Jump to content
Dogomania

18.09.2011 - Klubowa Łódź


revii

Recommended Posts

[B][COLOR=seagreen][COLOR=purple]Konkurencje Finałowe:[/COLOR] [/COLOR][/B]

[B][COLOR=seagreen]ROAL - IV Najlepsza Grupa Hodowlana Wystawy [/COLOR][/B]

[COLOR=blue][B]AKOGARENO go Hanawa Kisaragi - II Najepszy Reproduktor Wystawy [/B][/COLOR]
[COLOR=blue][B]MAI go Sugisawa Kensha - II Najlepsza Suka Hodowlana Wystawy [/B][/COLOR]


[B][COLOR=red]Gratulacje dla Zwycięzców[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Ale to jeszcze nie wszystko..........:eviltong:[COLOR=blue]
[SIZE=4]NAJLEPSZY JUNIOR XX KLUBOWEJ WYSTAWY SZPICOW I RAS PIERWOTNYCH 2011......

I MIEJSCE [SIZE=5][COLOR=red]CHOTTO GO NAMITORI !!!!!!!!!!!!!!!!!

[SIZE=4][COLOR=blue]NAJLEPSZY SZPIC JAPOŃSKI 2011......

I MIEJSCE[COLOR=red][SIZE=5] CHOTTO GO NAMITORI !!!!!!!!!!!!!!!!!!
[COLOR=cyan][SIZE=1]A NA II MÓJ CZARNY SHIBA ;)[SIZE=4][COLOR=blue]

BEST IN SHOW -WYBÓR NAJPIEKNIEJSZEGO SZPICA KLUBOWEJ WYSTAWY 2011.....

II MIEJSCE [SIZE=5][COLOR=red]CHOTTO GO NAMITORI !!!!!!!!!!!!!!!!!![COLOR=black][SIZE=2]

To był dzień Chotto !!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: I uwieńczenie pracy hodowlanej Janka!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Bardzo,bardzo kibicowaliśmy Chotto i Jankowi,dosłownie całym sercem /chyba było to słychac na finalach;)/.

[SIZE=3][COLOR=darkgreen]WIELKIE GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi:[/COLOR][/SIZE]
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Zubiri - ogromne gratulacje za potrójny Sukces CHOTTO na ringu Akit i ringu honorowym (Sukces przez duże S)!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gratulacje też dla właścicieli ZOYA NO SAYO Roal- za Zwycięztwo Klubu w Sukach i za najlepszą hodowlę Akit w 2011 roku!
Nie wiem czy ktoś zauważył, że ode mnie NIKKOU i z Namitori CHOTTO to synowie jednego psa a wymieniona dwójka i ZOYA NO SAYO to wnuki tego samego psa?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Ale to jeszcze nie wszystko..........:eviltong:[COLOR=blue]
[SIZE=4]NAJLEPSZY JUNIOR XX KLUBOWEJ WYSTAWY SZPICOW I RAS PIERWOTNYCH 2011......

I MIEJSCE [SIZE=5][COLOR=red]CHOTTO GO NAMITORI !!!!!!!!!!!!!!!!!

[SIZE=4][COLOR=blue]NAJLEPSZY SZPIC JAPOŃSKI 2011......

I MIEJSCE[COLOR=red][SIZE=5] CHOTTO GO NAMITORI !!!!!!!!!!!!!!!!!!
[COLOR=cyan][SIZE=1]A NA II MÓJ CZARNY SHIBA ;)[SIZE=4][COLOR=blue]

BEST IN SHOW -WYBÓR NAJPIEKNIEJSZEGO SZPICA KLUBOWEJ WYSTAWY 2011.....

II MIEJSCE [SIZE=5][COLOR=red]CHOTTO GO NAMITORI !!!!!!!!!!!!!!!!!![COLOR=black][SIZE=2]

To był dzień Chotto !!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: I uwieńczenie pracy hodowlanej Janka!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Bardzo,bardzo kibicowaliśmy Chotto i Jankowi,dosłownie całym sercem /chyba było to słychac na finalach;)/.

[SIZE=3][COLOR=darkgreen]WIELKIE GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi:[/COLOR][/SIZE]
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/QUOTE]

WOW! :multi: rzeczywiście ten dzień należał do tego uroczego białaska :loveu: dla mnie, miłośniczki białych kitek to fantastyczna wiadomość :lol: brawo CHOTTO :klacz: gratulacje dla hodowcy :BIG:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shiroiarashi'][B][COLOR=blue]PSY[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Klasa szczeniąt[/COLOR][/B]
[B]ATSUSHI GO Shiyo-Mokuteki [COLOR=red]nb[/COLOR][/B]
[B]KOUUN Halne Wzgórze[COLOR=red] 1[/COLOR][/B]
[B]Kiss Me & Love Me (FCI) N'SHITARU [COLOR=red]2[/COLOR][/B]
[B]SAIDAI Akity z Beskidów[COLOR=red] 3[/COLOR][/B]
[B]SEIWAMARU GO Miyagi Kozaki Kensha [COLOR=red]4[/COLOR][/B]

[B][COLOR=blue]Klasa młodzieży[/COLOR][/B]
[B]CHOTTO GO Namitori [COLOR=red]1[/COLOR][/B]
[B]EIJI Błękitny Pejzaż[/B]
[B]F'CHISAI GO of Kamino Ken [COLOR=red]3[/COLOR][/B]
[B]F'MOMOTAROU GO of Ikenohatade[/B]
[B]KOUHOURYUU GO Miyagi Kozaki Kensha [COLOR=red]2[/COLOR][/B]

[B][COLOR=blue]Klasa pośrednia[/COLOR][/B]
[B]ATAMAN Jamni Jar[/B]
[B]BUSHI GO Sensakura [COLOR=red]2[/COLOR][/B]
[B]HISAO GO Akogareno [COLOR=red]1[/COLOR][/B]
[B]MORI NO KODOMO Halne Wzgórze 3[/B]
[B]UNDO Yamamoto [COLOR=red]nb [/COLOR][/B]
[B]YORIHIKO Roal[/B]
[B]ZOLIN Roal[COLOR=red] 4[/COLOR][/B]

[B][COLOR=blue]Klasa otwarta[/COLOR][/B]
[B]AKOGARENO Go Hanawa Kisaragi JP [COLOR=red]3[/COLOR][/B]
[B]E'RYU-HO-GO of Kamino Ken nb[/B]
[B]NIKKOU GO Shiyo-Mokuteki (FCI) [COLOR=red]1 CWC , Zwycięzca[/COLOR][/B]
[B]SEKAITEKI Halne Wzgórze FCI [COLOR=red]2[/COLOR] [/B]

[B][COLOR=blue]Klasa championów[/COLOR][/B]
[B]NIKOBAYASHI Roal[/B]


[B][COLOR=blue]SUKI[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Klasa szczeniąt[/COLOR][/B]
[B]CAMMEI Daschia [COLOR=red]1 w.o.[/COLOR] [/B]
[B]KAIGARA GO Kaikado [COLOR=red]2 w.o.[/COLOR] [/B]

[B][COLOR=blue]Klasa młodzieży[/COLOR][/B]
[B]HISAE GO Eskimo River[/B] - [B][COLOR="purple"]1[/COLOR][/B]
[B]Kiss Me & Love Me (FCI) MIKOMI[/B] - [B][COLOR="purple"]2[/COLOR][/B]
[B]YASHIN Co Ty na To[/B] - [B][COLOR="purple"]3[/COLOR][/B]
[B]TAKIKO Eskimo River[/B] - [B][COLOR="purple"]4[/COLOR][/B]

[B][COLOR=blue]Klasa pośrednia[/COLOR][/B]
[B]HARUKO GO Akogareno (FCI)[/B] - [B][COLOR="purple"]2[/COLOR][/B]
[B]OKAME Kazoku Kanshin[/B] - [B][COLOR="purple"]nb[/COLOR][/B]
[B]SEIMEI NO MINAMOTO Shiroiarashi FCI[/B]
[B]ZOYA NO SAYO Roal[/B] - [B][COLOR="purple"]1[/COLOR][/B]

[B][COLOR=blue]Klasa otwarta[/COLOR][/B]
[B]HISAKO Go Akogareno[/B] - [B][COLOR="purple"]1[/COLOR][/B]
[B]MADOKA Dąbrowskie Samuraje[/B]
[B]UKI UKI-OKAMI Mała Yakuza[/B] - [B][COLOR="purple"]2[/COLOR][/B]

[B][COLOR=blue]Klasa championów[/COLOR][/B]
[B]KEIKO Delle Bianche Vallate[/B] - [B][COLOR="purple"]nb[/COLOR][/B]
[B]MEISHI Kazoku Kanshin[/B] - [B][COLOR="purple"]nb[/COLOR][/B]


[B][COLOR=black]To by było na tyle z tego co wiem, nie jestem pewna samych ocen dlatego ich nie pisałam, ale dużo było bdb !!! moze ktoś dopisze resztę i jakieś fotki wystawi? [/COLOR][/B][/QUOTE]

Dopisałam co wiedziałam lub wyłapałam z fotorelacji ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Ogromnie dziękuję za ciepłe słowa gratulacji!!! [/B]
Lila, Tobie i Darkowi dziękuję także za pierwsze Akity, za mobilizację do pierwszej wystawy i za wiele fachowych podpowiedzi - zwłaszcza u początków!!! I za sympatyczną znajomość. Gratuluję także Waszego wspaniałego sukcesu z shibami!!! To owoc Waszej wieloletniej pracy i miłości do zwierzaków, także tych ze schroniska!!!
Mokuteki, cenne spostrzeżenie! To także wieloletni owoc pracy Tomka z jego Rodziną (hod. Roal), Joli z Halnego Wzgórza. Nad polepszeniem linii genetycznej pracuje wiele hodowli w Polsce warto wymienić choćby Pana Jansa, Panią Ewę Szeligę-Szeremetę, Panią Miśkiewicz Panią Wronę, Panią Izydę, hodowlę Pa-lis, Rilaf, Porażynianka i kilka innych starszych, prekursorów jak Pan Henryk Janikowski. Jeśli ktoś może uzupełnić tę listę to zachęcam. Myślę, że w imieniu wszystkich młodszych hodowli akit mogę Wam przy tej okazji "wywołania do tablicy" [COLOR="red"]SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ[/COLOR], bo my w pewnym sensie weszliśmy już na gotowe... i korzystamy ciągle z Waszego doświadczenia, choć odbywa się to raczej poza internetem i poza dogomanią...
Myślę, że zasługuje także na podkreślenie atmosfera Wystawy Klubowej. Sympatyczne żarty, "przykąsy", uśmiechy i serdeczności... Wspaniałe kibicowanie...
Jeszcze raz SERDECZNIE Wszystkim, którzy ślą piękne gratulacje dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!


I jeszcze kilka fotek z innego aparatu plus BIS-y

[URL="http://www.namitori.pl/GaleriaIM/#/content/pictures4/Wystawy%2020/"]http://www.namitori.pl/GaleriaIM/#/content/pictures4/Wystawy%2020/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ogromne gratulacje dla hodowców i właścicieli przepięknych, wygranych i nie tylko akit. Dzieki takim ludziom i patrząc na swoją małą codziennie utwierdzam się w przekonaniu, że warto szukać reproduktora nie tylko na własnym podwórku, a może zwłaszcza i choć do tej pory podobały mi się tylko rudaski, to przyznaję, że TE białe są cudne. Jeszcze raz wielkie gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...