Jump to content
Dogomania

Kubuś - po wielu napotkanych nieszczęściach, znalazł wreszcie przystań na zawsze :)


kimiji

Recommended Posts

Niestety to prawda...
Radko jestem na dogo, a wiadomość od Murki spadła na mnie jak grom z nieba. Nie spodziewałam się niczego złego po tym domu, miałam ciągły kontakt w p. Mariolą. Miesiąc temu wstawiały jego zdjęcia na fb, rozmawiałam z nią i widziałam Kubusia przez kamerkę. Nawet miałam przesłany film z programu weterynaryjnego, gdzie Kubuś występował.
Wczoraj nie byłam w stanie spokojnie z nią rozmawiać, dzisiaj rano zadzwoniła, płakała. Nie jestem w stanie jej postępowania usprawiedliwić, nigdy nie powinna dostać innego psa, chociaż nie jest osobą którą należałaby zlinczować.
Przez te miesiące zostałam przez nią wtajemniczona w dość sobiste sprawy rodzinne i wydaje mi się że oddała Kubę do schroniska dla jego bezpieczeństwa. Kuba zaczął się bać jej córki, która z nim zostawała sama po wyprowadzeniu się babci. Dziwne to wszystko, ale ale nieunikanie kontaktu ze mną po moim wczorajszym niemiłym telefonie, może świadczyć o tym że może być prawdziwe.
Dzisiaj próbowałam się dodzwonić do poprzedniej właścicielki Kubusia - p. Magdy, ale nie odbierała telefonu.

Większość telefonów o Kubusia było ostatnio ze Śląska, więc może tam lepiej umieścić go w hoteliku ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']
Większość telefonów o Kubusia było ostatnio ze Śląska, więc może tam lepiej umieścić go w hoteliku ?[/QUOTE]

Też się nad tym zastanawiam... O Kubusia było sporo telefonów ze Śląska jak był u nas, ale większość odpadło, bo ludzie chcieli go osobiście poznać przed podjęciem decyzji.

Link to comment
Share on other sites

Kuba już raz był w naszym schronisku, ale ja akurat wtedy byłam na L4 i go nie widziałam.. Z tego co dziewczyny mówiły to wtedy został przyprowadzany pod pretekstem, że został znaleziony, ale nie mogą go zatrzymać, bo robi demolkę w mieszkaniu... Wtedy chyba zaraz na drugi dzień go odebrały, że jednak go wezmą z powrotem... Tym razem został oddany już chyba ostatecznie :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_'] Tym razem został oddany już chyba ostatecznie :-([/QUOTE]

Tym razem Kuba już do nich nie trafi, we wczorajszej rozmowie padł nawet pomysł ze strony p. Marioli żeby Kuba jednak u nich był do momentu znalezienia mu domu, ale nie zgodziłam się na to.Nie przyznała się że już wcześniej oddała Kubę do schroniska.
Kuba niestety kiedy zostaje sam demoluje dom, dlatego też nie mógł zostać u córki zmarłego pana, ale o tym uprzedzaliśmy p. Mariolę.
Kuba już chyba nie interesuje poprzednich właścicieli, więc automatycznie ja będę musiała się nim zająć.
Mysiu dziękuję Ci że go wypatrzyłaś w schronie i dałaś znać.
Szukam teraz jakiegoś hoteliku na Śląsku, niestety musi mieć przystępną cenę, bo to będzie już 4 pies na całkowicie moim utrzymaniu w hotelu. Nie wiem jak dam radę, ale nie mogę po prostu zapomnieć o Kubusiu.
Jeżeli nie znajdę hoteliku na Śląsku wtedy będziemy go transportować do Murki.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[img]https://lh4.googleusercontent.com/-Vz_fcHPc1CI/Ume-DLqIujI/AAAAAAABkrk/E3WA7loTkw8/s576/8633%253BKuba.jpg.jpg[/img]

[img]https://lh4.googleusercontent.com/-KU0COM2DDk4/Ume-MBWkBiI/AAAAAAABksM/khGZbX3VgG0/s640/DSC_0224.jpg[/img]

[img]https://lh5.googleusercontent.com/-Dmx6LgKIQY4/Ume-NPPxHUI/AAAAAAABksU/vSgY8RHaIeg/s640/DSC_0225.jpg[/img]

[img]https://lh5.googleusercontent.com/-3Iq5N4TTs7E/Ume-Pe0kNnI/AAAAAAABksk/n4lZmMKUBiA/s640/DSC_0228.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Zaznaczam wątek,uzgodniłysmy z bianka0 ze zrobimy Kubusiowi ogłoszenia na śląsk,może puki jest tam na miejscu wypatrzy go tam jakiś odpowiedzialny domek skoro przedtem było nim takie spore zainteresowania na ślasku .
Nie wiem tylko jaki kontakt podać w ogłoszeniach ,moze kogoś tam na miejscu?

Edited by danka1234
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...