojetnie co slyszala leciala i szczekala na podworku to taka wredota sie robi i naj lepiej jak pancio jej z obiadku schabowego da a Karma w misce :mad: z charakteru nie do poznania a mamy ja prawie 2 lata a byla taka cicha :evil_lol: co nie mozemy uwierzyc jaka wredna madra kochana psina z niej :Da jaka pyskata gdy widzi cos na stole i nikt jej tego nie chce dac to tak ddlugo szczeka kloci sie az ktos nie wyjdzie z pokoju i ona wykorzystuje ta sekunde :diabloti: aj po prostu kochac ja i nic wiecej :loveu:tylko na spacerach nie idzie ja kochac z tymi ucieczkaami szarpabiem itd wredna jest i pyskata i uparta no taka pani Taki pies :evil_lol: pozdrowienia od tej malpy i moze na Weekend nad wode lowic rybki jedziemy i ta wredna malpka tez no ona wszystkie ryby wyploszy:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

bo nikt juz nie pilnuje porzadki osiedlowe :D a sambucha no jak sambucha pilnuje podworka i jezdzi z nami na rowery tylko ze szelki nie nadaja sie dla niej :D wiec musi miec nowe i wtedy znow zacznie z nami jezdzic :P bo malpa z nich wychodzi i mamy stracha ze jak zobaczy psa to wyrwie sie z nich i ja rozjada. ale szczeze moj ma wieksza kontrole nad ta malpa :P jak on cos powie to to swiete i musi to zrobic bo chyba przez to ze zawsze z obiadku cos spadnie ?? :diabloti: a u mnie nie :D jak ostatnio jechalismy i widziala psa na przeciwko to juz sie szykowala do ataku to on ja poszarpna lekko i ona sie spojrzyla na niego i cicza a u mnie :O tragedia jak ja ja mam ale chyba mnie pilnuje chce bronic a jego nie :eviltong: aj sambusia jedyna w swoim rodzaju i ja rozszfrowac nie idzie :oops: ma swoj swiat malpa ale za to i tak ja kochamy :loveu: ale w jej glowce zostalo to co przezyla bo nadal sie boi duzo zeczy w domu na dworze pewniejsza siebie albo sie schowala pod nasz samochod jak tata gadal glosniej troche bo odkurzal to ona pod samochod sie wcisla :shake: nigdy nikt ja nie uderzyl ale tate sie boi nie ze nie podejdzie bo podejdzie i chce byc glaskana ale tylko jak siedzi lub lezy a jak wstanie to samby nie ma... musiala przezyc tragedie u podobnego faceta jak on i zakodowalo jej sie to a to madra psina bo to widacz :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...