Jump to content
Dogomania

bandycki weterynarz z Obornik Śląskich


hundcwot

Recommended Posts

Witam
Dla tych, którzy mnie ciągle śledzą ... mam urlop i piszę z DOMU ! :)
Śmieszą mnie pytania od osób ( szpiegów ) .... dotyczące sprawy karnej SG i AL ( wcześniej KB bo lubi zmieniać nazwiska ) ale najlepiej udać się do źródła, do gabinetu.
Jak myślicie, gdzie jeden z oskarżonych jest zameldowany ???

Edited by ladygut
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ladygut']Witam
Dla tych, którzy mnie ciągle śledzą ... mam urlop i piszę z DOMU ! :)
Śmieszą mnie pytania od osób ( szpiegów ) .... dotyczące sprawy karnej SG i AL ( wcześniej KB bo lubi zmieniać nazwiska ) ale najlepiej udać się do źródła, do gabinetu.
Jak myślicie, gdzie jeden z oskarżonych jest zameldowany ???[/QUOTE]

masz bardzo zle informacje

Link to comment
Share on other sites

mam zaczac na forum pisac o roznych prywatnych sprawach ?? o tym akurat wiem sporo


i zeby byla jasnosc - ze S.G widzialam sie ostatnio w sierpniu 2010, w A.L we wrzesniu 2010 - czyli na dluuugo przed rozpoczeciem calej opisywanej tu sprawy

nie mam ochoty byc wcaiagana w jakies prywatne rozgrywki

Link to comment
Share on other sites

nie elitesse , nie chcemy znać prywatnych spraw
ale ponieważ wiemy DUŻO o tym co oni robili i ty też o tym wiesz DUŻO powinnaś też wiedzieć , że to Stowarzyszenie podało sprawę do Prokuratury i wiemy o sprawie WIĘCEJ niż ktokolwiek a też o tym czy KAŻDY chciał w sprawie powiedzieć WSZYSTKO co wie

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie najwiekszym problemem jest to ze NIGDY nie bylam swiadkiem krzywdzenia psow przez ww osoby i bylam bardzo zdziwona ze dostalam wezwanie na przesluchanie na polcje w tej sprawie
a nie mam zamiaru zmyslac i fantazjowac jak niektorzy

wg mnie ta sprawa nie dotyczy zwierzat tylko jakis personalnych rozgrywek i tyle

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']no wlasnie najwiekszym problemem jest to ze NIGDY nie bylam swiadkiem krzywdzenia psow przez ww osoby i bylam bardzo zdziwona ze dostalam wezwanie na przesluchanie na polcje w tej sprawie
a nie mam zamiaru zmyslac i fantazjowac jak niektorzy

wg mnie ta sprawa nie dotyczy zwierzat tylko jakis personalnych rozgrywek i tyle[/QUOTE]

ta sprawa nie dotyczy zwierząt???????
i to pisze hodowca psów????????

Link to comment
Share on other sites

ja BYŁAM świadkiem tego jak traktują zwierzęta i ludzi też
ponieważ nie jestem przestępcą tylko człowiekiem mającym na codzień związek z wymiarem sprawiedliwości -zmyślanie i fantazje w sądzie są weryfikowane przez takich specjalistów jak ja - i za to odpowiada się-czyli za składanie fałszywych zeznań
jeśli nic nie widziałaś-nic nie możesz powiedzieć
ale nie masz pojęcia co widzieli i o czym wiedzą inni świadkowie w tym procesie-a zapewniam cię ze dotyczy to maltretowania zwierząt

personalne rozgrywki -typu machlojki finansowe, przepisywanie na kogoś domów w celu uniknięcia komornika i samochodów , pożyczanie i nie oddawanie pieniędzy , szkalowanie dobrego imienia stowarzyszenia , fałszowanie dokumentacjii w tym recept--będą-zapewniam rozpatrywane w sądzie cywilnym
a ta sprawa dotyczy znęcania nad zwierzętami

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sprawa jest zadziwająca i nie rozumiem dlaczego ten wet nie został do zakończenia sprawy- która może się ciągnąć i ciągnąć - zawieszony w prawach wykonywania zawodu !

[quote name='Elitesse']

zreszta wystarczylo ta strone sobie przejrzec - strona byla reklama gabinetu - moja strona byla do tego podpieta

na szczescie sprawa jest juz nieaktualna - mysle ze panowie nie chcieli miec wiecej problemow[/QUOTE]

no chyba niezupełnie nieaktualna jeśli po kliknięciu na link [URL]http://www.elitesse.pl/[/URL] automatycznie następuje przekierowanie na stronę sklepu e-zoo weta Guta

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

[quote name='malawaszka']uwaga uwaga OBORNIKI Śl - zaginął rudy starszy pies - może ktoś pomoże szukać?
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234949-Oborniki-Śląskie-zaginął-rudy-Traper[/URL][/QUOTE]

uff, już odnaleziony :) :) :)
nie trafił pod opiekę GUT-FARMER

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...