Jump to content
Dogomania

Cuda ,cudeńka ze schroniska w Radysach


kasiaprodex

Recommended Posts

Witam,
Chciałabym prosić o informacje o moim psie (jeśli by się przypadkiem znalazł tak daleko). Poszukuję mojego zaginionego psa już od Sylwestra - bezskutecznie. Dlatego postanowiłam zamieścić informację o nim w wątkach wszystkich schronisk w Polsce - może go ktoś wywiózł?
[IMG]http://i273.photobucket.com/albums/jj202/kokony/ogloFB_03_BIG_zpsffc940d6.jpg[/IMG]
Dziękuję za wszelką pomoc,
Marta

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 481
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

[quote name='Kaasieńkaa']Witam
Nasze schronisko nie obejmuje tak dalekich obszarów, oczywiście będziemy mieli tą sprawę na uwadze i poinformujemy gdyby taki psiak się u nas pojawił.
Pozdrawiam
Kasia[/QUOTE]


w chwili przyjecia psa do schroniska czy jest sprawdzany czytnikiem?
może niektore mają czipy?

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Witam, otrzymałam informację o tym, że moja suczka może znajdować się w schronisku w Radysach. Została skradziona nam w święta z podwórka, szukamy jej od dwóch tygodni. Nie mogę dodzwonić się do schroniska, czy ktoś związany ze schroniskiem mógłby to sprawdzić?
Suczka jest łysa, jedynie z owłosieniem na głowie, łapach i ogonie. Ma 4 lata. Jest zachipowana i wysterylizowana. Bardzo proszę o pomoc!

[IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/942192_3775721808507_842669359_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...