Jump to content
Dogomania

wysterylizowana - WRÓCIŁA DO DOMU!


Agucha

Recommended Posts

No więc byłyśmy z Myszą ...właścicielem suni jest facet ...już mu na "wsi" donieśli że groźne baby z fundacji chodzą i trza się spiąć i dobrze wypaść ;) Pan się zgodził jak najbardziej ...rozmawiał bardzo grzecznie ...wziął do nas numer telefonu dziś miał złapać Sabe podobno od zawsze uciekinierkę i zamknąć. Potem możemy ją zabrać na czas sterylizacji ...Pan przyznał że myślał o sterylce ale nie mają pieniędzy ....a ona ciągle ucieka i ciągle są nowe szczeniaki, które on rozdaje gdzie się da ...niektóre zostawia. I tak Saba ma dwa swoje praktycznie klony które za nią również biegają .....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 328
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dominikabankert']kurcze trzeba szybko dzialac niestety czas dziala na naiekorzysc skoro dzentelmenow bylo kilku to sunia na pewno jest juz załatwiona:([/QUOTE]
Na pewno załatwiona, ale przecież robi się sterylki aborcyjne.
Do Lupusa dzisiaj już nie zadzwoniłam bo jak wróciłam to było już zamknięte. Jutro będę dzwonić. Emiś mówiła mi że dla bezdomniaków licza taniej ale nie wiedziała ile.
Tylko Saba nie bezdomna.
Koleżanka mówiła mi że jakiś najtańszy wet od zabiegów jest w Siemianowicach ale nie wie jaki. Nie zna ktoś z Was może.
No i jest jeszcze skarbonka Sterylkowa. Agucha jako założycielka wątku- może byś tam napisala.
Sunia rodzi co pół roku, a szczeniaczki rozdają, standard

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Wysłałam PW Myszy :)[/QUOTE]
Dzieki Gosiu, jutro podzwonię.
Rozmawiałam wstępnie z Emiś że wzięłaby ją na 6-7 dni zanim się nie zagoi.
Chyba że znalazłby się ktoś kto mógłby ją przetrzymać te kilka dni bezpłatnie
Napisałam prośbę na wątku sterylkowym ale nie wiem czy nas uwzględnią bo sunia nie jest bezdomna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BERKANO']Ile wogóle macie już na tą sterylkę pieniążków uzbieranych?[/QUOTE]
Moca35 zadeklarowała 50 zł.
Dominikabankert 50 zł
Sandra która była z nami wczoraj też mówiła że się dołoży.
Agucha wpisz w 1 poście jak się pojawisz.
Ja deklaruję 20 zł .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']ja mogę dołożyć 10zł

cioteczki a co z pozostałymi psiakami, które były w kiepskim stanie? wdziałyście je?[/QUOTE]

Wczoraj nie widziałyśmy żadnego ...pytałam na stacji benzynowej ....Pan z obsługi powiedział mi że pokazały się dziś tylko 3 ....
Strasznie mi szkoda tego z obciętą łapką i tego biszkopta :( myślę że one mogą być bezdomne :(
4 psiaki bywają tam podobno od roku :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Na pewno załatwiona, ale przecież robi się sterylki aborcyjne.
Do Lupusa dzisiaj już nie zadzwoniłam bo jak wróciłam to było już zamknięte. Jutro będę dzwonić. Emiś mówiła mi że dla bezdomniaków licza taniej ale nie wiedziała ile.
Tylko Saba nie bezdomna.
Koleżanka mówiła mi że jakiś najtańszy wet od zabiegów jest w Siemianowicach ale nie wie jaki. Nie zna ktoś z Was może.
No i jest jeszcze skarbonka Sterylkowa. Agucha jako założycielka wątku- może byś tam napisala.
Sunia rodzi co pół roku, a szczeniaczki rozdają, standard[/QUOTE]
Przepraszam, ale nie ogarniam wszystkiego ostatnio... Za mało czasu, na bycie na bieżąco na wszystkich wątkach...mimo chęci :(

Wklejam:

[B]DEKLARACJE NA STERYLKĘ:[/B]
Moca35 - [B]50 zł[/B]
Dominikabankert - [B]50 zł[/B]
Mysza2 - [B]20zł[/B]
diana79 - [B]10zł[/B]

Sandra mówiła że się dołoży - ile???
-------------------------------------------
[COLOR=red][B]130zł

------------------------------------------------------------------
PIERWSZY POST UZUPEŁNIONY.
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Sandra nie mówiła ile.
Z tego co zdążyłam podzwonić
Lupus koszt ok 300 zł, ale właścicielka będzie po 15 i z nią rozmawiać na temat ewentualnej zniżki
Jeszcze raz dzwoniłam do Wróblewskich, właściciela też nie ma (po12 będzie) ale pani powiedziała że po zniżce na bezdomniaka ok 220 zł ale pytać właściciela
Do Pupila na razie się nie dodzwoniłąm
Ale najważniejsze: zabiegu nie można robić teraz jak jest cieczka.
W lupusie powiedzieli mi po 21 dniach, u Wróblewskich po 30 dniach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Sandra nie mówiła ile.
Z tego co zdążyłam podzwonić
Lupus koszt ok 300 zł, ale właścicielka będzie po 15 i z nią rozmawiać na temat ewentualnej zniżki
Jeszcze raz dzwoniłam do Wróblewskich, właściciela też nie ma (po12 będzie) ale pani powiedziała że po zniżce na bezdomniaka ok 220 zł ale pytać właściciela
Do Pupila na razie się nie dodzwoniłąm
Ale najważniejsze: zabiegu nie można robić teraz jak jest cieczka.
W lupusie powiedzieli mi po 21 dniach, u Wróblewskich po 30 dniach[/QUOTE]

Mysz powołaj się na mnie u Wróblewskich ...może się uda ...najlepiej rozmawiać z Panem Wojciechem.
No to kurcze trzeba skontaktować się z właścicielem żeby był świadomy że nie zabierzemy Saby już ...natychmiast ...
I oby się nie rozmyślił!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Sandra nie mówiła ile.
Z tego co zdążyłam podzwonić
Lupus koszt ok 300 zł, ale właścicielka będzie po 15 i z nią rozmawiać na temat ewentualnej zniżki
Jeszcze raz dzwoniłam do Wróblewskich, właściciela też nie ma (po12 będzie) ale pani powiedziała że po zniżce na bezdomniaka ok 220 zł ale pytać właściciela
Do Pupila na razie się nie dodzwoniłąm
Ale najważniejsze: zabiegu nie można robić teraz jak jest cieczka.
W lupusie powiedzieli mi po 21 dniach, u Wróblewskich po 30 dniach[/QUOTE]
Dokładnie!
Nie ma co szukać na cito miejsca na rekonwalescencję... bo musi minąć najbidniej miesiąc. Chociaż ja bym odczekała co najmniej 2 miesiące.

.... no i tak sobie po cichu myślę... jeżeli mamy już wykladać pieniądze i wypuszczać z powrotem sucz na ulicę - bo tak będzie i to się nie zmieni!
... Może lepiej zacząć szukać jej domu?

[quote name='Martika@Aischa']Mysz powołaj się na mnie u Wróblewskich ...może się uda ...najlepiej rozmawiać z Panem Wojciechem.
No to kurcze trzeba skontaktować się z właścicielem żeby był świadomy że nie zabierzemy Saby już ...natychmiast ...
I oby się nie rozmyślił![/QUOTE]
Jeżeli go znasz, myślę że najrozsądniej by było jakbyś osobiście z nim rozmawiała...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...