Jump to content
Dogomania

wysterylizowana - WRÓCIŁA DO DOMU!


Agucha

Recommended Posts

  • Replies 328
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cioteczki wróciłyśmy .......psiaki biegają jak opętane ......biegają za sunią która jest szczenna i w tej chwili ma cieczkę :( nie podchodzą w ogóle do człowieka .....one nie mieszkają na stacji ...one są wszędzie ....przed odjazdem udało nam się je w końcu namierzyć .....one gnają na oślep ...nie zwracają uwagi na człowieka ...jak podejdzie się bliżej szczekają ....nie interesuje ich jedzenie ...NIC innego poza sunią na którą skaczą bez opamiętania ...gryząc się za razem:shake: Nie zbliżyłyśmy się nawet bo one uciekają ...ważne jest jedno gonić sunię i na nią wskoczyć ...a ta biedna z zjajana ucieka przed siebie .....

Link to comment
Share on other sites

Psiaki a przynajmniej większość z nich mają właścicieli ...sunia również ....jeśli można nazwać te osoby właścicielami ....sunia ciągle jest w ciąży jak to mówią mieszkańcy ....i 2 z tych psiaków które są w tym biegającym za nią stadzie to jej dzieciaki z pierwszego miotu:shake:
Byłyśmy porozmawiać z właścicielką niestety nikogo nie zastałyśmy ...kobieta ma 5 dzieciaków ...w domu alkohol ....itd....itp.

Link to comment
Share on other sites

Myślimy żeby tam podjechać ...namówić kobietę aby pomogła nam złapać tą sunię. Żeby zgodziła się ją wysterylizować ....może byśmy pomogły ??? jej na pewno na to nie stać! Nie wiemy również jak ewentualnie zareaguje na tą propozycję ....w ogóle nie wiem czy to dobry pomysł aby z nią rozmawiać na ten temat. Cioteczki doradźcie co robić :roll: Sunia ma na imię Saba.

Link to comment
Share on other sites

kochana w razie co robimy wydarzenie na FB- moze sandra zrobi bo ja prosilam i bedziemy robic zbiore na sterylke- uzbieramy! ja jak ci obiecalam na priv dam 50zL.Co za wstretna patologia kochana tacy ludzie w ogole nie powinni miec psow!juz ja to widze jak ja dobrowolnie wysterylizuje ile winiaczy by miala w cenie sterylki:) kochana w razie czego o sunie sie nie boj uzbieramy![quote name='Martika@Aischa']Myślimy żeby tam podjechać ...namówić kobietę aby pomogła nam złapać tą sunię. Żeby zgodziła się ją wysterylizować ....może byśmy pomogły ??? jej na pewno na to nie stać! Nie wiemy również jak ewentualnie zareaguje na tą propozycję ....w ogóle nie wiem czy to dobry pomysł aby z nią rozmawiać na ten temat. Cioteczki doradźcie co robić :roll: Sunia ma na imię Saba.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Cioteczki wróciłyśmy .......psiaki biegają jak opętane ......biegają za sunią która jest szczenna i w tej chwili ma cieczkę :( nie podchodzą w ogóle do człowieka .....one nie mieszkają na stacji ...one są wszędzie ....przed odjazdem udało nam się je w końcu namierzyć .....one gnają na oślep ...nie zwracają uwagi na człowieka ...jak podejdzie się bliżej szczekają ....nie interesuje ich jedzenie ...NIC innego poza sunią na którą skaczą bez opamiętania ...gryząc się za razem:shake: Nie zbliżyłyśmy się nawet bo one uciekają ...ważne jest jedno gonić sunię i na nią wskoczyć ...a ta biedna z zjajana ucieka przed siebie .....[/QUOTE]


o matko, biedna sunia... to dlatego te psy takie pogryzione :(
gdyby ją odłowić to rozwiąże się problem, podejrzewam ze te psiaki mają jakiś właścicieli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']tylko jak nie raz ją miała na głowie to równie dobrze może to mieć głęboko gdzieś...
ciekawe jakie ona ma warunki w tym domu...[/QUOTE]

Sądząc po tym jak jest przed wejściem do domu to nawet nie chce myśleć .......najważniejsze żeby odłowić sunię ....z tego co Sandra mówiła a widziała ją w dzień ona już jest szczenna :( niestety :( Martwi mnie też ten biszkoptowy psiak ....on strasznie piszczał z bólu jak Sandra chciała go wziąć na ręce ...niestety nie było go wieczorem ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominikabankert']kochana w razie co robimy wydarzenie na FB- moze sandra zrobi bo ja prosilam i bedziemy robic zbiore na sterylke- uzbieramy! ja jak ci obiecalam na priv dam 50zL.Co za wstretna patologia kochana tacy ludzie w ogole nie powinni miec psow!juz ja to widze jak ja dobrowolnie wysterylizuje ile winiaczy by miala w cenie sterylki:) kochana w razie czego o sunie sie nie boj uzbieramy![/QUOTE]

No właśnie dlatego trzeba się zastanowić kochana .....czy pytamy ...czy jakoś łapiemy i tyle ....:roll: Ten czarny psiak z brakującą częścią łapki (czarny) oraz ten biszkopt nie dają mi spokoju :-(

Link to comment
Share on other sites

ech tak myślałam, że one koczują przy cieczkowej suni jakiejś :( biedna sunia zamęczą ją w końcu :( też dorzucę grosik na jej sterylkę tylko jak to jest możliwe, że suka w ciązy ma cieczkę??? to jest niemożliwe fizjologicznie :shake:
jeśli ma duży brzuch to może mieć ropomacicze - zapach wtedy tak samo pobudza i wabi psy jak cieczka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ech tak myślałam, że one koczują przy cieczkowej suni jakiejś :( biedna sunia zamęczą ją w końcu :( też dorzucę grosik na jej sterylkę tylko jak to jest możliwe, że suka w ciązy ma cieczkę??? to jest niemożliwe fizjologicznie :shake:
jeśli ma duży brzuch to może mieć ropomacicze - zapach wtedy tak samo pobudza i wabi psy jak cieczka[/QUOTE]

Cioteczko nie mam pojęcia ....może ona ma taki brzuch bo niedawno miała szczeniaki ???:roll: praktycznie nie widziałyśmy jej ....Sandra ją rano widziała i podejrzewa że jest szczenna ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...