Jump to content
Dogomania

Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!


Ania W

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tomcug']To może czas na nowe przemyślenia? :razz:[/quote]
no wienc jestem i wam muwie,rze dziś jes znuf smutny dzień;w nocy umarła taka maluśka suczenia co sie nazywa bernadyn czy jakoś tak; nasza magda ta ot zaszczykuf i inne lekarze jom ratowali , ale ona umarła przes gupih i bardzo złyh ludziuf co sobie s psa i s jego rzycia robiom zabawke; tom sunie to baba kupiła dla sfojej gupiej cureczki ot jakiegoś gurala ; ta sunia to była całkiem za mała rzeby rzyc bes sfojej matki; a on spszedawał szczeniorki dla piniondzuf; ona jej jusz nie ma - no i tak jes bardzo bardzo smutno; a my psy co morzemy zrobić? jak nauczyć ludziuf, rzeby szanowały tesz i psie rzycie? ja nie mam takiego rozumu rzeby to zrobić; a smutno tak, rze nawet zreć mi sie nie hce
ryho - co ma penkniente ot smutku serce

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madcat1981']Ten pies jest bardziej ludzki niż nie jeden człowiek... :/[/quote]
no bo ja jusz sfoje f tym rzyciu to pszeszłem i to co najgorsze tesz; mam prawdziwe serce, co cierpi jak cierpiom i umierajom moje bracia czy suczenie albo nawet koty; mnie serce boli jak cierpi karzde rzywe stforzenie nawet takie co ih nie lubie ( jak napszykłat kot, czy jakieś inne co ih nawet nie znam) ; bo karzde stforzenie hce rzeby ono było kohane ii rzyć spokojnie i potem gdy jusz bedzie stare umrzeć tesz spokojnie - to nie jes takie trudne - a u ludziuf to nie widać ani serca ani litości czy to do stforzeniuf czy to do innyh ludziuf; i po co ten śfiat tak zrobiliście wy mondre ludzie ?
ryho - całkiem skołowany ot tyh myśluf smutnyh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Rysio jakby wykąpany był? Tak zjaśniał[/quote]


coś ty , gupi nie jestem rzebym sie pozwolił emirowej wykompać; ja normalnie cały czas jestem pienkny jusz ot lat a mondry to ot zafsze - tylko wam sie wydaje, rze zwierze to musi byc gupsze ot was; a tak naprawde to wy ludzie tam te sfoje sprawy macie te ałta , te haty, te komury czy piniondze - a jak napszykłat jakis luć umiera to po co mu to fszystko? da mu to nowe rzycie, czy zdrowie? no a jak ostatni najbiedniejszy pies umiera - to co? tesz mu nic nie da nowego rzycia
- no to ja sie was pytam wy mondre i bogate ludzie - czym my sie rurznimy jak nathodzi nieszczenście czy smierć ?- no to wam powiem - niczym; i tylko wam ludziom trudno zrozumieć, rze na świecie jes tak urzondzone, rze fszyscy som ruwni i karzdy luć i pies i kot i nawet ta gupia kura czy coś jeszcze i śmierć bierze karzdego ruwno - wienc o co tak walczycie?
czy lepiej rzyć i szanować drugiego i szanować karzdom rzywom istote - no tak ale rzeby to zrozumieć to czeba mieć rozum i serce a z ludziami jak jes to karzdy co ma oczy - widzi - jest guwniano
ryho - co mu jusz łapy opadajom ot tego fszystkiego

Link to comment
Share on other sites

przepraszam za offa, ale błagam, zajrzyjcie chociaż:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-dramat-zlikwidowana-pseudohodowla-pekinczykow-pomozcie-134056/#post12004332"][COLOR=#000000]POMOCY-DRAMAT-zlikwidowana pseudohodowla pekińczyków,pomóżcie!!![/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...