Jump to content
Dogomania

Kubuś - po wielu napotkanych nieszczęściach, znalazł wreszcie przystań na zawsze :)


kimiji

Recommended Posts

[quote name='bianka0']_Lara serdecznie dziękuję za wizytę przed adopcyjną. Przyszła pani Kubusia jest Tobą oczarowana. Dowiedziała się wielu rzeczy o pielęgnowaniu, karmieniu psa o których wczesniej nie wiedziała. Jest mile zaskoczona organizacją i kontaktem z osobami które zajmują się adopcjami. A ta wizyta była dla niej przyjemnością.
Rodzina z niecierpliwością czeka na Kubę, dołoży do jego transportu.

P.Magda podjęła decyzję o pokryciu kosztów transportu Kuby z Janowa do Zabrza. Kubę będzie transportował Szerman ( TZ Murki) prawdopodobnie w tym tygodniu. Wyznaczy korzystny dla Niego termin.[/QUOTE]

Bardzo sie cieszę, że mogłam Wam pomóc - polecam się na przyszłość:) oczywiście chętnie wybiorę się na wizytę poadopcyjną i poznam Kubę :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Bardzo sie cieszę, że mogłam Wam pomóc - polecam się na przyszłość:) oczywiście chętnie wybiorę się na wizytę poadopcyjną i poznam Kubę :D[/QUOTE]

Bardzo pomogłaś _Lara :loveu: Będę bardzo wdzięczna za wizytę poadopcyjną.

Kubuś już dojeżdża do nowego domu.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko w porządku. Kuba chyba trafił na swoich ludzi :lol:
Mam nadzieję że to koniec jego tułaczki. Bardzo podoba się nowej rodzinie i z charakteru i z wyglądu. Kuba już wybrał swojego człowieka, chodzi za p. Mariolą krok w krok. Podał łapkę, przybił piątkę. Zajął miejsce na kanapie jak gdyby na niego czekało.
Mogę dzwonić codziennie, nie będę odbierana jako natręt.:cool3:
Ma już porobione zdjęcia, podałam maila jak dojdą to wstawię. Pani zarejestruje się zapewne na dogo, za jakiś czas sama będzie wstawiać zdjęcia i wiadomości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']Wszystko w porządku. Kuba chyba trafił na swoich ludzi :lol:
Mam nadzieję że to koniec jego tułaczki. Bardzo podoba się nowej rodzinie i z charakteru i z wyglądu. Kuba już wybrał swojego człowieka, chodzi za p. Mariolą krok w krok. Podał łapkę, przybił piątkę. Zajął miejsce na kanapie jak gdyby na niego czekało.
Mogę dzwonić codziennie, nie będę odbierana jako natręt.:cool3:
Ma już porobione zdjęcia, podałam maila jak dojdą to wstawię. Pani zarejestruje się zapewne na dogo, za jakiś czas sama będzie wstawiać zdjęcia i wiadomości.[/QUOTE]....:loveu::multi::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą dzwoniłam do domu Kubusia, wszystko jest w porządku. Byli na spacerze, w tle słyszałam wesołe szczekanie Kuby.

Kontakt z rodziną bardzo miły, więc rzeczywiście rozmowy telefoniczne nie są krępujące.
P. Mariola pyta o wszystkie sprawy, widać że jej na psie zależy. Wczoraj byli w odwiedzinach u zaprzyjaźnionego pieska - maltanki, która w okresach urlopowych jest często ich rezydentką. Kuba zdał egzamin, zachował się jak dżentelmen.

Nie wyczuwam nic niepokojącego w trakcie rozmów, zawsze się boję tych pierwszych dni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']Przed chwilą dzwoniłam do domu Kubusia, wszystko jest w porządku. Byli na spacerze, w tle słyszałam wesołe szczekanie Kuby.

Kontakt z rodziną bardzo miły, więc rzeczywiście rozmowy telefoniczne nie są krępujące.
P. Mariola pyta o wszystkie sprawy, widać że jej na psie zależy. Wczoraj byli w odwiedzinach u zaprzyjaźnionego pieska - maltanki, która w okresach urlopowych jest często ich rezydentką. Kuba zdał egzamin, zachował się jak dżentelmen.

Nie wyczuwam nic niepokojącego w trakcie rozmów, zawsze się boję tych pierwszych dni.[/QUOTE]

O maltance slyszałam na wizycie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']Przed chwilą dzwoniłam do domu Kubusia, wszystko jest w porządku. Byli na spacerze, w tle słyszałam wesołe szczekanie Kuby.

Kontakt z rodziną bardzo miły, więc rzeczywiście rozmowy telefoniczne nie są krępujące.
P. Mariola pyta o wszystkie sprawy, widać że jej na psie zależy. Wczoraj byli w odwiedzinach u zaprzyjaźnionego pieska - maltanki, która w okresach urlopowych jest często ich rezydentką. Kuba zdał egzamin, zachował się jak dżentelmen.

Nie wyczuwam nic niepokojącego w trakcie rozmów, zawsze się boję tych pierwszych dni.[/QUOTE]
.... to wszystko brzmi, jak muzyka!
... no przecież wiedziałyśmy, że Kubuś będzie miał wspaniały domek;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wszystko w porządku. Ostatni SMS :
[B]
[FONT=comic sans ms]Kubuś ma się dobrze, ma spokój i komfort psychiczny, chodzi na spacerki, dostaje jedzonko.Jest łasuchem, ale to nie szkodzi, bardzo go kochamy i rozpieszczamy. A jak będę miała kabel ubs wyślę ładne zdjęcia, pozdrawiamy.[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...