Jump to content
Dogomania

Uszka YORKA !!!


edis

Recommended Posts

Moim problem są uszka mojego pupilka. Edi:lol: , bo tak ma na imię ma juz 4 miesiące uszka niby mu stoją ale górna część uszka wywija sie do tyłu i boje się żeby sie nie złamały:placz: . Uszka były już sklejane i teraz jest tego taki efekt. Wiecie może co mam dalej zrobic z jego uszkami??

Link to comment
Share on other sites

Witam Edis!
Zapraszam do naszego Yorkusiowego działu-[URL="http://www.dogomania.pl/forum/forumdisplay.php?f=67"]TUTAJ[/URL]
W gotowych działach znajdziesz wszystkie potrzebne informacje, a w razie innych pytań poszukaj odpowiedzi w już powstałych topicach, albo załóż nowy- jeśli jest potrzebny.
A przede wszystkim jeśli masz ochotę przedstaw się naszej Yorkofiołowej ekipie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=19704&highlight=powitanie"]TU[/URL] i wstaw focie zwojego malucha!
W razie problemów ze znalezieniem potrzebnych info skorzystaj z opcji SZUKAJ w górnym prawym rogu, lub zobacz [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=22699"]TU[/URL]
Bo takich tematów jest już na forum bardzo wiele ;)

Pozdrawiam serdecznie,
Weronika.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola_Fasola__']hmm ... czytałam ,że uszy psom stają do 8 miesiąca .
Ale może jeszcze staną .
A co do [B]Edis [/B]to pewnie mu jeszcze staną .
Kupuje się podobno jakieś plasterki psom żeby im uszy stanęły czy coś .
Ale lepiej zapytaj weterynarza ... ;]] .[/quote]

Ola czytaj ze zrozumieniem zanim cos napiszesz, ok ?
Przecieź Edis pisze ze uszy juz były klejone.
Jesli piesek ma nieznane pochodzenie to moga byc jakies wady wrodzone.

Nesuniaaa a co było dotad robione zeby uszka staneły ? strzyżenie, masaze, klejenie? I nadal nie stoją?

Link to comment
Share on other sites

Pytam, z ciekawości, bo to nie mój piesek.. Znajomi kupili Yorczke i chciali ją wystawiać. Caly czas twierdzili, że uszka same staną, ale suczka ma już ponad 8 msc i jakoś nie stają.. Pare razy im mówiłam, żeby je postawili na plastry, ale może 2 razy miała je sklejone i to tak jakoś na bok że jak Shrek wygladała.. Oni tylko golą jej uszy i masują..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nesuniaaa']Gdańsk..
Podobno suczka jest z super hodowli:/ Oni niby mają stały kontakt z tą hodowczynią, ale o uszkach jakoś nigdy nie mówi:/[/quote]

a nie był to czasem pet?
tak tylko pytam. Ja wiem ze to jest wpisane, ale moze ktos niedoswiadczony nie wiedzial co to znaczy :roll:
Trzeba golic, masowac, kleic
NNika czasem stają same :multi:- jak odbierałam Tolusie to już miała cudnie stojące, ale fakt ze to zadka sprawa
Tofikowi stawialismy 3-4 tygodnie, obyło się bez klejenia, pomogło golenie i smierdzace "dziamgacze" do zucia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...