Jump to content
Dogomania

Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!


xmartix

Recommended Posts

niesamowite jest to, że na ogólnopolskie ogłoszenia zamieszczane przez [B]xmartix[/B] odpowiedziała właśnie pani z Gdańska!
Niespodziewałam się żadnego odzewu, poza tym potencjalni ludzie, którzy interesowali się małym po moich komentarzach nie odpowiadali już wcale....

ps:poza województwo pomorskie nie oddałabym Kolisia!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No ja nie mam słów!!!
Kolinek nasz w nowym prawdziwym domku!!!
Koska nie wiem dlaczego mi lecą łzy czy ze szczęścia,że Kolinek ma wspaniały domek,czy z tego,że opuścił Twój dom,który był najlepszy z możliwych!
Koska jeżeli możesz nie idź podpisać umowę,ponieważ będzie bardzo przykro Tobie i Kolinkowi rozstawać się.Niech on na spokojnie pokocha od nowa opiekunów daj sobie i jemu czas na ułożenie życia.
Kolinku mój Kochany bądź szczęśliwy w nowym domku!

Link to comment
Share on other sites

O jejku,ale wiadomości!Naprawdę super,że trafiła się właśnie tak wspaniała rodzina.KOSKA,wierzę,że Kolinek będzie miał tam dobrze,bo przecież nigdy byś go nie oddała,mając najmniejszy cień wątpliwości.Odwiedź Kolinka za jakiś czas jak maluch już się zadomowi,bo tak to pomyśli,że po niego przyjechałaś i wraca do "starego" miejsca.Dla Ciebie to będzie też lepiej,bo teraz zapewne musisz się przyzwyczaić do tej "pustki" po Kolinku,a łatwo na pewno nie jest.Życzę Kolinkowi dużo miłości i radości w nowym domku!!!

Link to comment
Share on other sites

Ale wiadomość :multi:, jednak cuda się zdarzają :multi::multi:
Faktycznie niesamowite to ,że , ,że Kolinek znalazł domek niedaleko Ciebie.
Ja bym nie pokazywałam się Kolinkowi przez kilka miesięcy.pies długo pamięta i można mu zrobić z mózgu wodę za szybkim kontaktem.
I tak masz dobrze , bo możesz popatrzeć sobie na niego z daleka.
Koska , nie wiem czy Ci gratulować czy składać wyrazu żalu.Pewnie i to i to jak zwykle w takich sytuacjach.

Link to comment
Share on other sites

owszem, macie racje- lepiej nie pokazywać się Kolinkowi, bo i dla niego i dla mnie będzie to przeżycie. Tak myślę.... i tak nie moge się jeszcze przyzwyczaić...,
a pani dzwoni i opowiada jak to jajeczka okłada mu szałwią i nie są takie nabrzmiałe i szwy się rozluźniły :)
Pani jest gadułą i wzruszam się kiedy opowiada jak go przytula do piersi, a on zasypia.... i powiedziała, że ten pies jest niesamowity i wyjątkowy (bo tak jest). Dobrze trafił :)

Link to comment
Share on other sites

no to jestem już spokojna :),
pani dzwoni i 'nawija' o Kolisiu i nie może wyjść z zachwytu jaki to mądry i kochany pies i szczeka kiedy słyszy dzwonek w drzwiach i tak dalej i tak dalej....

Poza tym Kolis teraz mieszka na trzecim piętrze w dwupoziomowym mieszkaniu, po schodach w domu sam wchodzi, ale boi się zejść (aby nie spadł, państwo zainstalowali bramkę). Ze spaceru wraca samodzielnie po schodach do drugiego piętra, dalej niesiony jest na rękach. W domu zachowuje czystość, u mnie przyzwyczajony był do wychodzenia do ogródka kiedy miał potrzebę, tam ma miejsce na siu na podłodze na macie w korytarzu, ale tylko rano ;)
Taki z niego artysta.

Już wiem, że dzięki szałwii odszedł wielki strup z jajeczek razem z zaschniętą ropą i szwami! Pani normalnie zwariowała, niańczy go jak dziecko, ale takiej mi trzeba było ;) Uff!

Link to comment
Share on other sites

Wiesz Koska ale jestem szczęśliwa!
Dom niesamowity,pełen ciepła,przepojony miłością do Kolinka!
[B]O takim domu ja też marzyłam dla naszego Kolinka!
[/B]Pozdrów Panią i podziękuj za opiekę nad Kolinkiem od wielbicielek Kolinka jak możesz.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...