Jump to content
Dogomania

Pokaż swojego podopiecznego !! Może ktoś go pokocha !!!


PaulinKa030894

Recommended Posts

W związku z tym,że adopcje w tym okresie idą bardzo ciężko wraz z koleżanką wpadłyśmy na pomysł aby zorganizować wydarzenie,które odbędzie się w [B][SIZE="3"]ZESPOLE SZKÓŁ WETERYNARYJNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 IM.LUDWIKA BOJANUSA w Łomży,dnia 23 września 2011roku. [/SIZE][/B]


Informacje dotyczącej akcji:

- odbędzie się pokaz psów i kotów RASOWYCH[B](my wiemy,że psy typu kundel bury oraz dachowce nie są gorsze lecz nie my jesteśmy organizatorami tej akcji:roll::mad:)[/B]

- W związku z zbliżającą się porą roku zorganizowany zostanie także pokaz psiej mody w której zobaczymy jak nasze futrzaki prezentują się w ubrankach(pokaz nie będzie długi ze względu na to,żeby nie przemęczyć naszych milusińskich)

- Dla smakoszy będzie możliwość spróbowania darmowej grochówki oraz wypróbowania za niewielką cenę wypieków naszych uczniów:razz:

- Przy prezentacji swoich pupili każdy będzie musiał powiedzieć coś o danej rasie i o swoim podopiecznym. Mile widziane będą również pokazy sztuczek których nauczyliście swoich podopiecznych:cool3:

-Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego w którym brali udział nasi pupile


*************************************************************



A teraz wyjaśnienia na czym polega rozgłoszenie tej sprawy z mojej strony :

Otóż na tą uroczystość przybędą ludzie z samej Łomży jak i okolic. Będzie telewizja jak i gazeta w związku z tym właściciele lub DT niech zgłaszają się ze zwierzętami RASOWYMI które nie zagrażają bezpieczeństwu innym.
Tak więc jeśli ktoś jest z Łomży lub okolic i ma pod swoją opieką (DT) zwierzaczka który szuka domu to ma właśnie możliwość zaprezentowania go z jak najlepszej strony. Mile widziany są wszyscy, z różnych okolic, lecz rozumiem , że dla niektórych to będzie problem przybyć w piątek - w dniu którym się pracuje , wraz ze swoim pupilem.

Sądzę,że to jest dobry pomysł,może ktoś sądzi inaczej..mówi się wtedy trudno:shake:[B][/B]


Proszę wszystkich którzy są chętni o zgłaszanie się do mnie do dnia 21 września (wiem termin krótki ale pomysł dopiero pojawił się dzisiaj:p)

*************************************************************
START GODZINA 11:00 !!!!!!!!!!!!! :razz::razz:
*************************************************************


*Jeśli nie ma dla Ciebie problemu pokonanie jakiejś drogi, chcesz wziąć udział w zaprezentowaniu swojego psa , kota zgłoś się do mnie!! :lol:


[B]Zapisy przyjmowane są do środy 21 września 2011 roku do godziny 13[/B] :evil_lol:


Pozdrawiam Paulina Leszczyńska



[B][SIZE="5"]517828001 , 796181727[/SIZE][/B] [B]mogę być tylko pod jednym lub drugim numerem gdyż korzystam tylko z jednego telefonu[/B]

a tak to wyglądało w poprzednim roku :)
[IMG]http://i55.tinypic.com/2zrkcrb.jpg[/IMG]

[IMG]http://i53.tinypic.com/2n8331t.jpg[/IMG]

[IMG]http://i54.tinypic.com/2hp7o20.jpg[/IMG]
trochę ludzi było ;]
[IMG]http://i53.tinypic.com/27yzvb4.jpg[/IMG]
[IMG]http://i56.tinypic.com/2cptaac.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za informację. Ale niestety nie mogę Ci pomóc. Może pogooglaj ;) wpisz: hodowla psy psów Łomża
Faktycznie, termin krótki, ale jak hodowcy zależy na reklamie to może się skusi

A tymczasem i ja mam prośbę o głosowanie w Krakvecie. W wew. ankiecie wygrały Znajdki i fajnie, gdyby miało to także odzwierciedlenie w Krakvecie :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-kandydat-na-wrzesie%C5%84-wybrany!-G%C5%82osujemy-na-Przytulisko-Znajdki-)/page5[/url]

Link to comment
Share on other sites

ale nie rozumiem pewnej rzecxzy najpier piszesz, że razem z koleżanką wpałyście na pomysł ZORGANIZOWANIA, a potrem piszesz" sory,że tylko rasowce, ale to sprawa ORGANIZATORÓW" wiec już nie wiem o co chodzi.

I jeżeli festyn nosi nazwę adopcje - to raczej nie powinno być ograniczeń rasowych, te i tak znajdują szybciej dom niż szaraczki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaszanka']ale nie rozumiem pewnej rzecxzy najpier piszesz, że razem z koleżanką wpałyście na pomysł ZORGANIZOWANIA, a potrem piszesz" sory,że tylko rasowce, ale to sprawa ORGANIZATORÓW" wiec już nie wiem o co chodzi.

I jeżeli festyn nosi nazwę adopcje - to raczej nie powinno być ograniczeń rasowych, te i tak znajdują szybciej dom niż szaraczki[/QUOTE]


Wybaczcie źle sformułowałam zdanie. To organizuje moja szkoła w której rozpoczęłam ten rok szkolny. My z koleżanką wpadłyśmy tylko na taki pomysł aby to rozszerzyć. Oczywiście ja najchętniej wszystkie psiaki bym pokazała ale zrozumcie to nie ode mnie zależy. Było by bardzo miło gdybyś ktoś z Was się stawił z jakimś swoim tymczasem rasowym bądź w typie rasy (jeśli są zbliżone do danej rasy)


Nie miejcie mi za złe tego bo jak już mówiłam to nie ode mnie zależy. Dziś ostatni dzień właściwie do zgłaszania się. Na wszelki wypadek zostawiam swój numer telefonu ;)

517828001 , 796181727 mogę być tylko pod jednym lub drugim numerem gdyż korzystam tylko z jednego telefonu więc mam nadzieję że jeśli będzie ktoś chętny to że mnie dorwie dziś o każdej porze lub jutro w czasie przerw szkolnych lub przed szkołą :)

Link to comment
Share on other sites

Hehe niby tak ;)

To jak nikt nie jest chętny ? Wiem trochę za mało czasu na to wszystko . Bo i wiadomo każdy z Nas pracuje , uczy się ma swoje plany to jest za krótki termin aby się zdecydować. Za rok postaram się to rozgłosić o wiele wcześniej ;) aby się to rozeszło w znacznie większym obszarze i szybszym tempie. Myślę, także aby tutaj zaproponować zrobienia jakiejś akcji typu aby pokazać że kundelki nie są gorsze chyba wszyscy wiemy o co chodzi. Wgl mam dużo pomysłów tylko nie wiem jak je zrealizować gdzie wepchnąć ręce i nogi... ehhh jutro czeka mnie ciężki dzień , praktyki w stadninie koni ... też bym chciała w szkole zrobić akcję jaka była przeprowadzona parę lat temu ,że zebrane zostały pieniążki które były przeznaczone na wykup konia z rzeźni i podarowanego do tej stadniny do pomocy rehabilitacji dla dzieci, tak samo bym zrobiła jakąś akcję z pieskami i kotkami nierasowymi, ale kompletnie nie wiem jaką. Tutaj gdzie się uczę chcę iść do schroniska na początku października aby przekazać 40 kg karmy zebranej przez bursę. Chcę tam pomagać jako wolontariuszka bo u mnie w Suwałkach niestety nie ma takiej możliwości ;/

aj aj może macie jakieś pomysły tak propo :D czekam na propozycje nawet najdrobniejsze nawet "drobne kawałki" ich zawsze to do czegoś się podciągnie ktoś coś doda i może wyjść całkiem niezły plan :D

Link to comment
Share on other sites

Jak najbardziej promować właśnie kundelki a nie rasowce :)
Możesz zrobić konkurs - pies podobny do Pana
Wybór najładniejszego kundelka (poprzez oklaski lub też wrzucanie karteczek do urny, tylko trzeba mieć czas podliczyć ;) )
Robienie zdjęć z psiakiem czy też loterię fantową, z której dochód przeznaczysz na karmę.

Jestem ciekawa jak Ci dzisiaj idzie? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...