Jump to content
Dogomania

Luksemburg 5-6.11.2011 cacib


Bundustar

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

[quote name='Flaire']Ja też się wybieram, ale jeszcze nie jestem zgłoszona. Mogę ew. zabrać jedną osobę z psem. Wystawiamy się w niedzielę, ew. skłonna bym była połączyć tę wystawę z wystawą w Holandii w sobotę, choć jest to dosyć daleko (prawie 4 godziny drogi).[/QUOTE]Hehe, nic się nie da połączyć, bo w obu miejscach teriery są w niedzielę... :(

Ale ciągle mam miejsce w samochodzie na Luksemburg w niedzielę. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bundustar'][B]Czy ktoś się wybiera na DOG SHOW LUXEMBOURG 5-6.11.2011 CACIB ???[/B]

[URL="http://www.uchl.lu/"][COLOR=#4444ff]http://www.uchl.lu/[/COLOR][/URL]

zwłaszcza na 5.11.2011[/QUOTE]
Dołączam się do pytania ;)
I jeszcze mam takie co do championatu, czy jest jakaś ulga, ze można za jednym pojechaniem zrobić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Dołączam się do pytania ;)
I jeszcze mam takie co do championatu, czy jest jakaś ulga, ze można za jednym pojechaniem zrobić?[/QUOTE]
z tego co pamietam - jak pies w kl championow jest wystawiany i zdobywa cac to dostaje ch lux. Nie pamietam jak z Junior ch...
tam dają już jakieś pamiatki w postaci medali już od oceny dobrej bodajże. Psów jest tam dużo, wystawa wspaniale zorganizowana, mają klatki dookola ringów, z których można korzystać, więc nawet swoich nie trzeba taszczyć. I bardzo dużo stoisk z psimi gadżetami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']z tego co pamietam - jak pies w kl championow jest wystawiany i zdobywa cac to dostaje ch lux. Nie pamietam jak z Junior ch...
tam dają już jakieś pamiatki w postaci medali już od oceny dobrej bodajże. Psów jest tam dużo, wystawa wspaniale zorganizowana, mają klatki dookola ringów, z których można korzystać, więc nawet swoich nie trzeba taszczyć. I bardzo dużo stoisk z psimi gadżetami.[/QUOTE]
Dzięki, to teraz zostaje tylko znaleźć transport.
[B][COLOR=red]Szukam miejsca dla 1 osoby i basenji na 5 listopada.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']
Ja na niedziele to chyba nawet niejeden transport bym miała :lol:[/QUOTE]
To może któraś z tych osób mnie by wzięła? Albo ze mną pojechała? Bo ja szukam towarzyszów podróży głównie w celu obniżenia (niebagatelnych) kosztów...

Link to comment
Share on other sites

Mamy wolne miejsca w Mercedesie VITO dla dwóch osób ze średnimi psami jeżdżącymi w transporterach. [B]Jedziemy na wystawę niedzielną[/B]. Początek podrózy w Warszawie w sobotę (05.11) bardzo wcześnie rano. Mamy zarezerwowany hotel w Luksemburgu na przedwystawową noc. Wracamy do kraju bezpośrednio po wystawie.
Może ktoś jest chętny do wspólnej podróży?
Zapraszam
Beata tel. 502 227 889

PS. oczywiście możemy zabrać kogoś "po trasie" (Częstochowa, Wrocław)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka']Mamy wolne miejsca w Mercedesie VITO dla dwóch osób ze średnimi psami jeżdżącymi w transporterach. [B]Jedziemy na wystawę niedzielną[/B]. Początek podrózy w Warszawie w sobotę (05.11) bardzo wcześnie rano. Mamy zarezerwowany hotel w Luksemburgu na przedwystawową noc. Wracamy do kraju bezpośrednio po wystawie.
Może ktoś jest chętny do wspólnej podróży?
Zapraszam
Beata tel. 502 227 889

PS. oczywiście możemy zabrać kogoś "po trasie" (Częstochowa, Wrocław)[/QUOTE]


[SIZE=2]Do Luksemburga mamy jeszcze jedno wolne miejsce!!! [/SIZE]
[SIZE=2]Dla ostatniego chętnego bardzo atrakcyjna cena- koszty podzielimy na cztery :)[/SIZE]
[SIZE=2]Beata[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka'][SIZE=2]Do Luksemburga mamy jeszcze jedno wolne miejsce!!! [/SIZE]
[SIZE=2]Dla ostatniego chętnego bardzo atrakcyjna cena- koszty podzielimy na cztery :)[/SIZE]
[SIZE=2]Beata[/SIZE][/QUOTE]



Już nieaktualne:lol: mamy komlet pasazerów:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...