Jump to content
Dogomania

psy DO ADOPCJI - potrzeba KARMY, ponad 20kg dziennie! prawie ZERO pomocy...


missiaa

Recommended Posts

[quote name='Colette'][URL]http://allegro.pl/josera-economy-dla-psow-20kg-20-gratis-polecam-i3220471117.html[/URL]

Karma w drodze, tylko 20kg -ale zawsze to 1 dodatkowy dzien z glowy ;)
No i jakies gryzaki maja dorzucic...

Trzymajcie sie dzielnie![/QUOTE]

Dziś dotarła karma :) Dziękuję, psiaki już wcinają ten worek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']jeśli założę, dam napewno.

[COLOR=#ff0000][B]Dziś do nowego domu pojechał Dino [/B][/COLOR]:)
Dziękuję Ziutce i Javenie za ogłaszanie go :)[/QUOTE]

Ufff...to ściągam jego ogłoszenia tam gdzie się da, ciągle mam zapytania z tablicy i gumtree - odsyłałam żeby dzwonili ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Ufff...to ściągam jego ogłoszenia tam gdzie się da, ciągle mam zapytania z tablicy i gumtree - odsyłałam żeby dzwonili ;)[/QUOTE]


Do adopcji z takich małych szczeniaków został:
-[B]Olin[/B](chyba nie ma ogłoszeń),
-[B]Fermiś [/B]( miał ogłoszenia ale dawno, nikt o niego nie dzwonił),
-[B]Bibiś[/B] (ma świeże ogłoszenia zrobione przez Javene, ale nikt o niego nie dzwoni)
-[B]Mrówka [/B](ale w jej sprawie musimy sprawdzić potencjalny domek, bo był o nią 1 telefon)

A tak swoją drogą Ziutka patrzę na psiaki które umieściłam na wątku bazarkowym (tam gdzie wykupiłaś dla naszych psiaków 12 pakietów).
I dzięki Twojej pomocy kilka psiaków znalazło dom :) Dziękuję:)

Bo z ogłoszonych 12 psiaków te już mają dom: Alma, Pola, Nori, Korek. Alma i Pola to dorosłe suczki więc to ogromny sukces, bo jeśli są adopcje to praktycznie tylko szczeniaków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Co to za słodziak, o którego tyle osób się bije? :)[/QUOTE]

To jest Dino. Fakt mailowo było dużo zapytań o niego, ale dzwoniło niewielu z czego większość chętnych byli "nie bardzo" np. chcieli go na łańcuch, do budy... i tylko Ci jedni (do których pojechał na DS) okazali się super :)
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-0QqHixBnpeU/UZ5wVtwTNMI/AAAAAAAAL-Q/bSQylPXjyn8/s480/Clipboard22%20%28Kopiowanie%29.jpg[/IMG]

Edited by missiaa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Do adopcji z takich małych szczeniaków został:

A tak swoją drogą Ziutka patrzę na psiaki które umieściłam na wątku bazarkowym (tam gdzie wykupiłaś dla naszych psiaków 12 pakietów).
I dzięki Twojej pomocy kilka psiaków znalazło dom :) Dziękuję:)

Bo z ogłoszonych 12 psiaków te już mają dom: Alma, Pola, Nori, Korek. Alma i Pola to dorosłe suczki więc to ogromny sukces, bo jeśli są adopcje to praktycznie tylko szczeniaków.[/QUOTE]
Ciesze się, że mogłam pomóc :)
Jak dostane przelew to wykupie kolejne ogłoszenia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']To jest Dino. Fakt mailowo było dużo zapytań o niego, ale dzwoniło niewielu z czego większość chętnych byli "nie bardzo" np. chcieli go na łańcuch, do budy... i tylko Ci jedni (do których pojechał na DS) okazali się super :)
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-0QqHixBnpeU/UZ5wVtwTNMI/AAAAAAAAL-Q/bSQylPXjyn8/s480/Clipboard22 (Kopiowanie).jpg[/IMG][/QUOTE]

Na łańcuch... rany! kiedy ludzie wreszcie przestaną wiązać łańcuchem do budy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Na łańcuch... rany! kiedy ludzie wreszcie przestaną wiązać łańcuchem do budy![/QUOTE]
też zadaję sobie to pytanie:(

Na łańcuch psiaków nie wydajemy, więc Dino mieszka w mieszkanku. Dziś dostałam wieści od jego nowej Pani, że najbardziej lubi bawić się pod fortepianem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']też zadaję sobie to pytanie:(

Na łańcuch psiaków nie wydajemy, więc Dino mieszka w mieszkanku. Dziś dostałam wieści od jego nowej Pani, że najbardziej lubi bawić się pod fortepianem :)[/QUOTE]
Budę sobie znalazł ;)

Link to comment
Share on other sites

posty przepisane na mnie. Dziękuję [COLOR=#008000][B]Pianka.

[/B][/COLOR][COLOR=#000000]Może uda mi się już wieczorem zacząć poprawiać psiaki na pierwszej stronie, wkleić aktualne zdjęcia... a jeśli nie dziś i nie jutro to na pewno od poniedziałku, bo w tygodniu mam trochę więcej czasu[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa'](...)
A tak swoją drogą Ziutka patrzę na psiaki które umieściłam na wątku bazarkowym (tam gdzie wykupiłaś dla naszych psiaków 12 pakietów).
I dzięki Twojej pomocy kilka psiaków znalazło dom :) Dziękuję:)

Bo z ogłoszonych 12 psiaków te już mają dom: Alma, Pola, Nori, Korek. Alma i Pola to dorosłe suczki więc to ogromny sukces, bo jeśli są adopcje to praktycznie tylko szczeniaków.[/QUOTE]

Bo Ziutka ma drugie przezwisko Czarownica :) Ona wyczarowuje domy :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psia Szkoła']ja się zastanawiam, po co w ogóle na wsi psy mają. Nie mają pieniędzy na jedzenie dla nich, o szczepieniach i odrobaczeniu nie wspomnę. Szkoda, że wszkołach zamiast o amebach dzieci nie uczą się empatii do zwierząt :([/QUOTE]

święta prawda!

Walczę z pierwszą stroną wątku.. a tymczasem dobre wieści!!! Do nowego domu pojechała dziś [B]MADEIRA[/B]!!!! Na dom czekałą od szczeniaka czyli prawie 3 lata!! Trzymajcie kciuki, żeby szybciutko oswoiła sie z nowym domem:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psia Szkoła']ja się zastanawiam, po co w ogóle na wsi psy mają. Nie mają pieniędzy na jedzenie dla nich, o szczepieniach i odrobaczeniu nie wspomnę. Szkoda, że wszkołach zamiast o amebach dzieci nie uczą się empatii do zwierząt :([/QUOTE] Powinny się uczyć na religii miłosierdzia dla braci mniejszych, a nie klepania bez zrozumienia tego co w książce.

[quote name='missiaa']święta prawda!

Walczę z pierwszą stroną wątku.. a tymczasem dobre wieści!!! Do nowego domu pojechała dziś [B]MADEIRA[/B]!!!! Na dom czekałą od szczeniaka czyli prawie 3 lata!! Trzymajcie kciuki, żeby szybciutko oswoiła sie z nowym domem:)[/QUOTE] Madeira, trzymam kciuki za Ciebie. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Walczę z pierwszą stroną wątku.. a tymczasem dobre wieści!!! Do nowego domu pojechała dziś [B]MADEIRA[/B]!!!! Na dom czekałą od szczeniaka czyli prawie 3 lata!! Trzymajcie kciuki, żeby szybciutko oswoiła sie z nowym domem:)[/QUOTE]
A domek świadomy, chętny do pracy w razie W? :) Kciuki trzymam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='annika']trzymamy!
a co z Mrówką?:cool3:[/QUOTE]

Mrówka chwilowo u missieek, bo na początku tygodnia jedzie na sterylkę :)

[quote name='annika']To jeżeli aktualne jest, że Mazurek bez ogłaszeń to zaraz go biorę na tapete;)[/QUOTE]

Tak Mazurek potrzebuje ogłoszeń i wreszcie swojego domu, bo już zdecydowanie za długo czeka. Ostatnio chorował i to dosyć poważnie, ktoś próbował nam otruć psy. Mazur i Laba prawdopodobnie capnęły świństwo i Mazur poległ na pewien okres. Masa długo podawanych leków poszła w ruch i znów szaleje na czterech łapach :)

[quote name='zerduszko']A domek świadomy, chętny do pracy w razie W? :) Kciuki trzymam :)[/QUOTE]


Domek super! Będzie nawet latać samolotem. Madeira pojechała do suczki adoptowanej od nas jakiś czas temu, do Madi oraz do jeszcze jednego pieska- samczyka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']

Tak Mazurek potrzebuje ogłoszeń i wreszcie swojego domu, bo już zdecydowanie za długo czeka. Ostatnio chorował i to dosyć poważnie, ktoś próbował nam otruć psy.

.[/QUOTE]
OK, to Mazurek bedzie miał ogłoszenia.

Otruć psy? No co za skur....! Wepchnąć jemu do gardła trutke - świat by skorzystał!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...