Jump to content
Dogomania

Saba ma domek stały ;)


paulina02

Recommended Posts

Wie pani co gdy byłam u pani to powiedziałam pani że w razie jakiś problemów prosze do mnie zadzwonić nie zrobiła pani tego .........powiedziała pani że miała już pani takiego psa jak Saba lękliwego itd i da sobie pani rade .Więc tak na prawdę nie wiem jak z panią pisać ...Ja żadnych ogłoszeń nie wstrzymałam bo ich nie robiłam niestety nie potrafię ...........Dzwoniłam do jednej pani co chce pieska w typie owczarka podałam jej pani nr.telefonu ma do pani dzwonić ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 577
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Tahoma]Pani Paulino a gdzie ja piszę, że Saba jest problemem. Wstrzymała pani wraz z Iwor proszę sobie wrócić do strony 8 ( 04-10-2011 )tam pani AgnieszkaO proponuje oglaszanie Saby [/FONT]
[B][FONT=Tahoma]AgnieszkaO- "Dziewczyny, a może trzeba już zacząć ogłaszać to cudeńko?[/FONT][/B][B][FONT=Tahoma] [B][FONT=Tahoma]"[/FONT][/B][/FONT][/B][FONT=Tahoma][/FONT]
[FONT=Tahoma] [/FONT]
[B][FONT=Tahoma]Iwor- "Wstrzymajmy się, jeśli Saba dogada się z Andzią to pewnie już tam zostanie"[/FONT][/B][FONT=Tahoma][/FONT]
[FONT=Tahoma] [/FONT]
[B][FONT=Tahoma]paulina02- "Fajnie by było bo domek cudo [/FONT][/B][B][FONT=Tahoma][B][FONT=Tahoma]"[/FONT][/B][/FONT][/B][FONT=Tahoma][/FONT]
[B][FONT=Tahoma]pauliana02 :[/FONT][/B][B][FONT=Tahoma]
[B][FONT=Tahoma]"Toby było dla Saby najlepsze bo znów zmiana miejsca to dla takiego psa szok , zobaczymy może wszystko się ułoży ok "[/FONT][/B][/FONT][/B][FONT=Tahoma][/FONT]
[FONT=Tahoma] [/FONT]
[B][FONT=Tahoma]corniszonowa- "Witam, jestem adminem na fioletowym forum buldożków. [/FONT][/B][B][FONT=Tahoma]
[B][FONT=Tahoma]Czy możemy na naszym FB ogłaszać sunię, że szuka domu? Czy Wy już ją gdzieś ogłaszacie? "[/FONT][/B][/FONT][/B][FONT=Tahoma][/FONT]
[B][FONT=Tahoma] [/FONT][/B]
[B][FONT=Tahoma]paulina02- "Ja bym na razie się wstrzymała tak jak pisze Iwor , może akurat sunia dogada się z Andzią i pani Monika zechce ją zatrzymać .To był by dla niej najlepszy domek pod słońcem , bo Saba jest bardzo zagubiona i tyle tych zmian w krótkim czasie no nie wiem .Najlepiej było by napisać do P.Moniki co o tym sądzi moze Iwor to zrobi i wtedy będziemy wiedzieć .... "[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Saba cudo cóż mam napisać Iwor kilka razy pisała jak Andzia dogada się z Sabą to tam zostanie myślałam że macie to między sobą obgadane .A pani się cały czas czepia :shake:, nie pisze pani nic o Sabie jak się zmieniła tylko wyszukuje co ktoś napisał .A my wszyscy chcieliśmy dla Saby jak najlepiej ...........Do czego pani zmierza .............

Link to comment
Share on other sites

A ja doskonale rozumiem o co chodzi Pani Monice i podziwiam ją za spokój w tak mało komfortowej sytuacji. Być może nastąpił błąd w komunikacji, gdzieś na począku pojawiło się rzeczywiście info, że jeżeli Saba dogada się z Andzią to może zostanie u Pani Moniki, ale wiadomości nie dodała Pani Monika, więc trzeba było to po prostu sprawdzić u źródła. Jeden telefon do Pani Moniki i nie byłoby niedomówień. A tak wyszło zamieszanie. Iwor tak naprawdę nie była osobą odpowiedzialną za Sabę, więc to nie na niej leżał obowiązek wykonania telefonu do p. Moniki. Wszędzie było tylko "może ktoś.." i to tak samo jak z pracą grupową, jak nie ma rozdzielonych zajęć to jest bałagan. Zresztą zobaczcie jak nazywa się wątek " Młody piesek wyrzucony na wysypisku już w Dt;)". DT to nie to samo co DS. Nawet w umowie na DT jest info, że osoba wydająca psa, zobowiązuje się pomagać w poszukiwaniach domu dla niego. I myślę, że Saba miała ogromne szczęście, że trafiła do Pani Moniki. I teraz ogarnijmy się wszyscy już:) i pomóżmy Pani Monice szukać domu dla Saby.

edit: a Saba to na filmiku wygląda jak szczeniak:) Śliczna jest.

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Muszę się wypowiedzieć, bo znam całą sytuację od początku.
[/LEFT]
Pani Paulino stawia się Pani w roli ofiary , co jest całkowicie niezgodne ze stanem rzeczywistym. Saba tak na prawdę „należy” do Pani. Biorąc ją po swoje skrzydła wzięła Pani za nią odpowiedzialność. Doszło między Panią a Moniką do umowy (nie wnikam czy pisemnej czy ustnej),że oddaje jej Pani pieska na DT i zobowiązała się szukać mu domu.
W tej całej sprawie chodzi jedynie o to, że nie dość, że nie pomogła Pani Monice w żaden sposób, bo nie ogłaszała pieska, to na dodatek nie wsparła jej Pani choćby jednym telefonem. I tak się zachowuje osoba odpowiedzialna za żyjące stworzenie. Bo ja myślę, że nie.
Monika zadała Pani kilka pytań i nadal nie otrzymała na nie odpowiedzi. A zasłanianie się tym, że to Monika mogła do Pani zadzwonić czy też że myślała Pani,że Iwor i Monika dogadały się między sobą jest co najmniej niepoważne.
Monika chciała stworzyć u siebie DT jeszcze wielu psiakom, ale przez Pani działania nie zdecyduje się już na to na pewno. Myślę, że powinna Pani do niej zadzwonić, przeprosić i wyjaśnić całą sytuację. Bo nikt tu nie chce na Panią naskakiwać, czy Panią oskarżać, tylko jeśli popełnia Pani błąd to trzeba by było umieć się do tego przyznać ;)

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]przepraszam cioteczki za offa ale kolezanka z Bydgoszczy znalazla dzis psiakia oto info

Dziś ok. godz. 18:00 w okolicach Starego Rynku znaleźliśmy młodego, około rocznego psa rasy husky. Straż miejska zawiozła go do schroniska. Proszę wystawcie tę informację na swoich tablicach. Może tym sposobem odnajdziemy właściciela [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/217041-Uratujmy-dwa-owczarki-szkockie!-Mamy-mało-czasu...wyrok-już-w-grudniu-(/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Albo może ktoś z Was go zaadoptuje [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/217041-Uratujmy-dwa-owczarki-szkockie!-Mamy-mało-czasu...wyrok-już-w-grudniu-(/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Piesek jest prześliczny, popielaty o błękitnych oczach, na dodatek bardzo spokojny i przyjazny. Chętnie sama zabrałabym go do domu, tylko ja już mam psa. Pomóżcie znaleźć właściciela, może jutrzejszej nocki nie będzie musiał spędzić w schronisku

wrazie gdyby ktos mogl pomoc bylybysmy wdzieczne... niestety nie mieszkam w Polsce wiec moge tylko rozsylac , gdyby ktos mogl pomoc w rozsylaniu moze by sie poszczescilo znalezc
wlasciciela...
gdyby ktos mial jakis pomysl prosze o info na priv
ja nie mam pojecia co zrobic poza rozsylaniem informacji[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/217041-Uratujmy-dwa-owczarki-szkockie!-Mamy-mało-czasu...wyrok-już-w-grudniu-(/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

cioteczki przepraszam za spam ale masakryczna sytuacja.Jeśli któraś ma pomysł to bardzo proszę o kontakt (1 post)
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/218416-Zaawansowana-nuzyca-ma%C5%82e-%C5%82yse-cia%C5%82ko-i-tylko-10-miesiecy/page3"]http://www.dogomania.pl/threads/218416-Zaawansowana-nuzyca-ma%C5%82e-%C5%82yse-cia%C5%82ko-i-tylko-10-miesiecy/page3[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny,

nie mogę zrobic ogłoszeń na razie. Nie mam dostępu do netu z domu, teraz korzystam od sąsiadów, ale to jedynie żeby spr. pocztę i pw. Nie wiem kiedy dojedzie do mnie TP. Jeżeli ktoś może robic już teraz, to super. Ja będę mogła zrobic je dopiero, kiedy odzyskam łącznośc ze światem.

Link to comment
Share on other sites

przez osoby takie jak P. Paulina przestaje chcieć się być DT! jeśli ktoś proponuje swoją pomoc i to pierwszy raz jako dt zostaje pzoostawiony sam sobie, to jest to coś potwornego. no pewnie najlepiej zostawić wszystko na głowie Moniki, upchnęłaś Sabę ico problem już z twojej głowy? ale chyba jesteś też odpowiedzialna za poszukiwania dla Saby domu, prawda? a nie pozostawienie jej u Moniki bez pomocy w szukaniu. straszne to i zniechęce do jakiejkolwiek pomocy, dt się znalazł to co nie trzeba szukać ds??
nawet temat nie został zmieniony... by chociaż ktoś wiedział z tematu że DS jest poszukiwany i potrzebny.
powyższe posty też jakieś nie na temat dot. innych psów...

Link to comment
Share on other sites

ej dziewczyny
myślę, że nie ma co żalów wylewać - ja też na początku zrozumiałam, że u P. Moniki, jeśli sie dogada z jej sunią to zostanie............widać zaszło jakieś totalne nieporozumienie............a z szukaniem domków to oczywiście wszyscy powinniśmy jakoś szukać - dawać ogłoszenia itp, a Paulina zarobiona jest strasznie z tymi swoimi biedami -koto/psimi i nie ma co się na nią złościć - ona tylu stworom pomaga............ja też kilka razy miałam z dogo psy i w sumie też po jakimś czasie sama z nimi zostawałam i sama im domków szukałam..........i wiem ,ze można sie sflustrować, że nie ma pomocy............ale z drugiej strony świadomość, że się temu zwierzęciu uratowało życie i próbuje mu ds znaleźć bezcenne..................

Link to comment
Share on other sites

O co ci chodzi bamaba jestes taka dobra to zabierz Sabe do siebie , Wyczasne ci domek dla niej tak od zaraz ile ma ogłoszeń , ile jest psów co potrzebują domki nikogo wina że po Sabe jeszcze nikt nie zadzwonił .Skąd wiesz że w swojej okolicy nie szukałam czegoś do niej , nie znasz mnie to nie osądzaj .Ciekawe co ty robisz , jesteś taka dobra masz czas to możesz też Sabe polecać .Nie siedze cały czas z dupą przed netem , mam co robić a ty nie naskakuj .................

Link to comment
Share on other sites

Weszlam tu przypadkowo i przeczytalam, co pisza osoby delikatnie mowiac "napadajace" na Pauline.:mad:

Odrobina dobrej woli Moniki - jeden telefon do Pauliny, przedstawienie swoich zadan i sprawa bylaby zalatwiona.
Monika ma jednego, czy dwa psy, a Lidka ma obecnie..no nie jestem pewna..8?
Ma chore koty, kawal drogi na dzialke do psow i kotow.
Pogoda jest fatalna.
LUDZIE! Paulina NIE BIERZE PIENIEDZY ZA HOTELOWANIE PSOW, TAK JAK WIELE OSOB NA DOGO!
Pochyla sie nad kazdym psim i kocim nieszczesciem, bo jest czlowiekiem! Przez duze "C".

Mowienie o tym, ze przez nia odechce sie ludziom brania zwierzakow na DT jest bzdura!
Jezeli ktos na prawde chce pomagac, to trudno go zrazic, zniechecic.

Prosze Was o wiecej zrozumienia, zyczliwosci.:modla:
Moniko to bardzo ladnie z Twojej strony, ze wzielas psa na przechowanie.

Sama sie przekonasz, ze Lidka nie zostawi Ciebie sama z tym problemem.
Pisze przeciez, ze szuka domu w poblizu, bo pewnie chce miec niejako kontrole, jak piesek sie ma.

Powodzenia piesku!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luna007']ej dziewczyny
myślę, że nie ma co żalów wylewać - ja też na początku zrozumiałam, że u P. Moniki, jeśli sie dogada z jej sunią to zostanie............widać zaszło jakieś totalne nieporozumienie............a z szukaniem domków to oczywiście wszyscy powinniśmy jakoś szukać - dawać ogłoszenia itp, a Paulina zarobiona jest strasznie z tymi swoimi biedami -koto/psimi i nie ma co się na nią złościć - ona tylu stworom pomaga............ja też kilka razy miałam z dogo psy i w sumie też po jakimś czasie sama z nimi zostawałam i sama im domków szukałam..........i wiem ,ze można sie sflustrować, że nie ma pomocy............ale z drugiej strony świadomość, że się temu zwierzęciu uratowało życie i próbuje mu ds znaleźć bezcenne..................[/QUOTE]

I tyle w temacie!
Jestem tego samego zdania!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
[INDENT]Weszlam tu przypadkowo i przeczytalam, co pisza osoby delikatnie mowiac "napadajace" na Pauline.[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/214809-Saba-w-DT-pilnie-DS.!/images/smilies/icon_mad.gif[/IMG]

Odrobina dobrej woli Moniki - jeden telefon do Pauliny, przedstawienie swoich zadan i sprawa bylaby zalatwiona.
Monika ma jednego, czy dwa psy, a Lidka ma obecnie..no nie jestem pewna..8?
Ma chore koty, kawal drogi na dzialke do psow i kotow.
Pogoda jest fatalna.
LUDZIE! LIDKA NIE BIERZE PIENIEDZY ZA HOTELOWANIE PSOW, TAK JAK WIELE OSOB NA DOGO!
Pochyla sie nad kazdym psim i kocim nieszczesciem, bo jest czlowiekiem! Przez duze "C".

Mowienie o tym, ze przez nia odechce sie ludziom brania zwierzakow na DT jest bzdura!
Jezeli ktos na prawde chce pomagac, to trudno go zrazic, zniechecic.

Prosze Was o wiecej zrozumienia, zyczliwosci.[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/214809-Saba-w-DT-pilnie-DS.!/images/smilies/Hail.gif[/IMG]
Moniko to bardzo ladnie z Twojej strony, ze wzielas psa na przechowanie.

Sama sie przekonasz, ze Lidka nie zostawi Ciebie sama z tym problemem.
Pisze przeciez, ze szuka domu w poblizu, bo pewnie chce miec niejako kontrole, jak piesek sie ma.

Powodzenia piesku![IMG]http://www.dogomania.pl/threads/214809-Saba-w-DT-pilnie-DS.!/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [/INDENT]

[/QUOTE]
[FONT=Tahoma]To, że weszła pani tu przypadkiem to widać, nawet nie pofatygowała, się pani, aby przeczytać w całości temat Saby, który niestety w pewnym momecie stał się kocim tematem.[/FONT]
[FONT=Tahoma]Odrobina mojej dobrej woli, a gdzie tu dobra wola pani Pauliny. Gdy Saba zostawała u mnie wszystko zostało ustalone, Saba zostaje u mnie na DT i będzie szukany jej DS. Niestety za moimi plecami i bez porozumienia ze mną postanowiono zrobić ze mnie DS i w tym właśnie brała udział pani Paulina, Żeby pomagać psom nie trzeba być zalogowanym na Dogomani i pisać rzewne posty, żeby wszyscy po główce głaskali i pisali same ochy i achy.[/FONT]
[FONT=Tahoma]Dla pani wiadomości ja nie jestem płatnym DT i nie robie biznesu na Sabie, Saba jest tylko i wyłącznie na moim utrzymaniu i nigdy nie śmiałabym wołać ani złotówki.[/FONT]
[FONT=Tahoma]Na dzień dzisiejszy na pewno nie będę już DT odchciało mi się (tyle jeśli chodzi o dalszą współpracę z panią Pauliną i Dogomanią) wole robić to po swojemu tak jak do tej pory.Ja już się przekonałam, że pani Paulna zostawiła mnie samą z tym problemem. To, ze pisze, ze szukała domu w pobliżu to jest zaprzeczenie tego co wcześniej napisał, jeśli chodziło o moje pytanie dlaczego wstrzymano ogłoszenia Saby. Wtedy napisała, że myślała, ze ja coś uzgadniałm z Iwor i że Saba zostaje u mnie. Jeśli tak myślał to czemu ją ogłaszała jedno zaprzecza drugiemu.[/FONT]
[FONT=Tahoma]Nigdy nie negowałam tego co pani Paulina robi i nie mam zamiaru, niestety w przypadku Saby, jest jak jest. I pokrzywdzoną w całej sprawie nie jest pani Paulna mimo, że teraz taką próbuje z siebie zrobić i za wszelką cenę próbuje się wybielić. W przypadku Saby niestety zawiodła. I jest mi przykro, ze nie zadwszy sobie nawet trudu, aby przeczytać temat Saby wyraza pani swoja opinię, zrzucając winę za zaistniałą sytuację na mnie. [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Moniko napiszę tylko, że podziwiam Cię! Trzymam kciuki żeby Saba znalazła domek. Szkoda, że watek poświęcony psu poszukującemu domu niektórzy zamienili w pyskówkę i szukanie poparcia. Gdyby cała ta energia poszła w szukanie domu to Sabcia już grzała by dupkę w domku. Moniko jesteś naprawdę dzielna

Link to comment
Share on other sites

Pani Moniko, ja nigdzie nie napisalam, "ze Pani bierze pieniadze za hotelowanie".

Jestem zalogowana na Dogo, ale poniewaz wiele razy dochodzilo do pyskowek, rowniez doszlam do wniosku, ze bede pomagac dalej zwierzakom, tak jak to robilam wczesniej i tak robie.

Rozumiem, ze Paulina w ktoryms momencie zrobila wg Pani blad, ze Pani sie zawiodla.
Nie widze tu jednak zlej woli Pauliny, a jedynie brak zrozumienia, moze niedotrzymanie slowa, brak wyczucia, przepracowanie?...

Wiem, ze bardzo cieszlya sie, ze pies poszedl na DT wlasnie do Pani, bo ma Pani doswiadczenie z psami po przejsciach.
Moze Ona bardzo chciala, zeby pies tam zostal, bo wiedziala, ze on ma tam dobrze. Moze to byl powod, ze zwlekala z telefonem do Pani?
[B]
Najlepiej, niech Ona sama sie wypowie.[/B]

Musiala Pani zdawac sobie sprawe, ze moze minac mnostwo czasu, zanim pies znajdzie dom.
To ze Pani odechcialo sie go trzymac jest druga strona medalu.

Ulek pisze: " Gdyby cała ta energia poszła w szukanie domu to Sabcia już grzała by dupkę w domku"

Bardzo sie Pani myli! Znalezc dom jest cholernie ciezko!
Widac, ze nie ma Pani zadnego doswiadczenia jezeli o to chodzi.

Z doswiadczenia wiem, ze jakiekolwiek argumenty nic nie zmienia, bo tak to juz jest, ze jak ktos sie juz zatnie, to nie ma szans, by na cala sprawe popatrzyl z innej perspektywy.


Zegnam. Naprawde mam dosc Dogo!


P.S Pani Moniko nie bylo moja intencja, by sprawic Pani przykrosc.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]To ze Pani odechcialo sie go trzymac jest druga strona medalu.[/QUOTE]

[FONT=Tahoma]Przykro mi, że tak mnie pani ocenia, nigdy nie mówiłam i nie obiecałam nikomu, że będę DS dla Saby, chciałm dobrze a wyszło jak wyszło.[/FONT]

[FONT=Tahoma][QUOTE][FONT=Verdana]Widac, ze nie ma Pani zadnego doswiadczenia jezeli o to chodzi.[/FONT][/QUOTE][/FONT]

[FONT=Tahoma][FONT=Tahoma]Dokładnie ma pani rację jestem pierwszy raz DT dlatego tak liczyłam na pomoc.[/FONT]

[FONT=Tahoma][QUOTE]Bardzo sie Pani myli! Znalezc dom jest cholernie ciezko![/QUOTE][/FONT]

[FONT=Tahoma][FONT=Tahoma]Zdaje sobie sprawę, że trudno jest znalezc dom, ale niech się pani postawi choć trochę w mojej sytuacji po 1,5 miesiąca wchodze na dogo, żeby zobaczyć jak wygląda sprawa ogłoszeń Saby i czytam, że od początku kiedy pani AgnieszkO zaproponowała pomoc w ogłaszaniu, ogłaszanie zostało wstrzymane.[/FONT]

[FONT=Tahoma]Informacja o Sabie pojawiła się na fioletowtm forum, na moje pytanie na jak długo miał by być dom otrzymałam odpowiedź 2-3 tygodnie,(informacji takich udzieliła mi Rita tu na dogo Iwor) zgodziłam się. Następnie zadzwoniła do mnie pani Paulina i poinformowała mnie, że nie 2-3 tygodnie tylko 2-3 miesiące, jak już Saba była u mnie to przed odjazdem pani Paulina oznajmiła mi, że to jednak mogą nie byc to 2-3 miesiące tylko dłużej.[/FONT]

[FONT=Tahoma][FONT=Tahoma]Jeśli chodzi o telefony do pani Pauliny umówiłyśmy sie, ze będe do niej dzwonić w przypadku gdy będe miała problemy z Sabą, z Sabą nie było az takich problemów, żebym musiała zawracać głowę pani Paulinie.[/FONT]

[FONT=Tahoma][FONT=Tahoma]Nie mam zamiaru ani się z nikim kłucić, ani psuć atmosfery na dogo, jeśli wam to pomoże w oczyszczeniu tu atmosfery, możecie wieszać psy na mnie, jest mi już wszystko jedno, na dzień dzisiejszy szukam sama domu dla Saby. [/FONT]

[FONT=Tahoma][FONT=Tahoma]Mam tylko prośbę aby podano tu kto jest odpowiedzialny za Sabę, kto będzie odpowiedzialny za sprawdzenie potencjalnego domu i kto będzie podpisywał umowę adopcyjną. [/FONT]
[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Pani Moniko otoz Dogo funkcjonuje w ten sposob, ze osoba, ktora zalozyla watek jest za niego odpowiedzialna!

Jezeli znajdzie sie dom dla Saby, to wowczas trzeba szukac osoby /doswiadczonej/, ktora mieszka w rejonie, gdzie bedzie ew. dom i go sprawdza/przeprowadza wizyte przedadopcyjna/.

Jezeli wszystko jest w porzadku, to albo Pani, albo dogomaniaczka, ktora sprawdzila dom, moze podpisac umowe adopcyjna.
Gdzies powinnam miec wzor takiej umowy.

Pieniadze na ew. transport powinna zbierac osoba zakladajaca watek.


Ten cytat, o tym "doswiadczeniu" skierowany byl do "ulek" niie do Pani, jak rowniez info, ze bardzo trudno o dom!
Nie wazne!:-).......

Widze, ze na watku jest cisza.

[B]Paulina Ty musisz ten watek prowadzic. Takie sa zasady Dogomanii.[/B]

Ty rowniez powinnas, kiedy juz pies bedzie w domu stalym utrzymywac jakis czas kontakt z tym domem i sprawdzac, czy wszystko jest w porzadku.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Tahoma]Dziękuję, za odpowiedź, nie było moim zamiarem z nikim się kłócić ani nikogo obrażać, ale proszę postawić się choć na chwilę w mojej sytuacji. Zostało zmarnowane 1,5 miesiąca, podejrzewam. ze gdyby nie cała zaistniała sytuacja to do dzisiaj nic w sprawie ogłoszeń by się nie działo, to niby w jaki sposób Saba miała znalezc DS. Gdybym wiedziała od początku, że tak to sie potoczy to sama bym szukała Sabie domu, ale nie chciałam nic robić na własną rękę, uważałam, że nie jestem do tego uprawniona. Szkoda tylko, że tak to się wszystko potoczyło.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Chwilowo Saba jest zamknięta w kojcu bo dostała cieczkę i dziewczyny sobie zaczeły do gardeł doskakiwać. Najpierw zniszczyła jedną połowę podłogi w kojcu, mąż naprawił, dzisiaj rano jak zaszłam jej zanieść jedzenie, okazało sie że drugiej części podłogi też już nie ma : ) Miała dziewczyna pracowitą noc : )

Link to comment
Share on other sites

Myśleliśmy o sterylce, ale cieczka Saby nam pokrzyżowała plany. Na dzień dzisiajszy Saba po zabiegu musiałaby dostawć jakieś prochy na uspokojenie przez pierwsze dni, bo na 100 % przy jej zachowaniu rozwali sobie wszystko i będzie z tego więcej bałaganu jak pożytku. Niestety po zabiegu nie mogę jej zabrać do domu poniewż Andzia jej nie toleruje w domu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...